Zapisz się do Newslettera:

Bądź piękna - nie tylko od święta

Reaktywacja na wiosne!

  • Radiofrekwencja regenerująca - fale radiowe,
  • orzeżwiająca moc oxybrazji
  • oraz zaskakujący wpływ jednej z najnowszych metod kosmetologii i medycyny estetycznej – Oxypin.

Drogie Panie i Panowie, jak przed każdą wiosną wszyscy się chcemy przygotować do odsłony w słońcu. Piękna skóra, olśniewający wygląd to coś czego potrzebujemy. Słońce dodaje nam energii jesteśmy pełni zapału i cieszymy się na przyjście lata, zależy nam na tym aby się prezentować jak najlepiej. Idąc do gabinetu kosmetycznego, rozmawiając ze specjalistami oczekujemy w szybkim czasie, szybkiego zaskakującego efektu pięknej skóry. Jesteśmy w stanie już teraz uzyskać właśnie takie efekty. Niezaleznie od potrzeb skóry terapie łączone są najlepsze.

Połaczenie tych trzech wyżej wymienionych zabiegów daje nam mozliwość uzyskania spektakularnych efektów. Nie zależnie od tego z jakim problemem się zmagamy. Nie tylko jeżeli chodzi o zmarszczki, “chomiczki” oraz wiotką skórę czy też podniesieni owalu twarzy. Dotyczy to również młodych osób, które zmagają się z problemami skóry tj.: blizny, wysuszenie, brak płaszcza hydrolipidowego i przebarwienia.

Fala radiowa świetnie pracuje nie tylko nad owalem twarzy i poprawą jędrności skóry, ma również wpływ na poprawę kolorytu skóry, nadaniem świeżego wyglądu i wspomaga regenerację komórkową. Jest to znakomity wstęp w zastosowaniu połaczenia zabiegowego. Następnym krokiem jest zastosowanie orzeźwiającej mocy oxybrazji, sól fizjologiczna znakomicie nam zdezynfekuje skórę, przygotuje do absorbcji składników aktywnych, delikatnie złuszczy martwy naskórek, detleni oraz wspomoże mechanizmy odpornościowe skóry. Dodatkową zaletą oksybrazji jest to, że jest ona zabiegiem mocno na zimno, intensywność i ciśnienie z jakim jest tłoczona sól na powierzchnię skóry jest dość wysoka aby można było to traktować jako znieczulenie do zabiegu mikroigłowego. Tak więc, oksybrazja w układance tych trzech zabiegów odgrywa podwójną rolę: zabiegu odżywczo - oczyszczającego i znieczulenia. Kolejnym krokiem jest Oxypin, który wykorzystuje technikę mikronakłuć z jednoczesna infuzją aktywnego mezokompleksu. Cała magia dobroczynna dzieje się w czasie protrombinowym (PTT) 8 – 11 seund, po którym płytki krwii ulegają aktywacji i dochodzi do zamkniecia mikrootworów.

Pracujemy 540 mikroigłami, które są tytanowe. Czyli szybko i sprawnie nakłuwamy skórę i tym samym wywołujemy naturalną reakcję obronną i indukowanie procesów naprawczych prowadzących do uwolnienia czynników wzrostu. Większe pokrycie skóry w jednym przejściu. OxyPin nie wymaga znieczulenia dzięki temu gwarancję jeszcze lepszej absorpcji składników leczniczych i lepszą odpowiedź skóry na powstały mikrouraz. Podczas mikronakłuć OxyPinem podajemy też jonizowane powietrze, które zwiększa procesy metaboliczne w komórkach, a tym samym poprawia funkcjonowanie tkanek. Ma również właściwości przeciwzapalne i antybakteryjne, działa chłodząco i kojąco na skórę. Ważne jest to, że pracujemy na czystych produktach, które podajemy bezpośrednio do zbiornika w pistolecie infuzyjnym - brak ryzyka utleniania lub utraty sterylności. Technologia mieszania produktu z powietrzem (podwójna pulweryzacja) sprawia, że na mikroigłe i na skórę trafiają mikrokrople produktu = czyli produkt bezpośrednio przed podaniem jest dokładnie rozbijany.

Podsumowując trzy zabiegi w jednym czasie wykonane w połaczeniu przynoszą niesamowite efekty. Tuż po zabiegu twarz bedzie zaczerwieniona. Jednak zaczerwnienie znika po 24h całkowicie. Skóra jest nieco tkliwa, okolica oczu i powieki maja prawo być dłużej opuchniete jednak odczuwalne tylko dla pacienta, a niewidoczne dla obserwatora. Efekt jest widoczny odrazu następnego dnia. Spokojnie mozna zastosować makijaż, który wygląda wyjściowo.

W zastosowaniu serii conajmniej 3 zabiegów (3w1 razy 3) efekty są spektakularne - piękna skóra gotowa na odkrycie przed letnim słońcem i wakacyjnymi wypadami, weselami, komuniami mamy zagwarantowany !

Kosmetolog, terapeuta SPA w salonie Dotyk Natury Day Spa: lic. Dominika Karpińska