Zapisz się do Newslettera:

6 tygodni i 2 - 3 rozmiary mniej!

6 tygodni i 2-3 rozmiary mniej!

Już tylko wiosenny czas dzieli nas od wakacyjnych wypraw i plażowania. Po zimowym uśpieniu ciało często nie wygląda idealnie. W oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę złożyliśmy nasze najskuteczniejsze zabiegi w pakiety, dzięki którym po 4 - 6 tygodniach założysz ubrania o 2 – 3 rozmiary mniejsze.

Ciesz się rewelacyjnymi efektami w krótkim czasie dzięki gotowym pakietom nastawionym na rozwiązanie Twojego problemu

„Pełna kuracja wyszczuplająca” oraz „Rewelacyjne efekty w 4 tygodnie!” – pakiety najskuteczniejszych zabiegów poprzedzonych indywidualną konsultacją z terapeutą, co możemy osiągnąć? Dzięki 6 tygodniom bez okrutnych wyrzeczeń, ale dzięki uczciwej pracy i zmianie nastawienia i sposobu myślenia, a także dwóm wizytom w tygodniu korzystając z różnorodnych zabiegów osiągamy średnio:

- 9 kg mniej masy ciała,

- 8 % mniej obwodowej tkanki tłuszczowej

- 5 % więcej wody

- spadek otłuszczenia trzewnego przynajmniej o 1 punkt

- 9cm mniej w talii, 9cm mniej w brzuchu, 9cm miej w biodrach,

- poprawa wyglądu skóry, redukcja lub likwidacja cellulitu

JAK TO DZIAŁA?

Dlaczego? Zmieniamy nawyki żywieniowe, pijemy więcej wody, zażywamy więcej zróżnicowanego ruchu. Pomagają nam zabiegi aparaturowe działające wielokierunkowo. Warto wspomnieć, że przez cały czas trwania kuracji mamy wsparcie dietetyka oraz swoich terapeutów – bo dla nas najważniejsze jest Twoje zadowolenie z osiągniętych efektów.

ROZBIJANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Tak na przykład lipolaser i liposukcja ultradźwiękowa celują w komórki tłuszczowe. Lipolaser działa na komórki tłuszczowe znajdujące się pod powierzchnią skóry. Redukcja ich jest procesem trudnym i niekoniecznie przynoszącym zadowalające nawet przy pomocy samej diety lub ćwiczeń fizycznych, które zazwyczaj pozyskują energię z głębiej położonych komórek tłuszczowych. Ponadto zabieg wysmukla sylwetkę i przynosi efekt zregenerowanej, odmłodzonej skóry.

Siłą fizyczną, którą wykorzystuje liposukcja ultradźwiękowa jest fala ultradźwiękowa, która jest falą mechaniczną o częstotliwości powyżej słyszalności ludzkiego ucha. Można ją zastosować aby selektywnie usunąć tkankę tłuszczową na skutek rozerwania błon komórek tłuszczowych. Selektywne działanie fali ultradźwiękowej zabezpiecza przed niszczeniem wrażliwych struktur tkankowych, takich jak skóra, naczynia krwionośne i limfatyczne oraz nerwy obwodowe.

UJĘDRNIANIE I LIKWIDACJA CELLULITU

Poprzez zastosowanie głębokiego ciepła podczerwieni użytego w kombinezonie Body Shaping przemiana materii w strefach opornych zostaje zwiększona i rozpoczyna się proces utraty tłuszczu. Rozszerzenie pod wpływem podwyższonej temperatury naczyń krwionośnych sprzyja szybszemu wydalaniu z organizmu toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. Jednym słowem wyglądamy zdrowiej i czujemy się szczuplej.

Występujący w pakiecie „rewelacyjne efekty w 4 tygodnie” intensywny zabieg dermomasażu (cellulogia podciśnieniowa) jednocześnie rozbije tkankę tłuszczową, ujędrni skórę i zmniejszy objawy cellulitu.

ODPOWIEDNIE POŁĄCZENIE ZABIEGÓW GWARANTUJE SKUTECZNOŚĆ KURACJI

Zabiegiem wiążącym i przyspieszającym pozytywne efekty zabiegów aparaturowych jest drenaż limfatyczny. Ten delikatny masaż manualny pozwala szybciej usunąć z organizmu zbędne produkty przemiany materii, przeciwdziała ewentualnym zatorom limfatycznym, stymuluje wytwarzanie kolagenu przez tkankę łączną, co w widoczny sposób wpływa na wygląd skóry.

 Fizjoterapeutka, terapeuta SPA w salonie Dotyk Natury Day Spa - mgr Elżebieta Aleksiejuk