Zbliża się Święto wszystkim MAM! Święto obchodzone niemalże na całym świecie, które stanowi doskonałą okazję, aby obdarować najbliższą Kobietę miłym oraz oryginalnym podarunkiem.

Jest to dzień, w którym każda Mama powinna czuć się, jak prawdziwa Dama. 


Jeśli zastanawiasz się, co będzie idealnym podarunkiem dla:

  • Twojej ukochanej Mamy - nie ma ograniczeń wiekowych :) każda mama chce być rozpieszczana
  • Mamy Twoich dzieci - nie ma ograniczeń wiekowych jeśli chodzi o dzieci :) bez względu na ich wiek mama czasami musi się "zrestartować"
  • Ciebie samej kiedy Twoje dzieci są za małe żeby sprawić Ci taki prezent lub się nie domyślą, że sprawiłoby Ci to ogromną przyjemność i radość :)

zapoznaj się z z naszymi propozycjami i wybierz niepowtarzalne Vouchery prezentowe z kategorii Prezent na Dzień Mamy!

Taki prezent pozwoli każdej Mamie poczuć się docenianą, kochaną i potrzebną.


Kupienie prezentu jeszcze nigdy nie było takie proste, możesz tego dokonać bez wychodzenia z domu: 

  • wybierz odpowiedni pakiet,
  • przelej kwotę + ewentualnie 5zł za wysyłkę vouchera poza Hajnówką - jeśli nie chcesz sam drukować vouchera ( Dotyk Natury Day Spa, ul.  3 Maja 50, 17-200 Hajnówka, Pko Bp: 10 1020 1332 0000 1102 0710 6380, tytułem: zabiegi SPA)
  • napisz do nas lub zadzwoń (spa@dotyknatury.com.pl, tel. 505 496 266) podając imię i nazwisko osoby obdarowanej oraz jej numer telefonu, ewentualnie podaj adres do wysyłki i potwierdzenie przelewu,
  • wydrukuj voucher przesłany na Twój adres e-mail lub odbierz go od listonosza,
  • wręcz wspaniały upominek bliskiej osobie.

Z okazji Święta Wszystkich Mam stworzyliśmy wyjątkowe pakiety, zapakowane w piękne, ręcznie zdobione pudełka gotowe do wręczenia ukochanej MAMIE:

Wyjątkowy Pakiet Dla Mamy

1. Relaksujący masaż całego ciała
2. Relaksacyjny masaż twarzy, szyi, dekoltu i karku Thalgo "Hart of The Ocean"
3. Naturalne czarne mydło Savon Noir do twarzy i ciała prosto z Maroco

Przez pierwsze 60 minut pobytu w Dotyk Natury Day Spa przekonasz się co to znaczy prawdziwe odprężenie. Odczujesz zupełnie nowy wymiar przyjemności, zapomnisz o problemach oraz zmęczeniu fizycznym podczas relaksującego masażu całego ciała na wybranym przez Ciebie olejku aromaterapeutycznym. 

Po masażu ciała zostanie wykonany masaz twarzy, szyi, dekoltu i karku Thalgo inspirowany ruchami fal morskich "Hart of The Ocean". Rozgrzewające ruchy masażu pobudzą krążenie w skórze zwiększając wchłanianie składników aktywnych z bogatoodżywczego kremu Thalgo, zostanie aktywowany proces detoksykacji, skóra stanie się wygładzona i poprawi się jej napięcie. Powolne ruchy masażu przeniosą Cię w stan głębokiego relaksu. 

Pamiątką cudownego pobytu w naszym SPA będzie naturalne czarne mydło wytwarzane tradycyjnymi metodami w Maroku z czarnych oliwek i oleju oliwnego. Doskonale oczyszcza pory z toksyn i sebum oraz usuwa martwe komórki naskórka. Do zastosowania na twarz i ciało. Skóra odzyskuje miękkość, delikatność i zdrowy wygląd,  jest odżywiona, nawilżona, sprężysta i wygładzona.

Czas trwania zabiegów: około 1,5 godziny

Cena Wyjątkowego Pakietu dla Mamy: 195zł

Ręcznie zdobione pudełko, gotowe do wręczenia – GRATIS!


