Masaże lecznicze, wzmacniające

Masaż leczniczy

Poznaj jedną z najstarszych i najpotężniejszych metod uzdrawiania. Poddaj się terapeutycznej sile masażu, która przywróci Ci sprawność ciała i spokój ducha. Łączący w sobie najróżniejsze techniki masaż pozwala oddziaływać na wszystkie tkanki i uklady, dzięki czemu Twoja skóra zyska na elastyczności, stawy i kości staną się bardziej wytrzymałe, mięśnie zregenerują się , a dolegliwości bólowe ustąpią. Obok poprawy ogólnej sprawności ciała zyskasz lepsze samopoczucie, co związane jest także z jego odprężającym działaniem. Poddaj się w ręce niezwykle doświadczonych terapeutów, którzy w komfortowych dla Ciebie warunkach przyniosą Ci ulgę w bólach kręgosłupa, bólach głowy czy bólach mięśniowych. 

Cena masażu leczniczego: 60zł /30minut

Aby odczuć działanie terepeutyczne masażu leczniczego należy przyjąć go w serii przynajmniej pięciu lub dziesięciu zabiegów (dostępne są karnety w atrakcyjnych cenach).


Masaż tkanek głębokich

Jest to specjalna forma terapii, która ma na celu rozluźnienie napięć występujących w głębokich warstwach tkanek mięśniowych. Powolne, subtelne i precyzyjne ruchy masażysty rozluźniają, relaksują i przywracają prawidłowe napięcie mięśni, eliminując źródła bólu i sztywności.

Masaż tkanek głębokich jest idealny dla osób zestresowanych, wykonujących pracę w pozycji siedzącej lub stojącej, które cierpią na sztywność karku, kręgosłupa czy ramion. Masaż ten nada się dla wszystkich osób, które zmagają się z przewlekłymi bólami kręgosłupa i innych partii ciała. Rozmasowanie tkanek głębokich przynosi ulgę w dyskomforcie odczuwanym po doznanych urazach i wypadkach. Masaż tkanek głębokich jest też doskonały dla osób z wadami postawy, różnymi przykurczami oraz bólami i zawrotami głowy pochodzenia przykręgosłupowego.

 Cena masażu tkanek głębokich 100zł/45min


Masaż sportowy

Masaż sportowy to intensywny masaż zmniejszający zmęczenie organizmu wynikłe na skutek aktywności fizycznej. Masaż występuje w kilku formach zależnych od czasu zabiegu w stosunku do aktywności sportowej.

Wykonujemy:

  • Masaż przedwysiłkowy mający na celu przygotowanie organizmu do aktywności fizycznej
  • Masaż powysiłkowy mający na celu skrócenie czasu regeneracji organizmu po intensywnym wysiłku
  • Masaż uzupełniający wspomagający trening sportowy (np. wspomagający trening masy mięśniowej)

Cena masażu sportowego: 100zł/45minut 

Aby odczuć działanie terepeutyczne masażu leczniczego należy przyjąć go w serii przynajmniej pięciu lub dziesięciu zabiegów (dostępne są karnety w atrakcyjnych cenach). 


Kinesiology Taping - Oklejanie taśmami

Wykorzystywany plaster posiada parametry zblizone do właściwości ludzkiej skóry. Nazwa Kinesjology taping pochodzi z łaciny kinesiologia - nauka o rucum, a więc poprzez aplikację plastra dajemy możliwość przywrócenia funkcji. 

Aplikacje kineiology tapingu pozwalają na zachowanie zakresu ruchu, świadomą normalizację napięcia mięśniowego, aktywowanie mięsni uszkodzonych, zmniejszają ból i nienaturalne odczucia skóry, likwidują zastoje i obrzęki limfatyczne oraz korygują niewłaściwe pozycje partnerów stawowych, korygują ułożenia powięzi i skóry i poprawiają mikrorążenia. 

Cena: 40 - 50zł 

Zdjęcie: Designed by Freepik