MAMA I CÓRKA W SPA - wygrana w konkursie facebookowym

W majowym konkursie facebookowym z okazji Dnia Mamy brało udział bardzo wiele uczestniczek, jednak jedna z nich okazała się najbadziej wytrwała i spełniła warunek konkursowy najlepiej. Przygotowany specjalnie z okazji Dnia Mamy post Pani Monika udostępniła publicznie najwięcej razy ze wszystkich uczestników oraz odpowiedziała na nasze pytanie konkursowe: "Dlaczego voucher do Dotyk Natury Day Spa to doskonały prezent z okazji Dnia Mamy?" 

Monika Kurasz
Monika Kurasz Voucher do Spa to idealna niespodzianka dla mamy,napewno byłaby szczęśliwa po otrzymaniu takiego prezentu.To najlepsza propozycja dla każdej kobiety, która potrzebuje relaksu, odpoczynku i pragnie zadbać o siebie.To idealny prezent na Dzień Mamy! Nawet godzina tylko dla siebie, spędzonych z dala od codziennych obowiązków i stresów, potrafi zdziałać cuda. Gwarancję odprężenia i wyłącznie pozytywnych wrażeń daje tylko i wyłącznie Dotyk Natury Day Spa!

 

Pani Monika wygrała nagrodę główną: "Najwspanialszy Pakiet Dla Mamy i Córki" o wartości 349zł, którą zrealizowała w naszym SPA ze swoją mamą. 

W ramach wygranego pakietu Mamę i Córkę czekały dwie i pół godziny przyjemności oraz egzotyczne pamiątki pobytu w naszym SPA: 

  1. Relaksujące masaże całego ciała
  2. Relaksujące i odmładzające masaże twarzy 
  3. Wspaniale relaksujący, wspólny pobyt w saunie na podczerwień
  4. Chwile wypoczynku przy lampce wina i owocach
  5. Regenerujący krem do rąk Clarena
  6. Oryginalne, marokańskie czarne mydło i rękawica Kessa

Zapraszamy do polubienia nas na facebooku (https://www.facebook.com/dotyknaturydayspa/- bądź na bieżąco.

Wygrywaj wspaniałe nagrody w konkursach!!!

Zapraszamy również do obserwowania nas na instagramie (https://www.instagram.com/dotyknaturydayspa/) - zdjęcia z pobytu w naszym SPA, które się tam pojawią do końca wakacji 2017 będą rywalizować o bardzo atrakcyjną nagrodę (Pakiet Platynowy dla dwóch osób o wartości 240zł)