Zapisz się do Newslettera:

Kwasy medyczne NANILI PROFESSJONAL

Od marca Twoje problemy z cerą rozwiązujemy za pomocą certyfikowanych, medycznych kwasów polskiej marki Nanili.

KWASY MEDYCZNE NANILLI

Nazwa tych profesjonalnych produktów kosmetycznych pochodzi z jezyka hawajskiego nani- piękna oraz ili- skóra. Cała marka została stworzona aby przede wszystkim służyć cerom problematycznym.

Pomimo tego, że sama nazwa “kwasy” wydaje się być straszna i kojarzy się z czymś co „wypala” skórę - to wcale tak nie jest. Zabiegi przy użyciu tych kosmetyków medycznych wcale nie są bolesne, wręcz przeciwnie. Jedynym dyskomfortem jest lekkie szczypanie. Składniki zawarte w kosmetykach, a raczej ich ilość jest ograniczona do minimum, nie znajdziemy tam całej tablicy Mendelejewa, a jedynie to co niezbędne do leczenia i poprawy kondycji skóry – dzięki temu te zabiegi są bezpieczne nawet dla osób z wrażliwą skórą.

ARGININ ILI PEEL

Odnawiająca złuszczanie dla osób, które nie tolerują żadnych innych peelingów. Peeling jest koktajlem, który tworzą: aminokwas arginina, kwas mlekowy oraz aloes i alantoina. Delikatnie złuszcza, regeneruje i wygładza skórę,

FERULIC COMPLEX ILI-PEEL

Kompleksowa kuracja odmładzająca skórę twarzy, szyi i dekoltu. Kwas ferulowy, floretyna i retinol z dodatkiem kompleksu kwasów owocowych: cytrynowego, mlekowego i jabłkowego. W gabinecie nakładane są 1 lub 3 warstwy preparatu, które należy samodzielnie zmyć po 10 – 12 godzinach w domu. Pojedynczy zabieg sprawia, ze skóra jest oczyszczona, odświeżona, bardziej napięta i rozświetlona. Seria 3 – 6 zabiegów daje efekt wyraźnego odmłodzenia. Skóra jest elastyczna, wygładzona, ze zwężonymi porami i rozjaśnionymi przebarwieniami.

TERAPIA ŁĄCZONA

Wystarczy połączyć oba kwasy, bądź kwas z inną metodą oczyszczania (oxybrazja, mikrodermabrazja), aby efekty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania – skóra stanie się pełna blasku, odświeżona, wygładzona i jędrniejsza.

Pełne terapie zabiegowe z użyciem kwasów Nanili sprawiają, że skóra staję się olśniewająco piękna i zdrowo wyglądająca w każdym wieku.

 

Kosmetolog, terapeuta SPA w salonie Dotyk Natury Day Spa: lic. Dominika Karpińska

Zdjęcie: Designed by Freepik