Depilacja laserowa

Czas to pieniądz!  A skoro tak jest, po co tracić go zatem na golenie ciała? Skorzystaj z depilacji laserowej - trwałej metody usuwania włosów. Dzięki niej, już po kilku zabiegach będziesz mogła / mogł cieszyć się zawsze gładką skórą!

 

Najbardziej zaawansowany laser diodowy, mieści - pod obudową z niepowtarzalnym włoskim designem - innowacyjną technologię, w której udaje się połączyć najmocniejszą diodę elektroluminescencyjną z innowacyjnym podwójnym układem chłodzenia z mikrokanalikami z miedzi i złota.

Dzięki depilacji laserem diodowym zabiegi usuwania włosów osiągają wyniki niespotykane wcześniej. Połączono w jednym stosie diod moc lasera przy 808 nm, wydajność aleksandrytu przy 755 nm i wydajność Nd: Yag przy 1064 nm. W ten sposób  możesz rozwiązać najbardziej skomplikowane przypadki usuwania włosów z niespotykanymi rezultatami .

Do tego dodano ekskluzywny kryształ szafiru, który ze względu na swoją wyjątkowe właściwości eliminuje niepożądane załamania światła, gwarantując maksymalną precyzję zabiegu na najwyższym poziomie. Jego chłodzenie do -5 ° C w kontakcie ze skórą zapewnia sesje epilacji przy maksymalnym komforcie.

 Skuteczny, mocny i innowacyjny, poza wyobraźnią!


Na rynku jest wiele laserów: co tak naprawdę robi różnicę? Odpowiedź jest prosta: innowacyjna technologia . Tak złożony sprzęt - i mający bezpośredni wpływ na ciało - musi być doskonale zaprojektowany.

Stosujemy zasadę selektywnej fototermolizy akumulacyjnej, dzięki której energia wiązki laserowej wybiórczo uderza tylko w część tkanki, która jej potrzebuje, ze względu na efekt różnej absorpcji światła przy różnych długościach fal, z uwzględnieniem termicznego czas relaksacji (TRT) skóry.

Czas relaksacji termicznej skóry odpowiada czasowi, w którym tkanka pod wpływem źródła światła rozprasza 50% ciepła przez dyfuzję.

Selektywnie trafiając w cel, tylko najbardziej zaawansowany sprzęt jest w stanie rozpropagować  odpowiednią ilość energii przez odpowiedni czas . W ten sposób wiązka laserowa jest absorbowana wyłącznie przez cebulkę włosa, a przez dalsze gromadzenie ciepła jest uszkadzana, pogarszając wymianę enzymatyczną, a tym samym cykl życia włosów.

W sercu maszyny niezwykła technologia!

Sercem ekskluzywnej technologii  jest komputer z procesorem najnowszej generacji, który stale monitoruje z najwyższą precyzją wszystkie parametry robocze i emisję wiązki laserowej emitowanej przez diodę, dostosowując je w czasie rzeczywistym do określonych potrzeb.

Podczas działania urządzenia analizuje - miliardy razy na sekundę - parametry, takie jak temperatura, moc, czasy impulsów i modyfikuje je natychmiast podczas wykonywania zabiegu, w pełnej autonomii, aby uzyskać najlepszy wynik w każdym konkretnym przypadku ,

Rezultatem jest dłuższa żywotność diody oraz precyzyjna i najwyższa jakość pracy .

Cennik: 

Górna Warga 99zł 

Broda 149zł

Policzki 99zł 

Przedramiona 199zł 

Pachy 149zł 

Linia Brzucha 99zł 

Pachwiny (Bikini Niepełne) 199zł

Bikini Głębokie 299

Linia Stringów 99zł 

Pośladki 199zł 

Uda 349zł 

Łydki 299zł 

Całe Nogi 599zł 

Plecy 299 - 399zł 

Tors 199zł - 299zł 

Zabiegi usuwania owłosienia nowym laserem  SĄ DOSTĘPNE TYLKO W WYBRANYCH TERMINACH:

  • 03 sierpień 2023