 Ekskluzywny Pakiet dla Mamy

1. Relaksujący masaż całego ciała
2. Oxybrazja, czyli peeling wodno tlenowy na twarz (oczyszczenie i dotlenienie)
3. Manicure z masażem dłoni + odżywcza parafina na dłonie
4. Naturalne czarne mydło Savon Noir do twarzy i ciała prosto z Maroco

Przez pierwsze 60 minut pobytu w Dotyk Natury Day Spa przekonasz się co to znaczy prawdziwe odprężenie. Odczujesz zupełnie nowy wymiar przyjemności, zapomnisz o problemach oraz zmęczeniu fizycznym podczas relaksującego masażu całego ciała na wybranym przez Ciebie olejku aromaterapeutycznym. 

Kolejny zabieg to prawdziwa uczta dla skóry Twojej twarzy. Oxybrazja polega na złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Zabieg jest bardzo bezpieczny i polecany również osobom o skórze naczyniowej i szczególnie wrażliwej. Podczas oxybrazji będziesz odczuwać na skórze zimno, natomiast bezposrednio po zabiegu skóra jest swieża, pełna blasku i bardziej napięta.

Następnie nasza kosmetyczka wykona przyjemny i odprężający zabieg, któremu poddawane są paznokcie u rąk. Płytka paznokcia zostanie odżywiona i rozjaśniona a skórki uelastycznione. Na dłoniach zostanie wykonany profesjonalny masaż na odżywczym kremie oraz kąpiel w odżywczej parafinie.

Pamiątką cudownego pobytu w naszym SPA będzie naturalne czarne mydło wytwarzane tradycyjnymi metodami w Maroku z czarnych oliwek i oleju oliwnego. Doskonale oczyszcza pory z toksyn i sebum oraz usuwa martwe komórki naskórka. Do zastosowania na twarz i ciało. Skóra odzyskuje miękkość, delikatność i zdrowy wygląd,  jest odżywiona, nawilżona, sprężysta i wygładzona.

Czas trwania zabiegów: około 2 godziny

Cena Ekskluzywnego Pakietu Dla Mamy: 295zł

Ręcznie zdobione pudełko, gotowe do wręczenia – GRATIS!


 Pakiet VIP dla Mamy

1. Masaż peelingujący całego ciała 
2. Relaksujący masaż całego ciała
3. Intensywnie nawilżający zabieg SPA na twarz Thalgo "Beauty Hydration Ritual" wraz z oxybrazją
4. Manicure z masażem dłoni
5. Naturalne czarne mydło Savon Noir do twarzy i ciała prosto z Maroco
6. Marokański pumeks 

Na dobry początek pobytu w Dotyk Natury Day Spa skóra całego Twojego ciała zostanie głęboko oczyszczona a mikro – krążenie pobudzone poprzez cudownie pachnący, energicznie wykonany masaż peelingujący całego ciała.

Przez kolejne 60 minut pobytu w Dotyk Natury Day Spa przekonasz się co to znaczy prawdziwe odprężenie. Odczujesz zupełnie nowy wymiar przyjemności, zapomnisz o problemach oraz zmęczeniu fizycznym podczas relaksującego masażu całego ciała na wybranym przez Ciebie olejku aromaterapeutycznym. 

Kolejny zabieg to prawdziwa uczta dla skóry Twojej twarzy. Oxybrazja polega na złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Zabieg jest bardzo bezpieczny i polecany również osobom o skórze naczyniowej i szczególnie wrażliwej. Podczas oxybrazji odczuwamy na skórze zimno, natomiast bezposrednio po zabiegu skóra jest swieża, pełna blasku i bardziej napięta. 

Po dokładnym oczyszczeniu skóry twarzy zostanie wykonany ekskluzywny, intensywnie nawilżający zabieg SPA na twarz. Zabieg uzupelnia niedobór wody w naskórku, odbudowuje płaszcz wodno - lipidowy, poprawia nawilżenie i elastyczność skóry. W trakcie zabiegu wykonywany jest masaż relaksacyjny twarzy Thalgo Hart of the Ocean inspirowany ruchami fal morskich. 

