Zapisz się do Newslettera:

Dotyk Natury Day Spa gwarancja wpsaniałego relaksu, najnowoczesniejszych technologii i ekskluzywnych kosmetyków

NANJNOWOCZEŚNIEJSZE TECHNOLOGIE I EKSKLUZYWNE KOSMETYKI THALGO

Już prawie 9 lat rozpieszczamy, upiększamy i dbamy o naszych Gości. Cały czas oferujemy usługi na najwyższym  poziomie, wciąż się szkolimy i inwestujemy w najlepsze marki kosmetyczne i najnowocześniejsze technologie. Zabiegi profesjonalne oraz kosmetyki do pielęgnacji domowej ekskluzywnej francuskiej marki Thalgo na twarz i ciało już dawno rozkochały w sobie wiele osób odwiedzających nasze SPA.  Marka Thalgo to gwarancja prestiżu i profesjonalizmu, jako jedna z nielicznych firm posiada własne nowoczesne laboratoria produkcyjne spełniające surowe normy ekologicznej czystości.

W 2019 roku w Dotyk Natury Day Spa nastała nowa era zabiegów – to za sprawą dwóch NOWOCZESNYCH i NIEINWAZYJNYCH TECHNOLOGII oraz innowacyjnej, francuskiej marki kosmetyków profesjonalnych Purles, które zagościły w naszym SPA na stałe:

  • OCZYSZCZANIE WODNO - WODOROWE HydroWell – sprawdzona i potwierdzona naukowo, nieinwazyjna i bezbolesna kuracja aktywnym wodorem przynosząca natychmiastowe efekty: dogłębne oczyszczenie porów skóry, neutralizująca wolnych rodników, przywrócenie skórze blasku i młodszego wyglądu.
  • INFUZJA TLENOWA WellOxy - Aż 6 kuracji tlenowych, anty aging (przeciwstarzeniowych) dla różnych potrzeb skóry precyzyjnie wtłaczanych w skórę za pocą tlenu. Pierwsze efekty widoczne od razu po zabiegu!
  • Kosmetyki profesjonalne oraz kwasy Purles – to połączenie innowacyjnej myśli biotechnologicznej oraz sił natury i tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata.