Zapisz się do Newslettera:

9 LAT DOTYK NATURY DAY SPA W HAJNÓWCE

To już 9 lat istnienia Dotyk Natury Day Spa w Hajnówce. Przez ten czas wiele razy ewoluowaliśmy, aby obecnie móc rozwiązywać wiele problemów naszych Gości na wielu płaszczyznach. Przez 9 lat kształciliśmy się oraz inwestowaliśmy dzięki czemu w żadnym razie nie odbiegamy od innych dziennych spa w Polsce, wręcz przeciwnie już wiele razy zostaliśmy wyróżnieni i docenieni. 

ZOSTALIŚMY DOCENIENI: 

• Przez prawie dekadę staraliśmy się z całych naszych sił, aby zawsze w pełni sprostać oczekiwaniom naszych Gości. Każde dobre słowo czy opinia dodawało nam skrzydeł (tu musimy się pochwalić)  takich dobrych opinii uzbieraliśmy przez ten czas ponad 700 – DZIĘKUJEMY :) • II miejsce w województwie podlaskim w kategorii SPA ROKU w plebiscycie Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej (wrzesień 2018 roku) 

• Z wieloma z Was poznaliśmy się w 2011 roku, czyli na początku naszej działalności, wciąż do nas wracacie – to dla nas najlepszy dowód na to, że spełniamy Wasze oczekiwania :) 

POSTAWILIŚMY NA PROFESJONALIZM I ROZWÓJ Cały czas idziemy z duchem czasu, szkolimy się, wprowadzamy nowe, często unikalne rozwiązania, ofertą staramy się odpowiedzieć na aktualne potrzeby naszych Gości. Stawiamy na bezpieczeństwo, komfort i uzyskanie najlepszego z możliwych efektów przy jak najmniejszej ingerencji. Życzymy sobie i Wam drodzy Goście kolejnych wspaniałych lat :)