Dzięki innowacyjnemu systemowi do mezoterapii igłowej Vital Injector 2 zabieg jest bezbolesny, nie pozostawia siniaków oraz nie wymaga rekonwalescencji, jest zdecydowanie bardziej komfortowy niż tradycyjna mezoterapia igłowa. 

EFEKTY: 

  • wygładzenie zmarszczek
  • poprawa napięcia i jędrnosci 
  • rozświetlenie skóry 
  • poprawa jakości i kondycji skóry 
  • poprawa nawilżenia skóry 
  • spowolnienie procesów starzenia
  • zmniejszenie cellulitu 

Vital Injector to rewolucyjne urządzenie przeznaczone do mezoterapii igłowej twarzy i ciała. Mezoterapia za pomoca Vital Injecotor jest bezbolesna, nie pozostawia siniaków oraz nie wymaga rekonwalescencji. 

Vital injcotr pozwala na wieloigłowe, próżniowe podawanie preparatów równomiernie i bez grudek. Dzięki tem preparaty działają znacznie dłużej i skuteczniej niż w jakichkolwiek dotychczasowych metodach.

Wieloigłowy system injekcji wspomagany próznią Vital Injector 2, w sposób precyzyjny podaje komputerowo ustaloną dawkę substancji na odpowiednią głębokość.

Dzięki jednorazowemy kardridżowi, który zakończony jest 5 igłami preparat podawany jest w kilku miejscach jednocześnie, dokładnie w tej samej dawce i na dokładnie taką samą głebokość. W ciagu 15 minut jesteśmy w stanie wykonać ponad 1000 wkłuć! Jest to niemozliwe w przypadku tradycyjnej, ręcznej mezoterapii. 

W urządzeniu zastosowano innowacyjne rozwiązania, m.in. próżniowy system, który odciaga naskórek od naczyń i nerwów - dzięki temu zabieg jest bezbolesny i jest mniejsze ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych, dlatego po zabiegu nie tworzą się siniaki. 

Kolejna istotna funkcja aparatu to blokada przepływu zwrotnego, która zapobiega cofaniu się preparatu podczas mezoterapii oraz jednorazowe filtry, które zapewniają zachowanie należytych zasad higieny podczas zabiegu.

Bezpieczeństwo i efekty pozabiegowe potwierdzone certyfikatem CE medycznym. 

DLA KOGO?

Mezoterapia Vital Injecotr to zabieg polecany osobom, które pragną poprawić jakość i kondycję swojej skóry oraz opóźnic procesy starzenia. To również zabieg dla osób, które borykają się z takimi problemami jak cellulit, blizny i rozstepy.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Przed przystapieniem do zabiegu, zostaje dobrana odpowiednia mieszanka substancji, która ma zostać podana w głąb skóry. Skład mieszanki jest uzależniony od efektu, który chcemy uzyskać, od wieku oraz od kondycji skóry. Następnie rozpoczyna się zabieg. 

PO ZABIEGU

Bezpośrednio po zabiegu mozna wrócić do codziennych czynności.