Drzwi Otwarte rozpoczynające 8 sezon Dotyk Natury Day Spa już za nami. W nowy sezon wchodzimy wraz z najnowocześniejszymi technologiami, które pomogą nam odkryć Twoje prawdziwe piękno. Na dobry początek medyczna platforma INDIBA i jej niesamowite działanie ujędrniające, wyszczuplające i usuwające zmarszczki. Jednocześnie króluje oxy - mikro - mezoterapia OXYPIN wspaniale rewitalizujaca skórę. Cieszymy się, że mogliśmy Ci zaprezentować działalnie oraz efekty, które są mozliwe do osiagnięcia dzięki tym urzadzeniom. Jednocześnie zaprezentowaliśmy nasz najnowszy pokój zabiegowy - teraz mozemy już przyjmować w czterech gabinetach jednocześnie.
✴️Dziękujemy wszystkim Gościom i modelokom/ modelom za przybycie - bez Was by nas nie było!
✴️Dziękujemy Katarzynie Smyk z Nalesniki Kawa i Ja za przygotowanie przepysznych i zdrowych babeczek
✴️Dziękujemy Edyta Niewińska z Endecoration za świetną aranżację wnętrza naszego najnowszego pokoju zabiegowego
✴️WYNIKI KONKURSU: I miejsce - Pani Ewa Robak = kuracja wyszczuplająca o wartości 1000zł, 
z racji na ogromne zainteresowanie konkursem postanowiliśmy przyznać również drugą nagrodę, którą otrzymuje II miejsce - Pani Monika Haponiuk = kuracja wyszczuplająca o wartosci 500zł. Serdecznie gratulujemy!
✴️Jednocześnie przypominamy, że jeden z upominków którym wszystkich Państwa wczoraj obdarowalismy ma termin ważności do 22 października 2018r - prosimy o kontakt z recepcją 505 496 266 (pon. - pt. od 13:00 do 21:00 i w sobotę od 9:00 do 15:00) w celu umówienia najdogodniejszego terminu wizyty.