Masaże wyszczuplające, redukujące cellulit i niwelujące obrzęki

Masaż bańką chińską z wyszczuplającym masażem ręcznym

Efektem tego zabiegu jest wyraźna poprawa jakości skóry, znacznie zmniejszony, a w niektórych przypadkach zlikwidowany cellulit oraz zmniejszony obwód części ciała, które były poddane masażowi. Masaż bańką chińską wykonywany w Dotyk Natury Day Spa jest niezwykły. Opracowaliśmy własny, autorski zestaw najbardziej skutecznych technik wspomagających walkę z tkanką tluszczową i cellulitem. Tylko profesjonalnie wykonany zabieg przyniesie rezultaty zdecydowanie lepsze, niż mogłabyś osiągnąć masując się bańką sama w domu. 

Wykorzystanie bańki chińskiej do walki z cellulitem jest przebojem wśród zabiegów kosmetycznych. Przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie i do tego niewiele kosztuje. 

W ramach karnetu zabiegów przygotowalismy kilka niespodzianek, więcej na ten temat w recepcji salonu (tel. 505 496 266).

Przeciwwskazania:

 • ciąża, menstruacja, żylaki,  podwyższona temperatura ciała
  - zaburzenia krzepliwości krwi
  - przerwanie ciągłości i stany zapalne skóry
  - wysiękowe zapalenie stawów
  - obrzęki niewiadomego pochodzenia
  - gruźlica, nowotwory

Zabieg trwa ok. 20 - 40 minut, powinien być wykonywany seriach (10-12 zabiegów), z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni. Profilaktycznie jednak przynajmniej 1 raz w tygodniu. Powstałe po terapii wybroczyny wchłaniają się zwykle w ciągu kilku dni i nie stanowią przeciwwskazania do wykonywania kolejnych zabiegów.

Masaż bańką chińską z wyszczuplającym masażem ręcznym na brzuch, uda i pośladki: 60zł / 30min

Seria 10 zabiegów =  500zł (jeden zabieg 50zł)

Masaż bańką chińską z wyszczuplającym masażem ręcznym na całe ciało" 120zł / 60min

Seria 10 zabiegów =  1100zł (jeden zabieg 110zł)


Masaż limfatyczny

Masaż limfatyczny jest uważanay za najskuteczniejszy zabieg w terapii antycellulitowej i przeciwobrzękowej. Likwiduje obrzęki, uczucie „ciężkich nóg” i w znacznym stopniu wspomaga procesy odchudzania. Wykonywany jest na wybranych częściach ciała lub na całym ciele. Swoje działanie zawdzięcza udrażnianiu układu limfatycznego i usprawniając przepływ zalegającej w nim chłonki. Przeciwdziała powstawaniu chorób wywołanych jej zastojem oraz przyspiesza powrót do zdrowia po chorobach zakaźnych i nowotworowych.

O ile nie ma przeciwwskazań, zabieg można wykonywać codziennie. Liczba zabiegów jest dowolna, zależna od postępów w leczeniu.
 
Masaż ten kierowany jest szczególnie do osób:
- u których występują obrzęki, będące wynikiem zastoju krwi i limfy w przestrzeniach międzykomórkowych,
- potrzebującym oczyszczenia i wzmocnienia organizmu,
- które chcą się pozbyć się cellulitu,
- dla odchudzających się.
 

Masaż limfatyczny na wybrane partie ciała: 70zł/40minut

Masaż limfatyczny na wybrane partie ciała: 110zł / 60min

Masaż limafatyczny całego ciała: 160zł / 90min

Aby odczuć działanie terapeutyczne masażu limfatycznego należy go przyjąć w serii przynajmniej pięciu lub dziesięciu zabiegów (dostępne są karnety w atrakcyjnych cenach).


Masaż lodem z wyszczuplającym masażem ręcznym i kremem wyszczuplającym z kompleksem antycellulite na kruche naczynka

Ujędrnia, oczyszcza, redukuje cellulit, wyszczupla, a nawet odmładza. 

Masaż ten ma właściwości ujędrniające i detoksykujące, odprowadza zalęgające produkty przemiany materii i działa antycellulitowo. Masaż lodem stosuje się w celu przyspieszenia tempa przemiany materii.  Miejsca o nadmiernej tkance tłuszczowej oraz miejsca objęte cellulitem są gorzej ukrwione. Przez to ich metabolizm jest spowolniony. Masaż lodem pobudza krążenie krwi i limfy tych miejsc. Masaż lodem wpływa znacznie na jędrność skóry. 

Przeciwwskazania: nietolerancja zimna, choroby serca i układu krążenia, nadciśnienie nieuregulowane, ropne zmiany skórne, niedoczynność tarczycy,

Masaż lodem na brzuch, uda i pośladki: 60zł /  30 minut


Masaż peelingujący

Lekiem na zmęczoną, zmatowioną i zanieczyszczoną skórę jest od dawien dawna peeling.

Obecnie lączy się jednak przyjemne z pożytecznym. Masaże peelingujące w relaksacyjny sposób, warstwa po warstwie, usuwają nieatrakcyjny i obumarły naskórek.

Masaż peelingujący głęboko oczyszcza skórę i pobudza mikro-krążenie odbudowując jej strukturę. Sprawia, że skóra staje się jedwabiście gładka i  delikatna, a powierzchnia ciała nabiera pięknego i równomiernego kolorytu.

Peelingi mają bardzo korzystne działalnie na skórę właściwą, prowadzą do zwiększenia jej grubości o około 25%, bez wywołania stanu zapalnego. Peelingi są również skuteczne w usuwaniu przebarwień oraz blizn.

 Masaż peelingujący na całe ciało: 130zł/60min


Rosyjski masaż klepany miodem

Masaż miodem oczyszcza ciało i wyrównuje skórę. To świetne uzupełnienie terapii antycellulitowej.

W trakcie masażu miodem uruchamiany jest proces regeneracji skóry i tkanek podskórnych w tym mięśni, a także dochodzi do oczyszczenia skóry poprzez wydalenie nagromadzonych toksyn i zbędnych minerałów przez skórę.

W pierwszym etapie następuje aplikacja na ciało wysokogatunkowego miodu pszczelego podgrzanego do temperatury 38°C. Następnie miód jest wklepywany w skórę za pomocą ruchów oklepywania.Na skórze tworzy się emulsja o zmniejszonym poślizgu i sporej przyczepności. Na tym etapie skóra jest podrywana do góry, a miód zmienia swój kolor, co świadczy o oczyszczaniu organizmu z toksyn i nadmiaru sebum.

Masaż miodowy w kolejnym etapie trwania łączy się z masażem relaksacyjnym.

Przeciwwskazania: nietolerancja miodu (uczulenie na produkty pszczele), choroba nowotworowa, zaawansowane żylaki i kruche naczynia, choroba miażdżycowa, gorączka, stany podgorączkowe, u kobiet w ciąży.

Uwaga: Masaż miodem wykonywany jest na gładkiej powierzchni skóry. Osoby z owłosieniem, np. na plecach przed masażem miodem powinny poddać się zabiegowi depilacji woskiem (na 3-4 dni przed masażem).
 

Rosyjski masaż klepany miodem na całe ciało: 130zł / 60minut