Na zakończenie wizyty w SPA nasza kosmetyczka wykona przyjemny i odprężający zabieg, któremu poddawane są paznokcie u rąk. Płytka paznokcia zostanie odżywiona i rozjaśniona a skórki uelastycznione. Na dłoniach zostanie wykonany profesjonalny masaż na odżywczym kremie. 

Pamiątką cudownego pobytu w naszym SPA będzie naturalne czarne mydło wytwarzane tradycyjnymi metodami w Maroku z czarnych oliwek i oleju oliwnego. Doskonale oczyszcza pory z toksyn i sebum oraz usuwa martwe komórki naskórka. Do zastosowania na twarz i ciało. Skóra odzyskuje miękkość, delikatność i zdrowy wygląd,  jest odżywiona, nawilżona, sprężysta i wygładzona.

Upominkiem z pobytu w Dotyk Natury Day Spa będzie również naturalny produkt do pielęgnacji stóp wykonany ręcznie z marokańskiej glinki czerwonej. Marokański Pumeks Hammam jest bogaty w minerały: cynk, magnez, selen i żelazo.

Czas trwania zabiegów: około 3 godziny

Cena Pakietu VIP dla Mamy: 395zł

Ręcznie zdobione pudełko, gotowe do wręczenia – GRATIS!


 Najwspanialszy Pakiet dla Mamy i Córki

1. Relaksacyjne masaże całego ciała 
2. Relaksacyjne masaże twarzy, szyi, dekoltu i karku Thalgo "Hart of The Ocean" 
3. Wspaniale relaksujący, wspólny pobyt w saunie na podczerwień 
4. Chwile wypoczynku w pokoju relaksu z poczęstunkiem w postaci świeżych owoców i wody mineralnej 
6. Oryginalna marokańska rękawica KESSA oraz naturalny marokański pumeks z minerałami 

Przez pierwsze 60 minut pobytu w naszym SPA będziecie odczuwać zupełnie nowy wymiar przyjemności. Zapomnicie o problemach oraz zmęczeniu fizycznym podczas relaksujących masaży całego ciała na wybranych przez Was olejkach aromaterapeutycznych.

Po masażu ciała zostaną wykonanemasaz twarzy, szyi, dekoltu i karku Thalgo inspirowany ruchami fal morskich "Hart of The Ocean". Rozgrzewające ruchy masażu pobudzają krążenie w skórze zwiększając wchłanianie składników aktywnych z bogatoodżywczego kremu Thalgo, zostaje aktywowany proces detoksykacji, skóra jest wygładzona i poprawia się jej napięcie. Powolne ruchy masażu przeniosą Cię w stan głębokiego relaksu. 

Po zabiegu na twarz spędzicie 30 minut w saunie na podczerwień, gdzie w specjalnie dobranej dla Was temperaturze (40-65 st.C) Wasze ciała zostaną poddane działaniu podczerwieni. Efekt to: oczyszczenie skóry z toksyn, ujędrnienie ciała, spalanie kalorii 600 – 900 kCal, poprawa krążenia, zmniejszenie napięcia mięśni, a przede wszystkim cudowny relaks i odprężenie.

Po wyjściu z sauny spędzicie wyjątkowe chwile w pokoju wypoczynku przy owocach i wodzie mineralnej.

Pamiątką cudownego pobytu w naszym SPA będzie oryginalna marokańska rękawica Kessa. Wykorzystana w umiejętny sposób wygładza ciało i pobudza krążenie. Nadaje skórze jędrność, elastyczność i gładkość. Efekt stosowania rękawicy: złuszcza obumarłe komórki naskórka, sprzyja lepszemu krążeniu krwi i mikrodrenażowi. Regularnie stosowana redukuje cellulit i ujędrnia ciało. Dodatkowo otrzymacie 100% naturalny marokański pumeks wykonany z czerwonej glinki bogaty w minerały: cynk, magnez, selen, żelazo.

Czas trwania zabiegów: około 2,5 godziny

Cena Najwspanialszego Pakietu Dla Mamy i Córki: 425zł

Ręcznie zdobione pudełko, gotowe do wręczenia – GRATIS!

 

Podaruj niepowtarzalne przeżycie i spraw radość Kobiecie, którą kochasz. Zrób jej miłą niespodziankę, która da jej wyraz Twojej miłości oraz motywację do działania!