Już 16 września (sobota) 2016 od godziny 10:00 do 18:00 w naszym SPA odbyło się Święto Naszych Gości. Zależało nam, aby to było szczególne i kameralne wydarzenie dlatego tego dnia drzwi były otwarte tylko dla klientów naszego salonu ich przyjaciół - po wcześniejszej rezerwacji.

Drzwi Otwarte w naszym SPA to niezwykła okazja do tego, aby nieodpłatnie skorzystać z komputerowej diagnostyki kosmetologicznej stanu skóry, analizy składu ciała. Tego dnia można było zasięgnąć konsultacji u naszej fizjoterapeutki Eli, bardzo doświadczonych masażystów Pawła i Kasi oraz kosmetologów Dominiki, Ilony i Agaty.  Można było na żywo obejrzeć zabiegi do których zgłosiły się 24 modelki i modele.

Dla każdego gościa, który tego dnia odwiedził nasz salon (po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej) wręczyliśmy wyjątkowe upominki oraz WYJĄTKOWE OKAZJE na zakup zabiegów i pakietów oraz DO KOŃCA WRZEŚNIA MOŻLIWOŚĆ KORZYSTANIA Z NASZYCH NOWOŚCI 50% TANIEJ.

Premiera nowych urządzeń do odchudzania i modelowania sylwetki: LIPOLASER, ELEKTROSTYMULACJA - ĆWICZENIA DLA LENIUSZKÓW, ODCHUDZAJĄCY KOMBINEZON BODY SHAPING oraz urządzenie do ZAMYKANIA NACZYNEK okazała się HITEM DRZWI OTWARTYCH. Zainteresowanie naszym wydarzeniem jak i  nowymi zabiegami przerosło nasze oczekiwania. 

Dziękujemy, że nam zaufaliście i że cały czas z nami jesteście! 

Pozdrawiamy i do zobaczenia na kolejnych drzwiach otwartych już w marcu 2018 ;)