Masaże twarzy

Relaksacyjny masaż twarzy

Trudno o bardziej przyjemną formę terapii przeciwzmaszczkowej. Relaksacyjny, niezwykle odprężajacy masaż twarzy, szyi i dekoltu pobudzi Twoją skórę do intensywnej regeneracji i odnowy. Miejscowe rozszerzenie naczyń krwionośnych zapewni jej optymalne dotlenineie i odżywienie, a złuszczenie wierzchniej warstwy zrogowaciałych komorek pozwoli na szybsze wchłanianie substancji czynnych z kosmetyków. Wykonany samodzielnie lub w połączeniu z innym zabiegiem, wpłynie na wzrost elastyczności zapobiegając powstawaniu zmarszczek. Stosowan regularnie wyraźnie poprawi owal Twojej twarzy i z każdym razem wspaniale zrelaksuje. 

Cena masażu: 50zł/30min


Przeciwzmarszczkowo - liftingujący masaż twarzy, szyi i dekoltu "Derma - Stim Massage"

Nowatorski masaż Thalgo, który łączy w sobie trzy rodzaje ruchów: dermo stymulacje, ruchy "zmarszczka po zmarszcze" oraz lizingująco - ujędrniające. Masaż efektywnie zwiększa mikrocyrkulację, która stymuluje dotlenienie dotlenienie komórkowe oraz daje efekt rozświetlenia. Skóra odzyskuje swój blask już po pierwszych minutach masażu! Dodatkowo masaż zapewni złagodzenie zmarszczek. Skóra staje się wygładzona, a zmarszczki wypełnione i mniej widoczne już po pierwszym zabiegu. Masaż stymuluje skórę do zwiększenia syntezy strukturalnych włókien skóry:kolagenu i elastyny. Skóra odzyskuje naturalny koloryt, jest bardziej jędrna, a kontur wymodelowany. 

Cena masażu: 70zł/30min


Relaksujący masaż twarzy, szyi, dekoltu, karku i ramion Thalgo "Hart Of The Ocean"

Relaksujący masaz Thalgo inspirowany ruchami fal morskich. Rozgrzewające ruchy masażu pobudzają krążenie w skórze zwiększając wchłanianie składników aktywnych z bogatoodżywczego kremu do masażu twarzy Thalgo. Wszystkie ruchy wykonujemy wzdłuż przebiegu mięśni, podciągając je do góry. Dzięki temu skóra jest wygładzoa i poprawia się jej napięcie. W trakcie masażu Hart Of The Ocean zostaje aktywowany proces detoksykacji skóry, dzięki czemu skóra jest przygotowana na przyjęcie kolejnych składników aktywnych 

Po wykonaniu masażu trwazy przechodzimy do rozluźnienia obręczy barkowej i reki. W okolicach mięśnia trapezowego kumuluje się stres. W trakcie powolnych ruchów rozcierania rozluźniamy mięśnie aby osiągnąć stan głębokiego relaksu. 

 

 Zdjęcie: Designed by Freepik