Zapisz się do Newslettera:

Dlaczego voucher prezentowy do naszego spa to idealny prezent?

Właśnie takie pytanie zadaliśmy naszym fanom na facebooku w ramach konkursu, w którym główną wygraną był pobyt dla dwojga w naszym SPA.  Oto odpowiedzi z roku 2017. W tym roku konkurs dopiero ruszył. Zapraszamy do udziału. Przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody.

• Ewelina Ch – Voucher do Waszego SPA jest idealnym prezentem, rozkosz dla ciała i odpoczynek dla umysłu. Tylko u Was można się tak wyciszyć i zresetować :)

• Dorota P – VOUCHER DO NASZEGO SPA TO PREZENT IDEALNY, ponieważ nie wymaga długiego zastanawiania się co dać bliskiej osobie w prezencie, czy prezent będzie trafionym, czy spełni oczekiwania? W tym przypadku osoba obdarowana będzie zadowolona w 100%, bez względu jaki masaż czy zabieg zostanie wykonany, każdy jest rewelacyjny, wykonany starannie i profesjonalnie. Sama przyjemność. 

• Arek - Jest to prezent idealny ponieważ jest to idealne miejsce gdzie wraz z drugą połówką można zapomnieć o codziennej pogoni za tym co przyziemne, o obowiązkach i problemach, spędzić cudowne chwile na randce, na którą codziennie nie mamy czasu, a w końcu dlatego aby profesjonaliści sprawili, że poczujemy się wyjątkowo razem i każde z osobna.

• Halina W - Zgadza się! To idealny prezent, ponieważ sama wiem "jaki ma smak". Miałam przyjemność osobiście korzystać z waszych usług. Pięknie pachnie, przyjemna muzyka, profesjonalny i uśmiechnięty personel oraz pełna satysfakcja z wykonywanych zabiegów. Cóż więcej trzeba?❤❤️ ️❤️