NOWOŚCI! NOWOCZESNE TECHNOLOGIE: TR Beauty Elite, X - Wave, Lymphastim

POZNAJ NASZE NAJNOWSZE TECHNOLOGIE


TR BEAUTY ELITE BTL - radiofrekwencja monopolarna

Rewolucyjne urządzenie przywraca zewnętrzne piękno, pozwalając jednocześnie odzyskać wewnętrzny spokój, odprężenie i harmonię ducha. TR-BEAUTY nie idzie na kompromisy jeśli chodzi o efekty estetyczne.

Dzięki najsilniejszej, monopolarnej fali radiowej daje szybkie ujędrnienie skóry, poprawę owalu, wygładzenie zmarszczek, redukcję worków i cieni pod oczami. Modeluje i wysmukla ciało, zwalcza cellulit, redukuje rozstępy, a nawet unosi pośladki i liftinguje biust. A do tego odpręża, zmniejsza napięcia mięśniowe i wprowadza w stan głębokiego relaksu.

TR-BEAUTY to nieinwazyjny zabieg, który za pomocą najsilniejszej, monopolarnej fali radiowej głęboko regeneruje skórę właściwą i tkankę podskórną bez uszkodzenia zewnętrznej jej warstwy. Fala radiowa wysokiej częstotliwości wydobywa maksimum możliwości regeneracyjnych z Twojego ciała, przy czym zabieg jest tak odprężający i odstresowujący, że odczuwasz wewnętrzny spokój, relaks i dobre samopoczucie.

To przełomowa technologia - odmładzanie i regeneracja skóry w stylu wellness.

Jak to działa?

 • Monopolarna fala radiowa wysokiej częstotliwości zastosowana w TR-BEAUTY poprawia mikrokrążenie, usprawnia transport tlenu i metabolizm komórkowy.
 • Zwiększa drenaż limfatyczny, redukując obrzęki i zakwaszenie organizmu.
 • Ponieważ podnosi wewnętrzną temperaturę ciała, powoduje redukcję złogów tłuszczu, konturując sylwetkę i zapobiegając tworzeniu się nowych złogów w miejscach problematycznych.
 • Efekt termiczny obkurcza poluzowane z wiekiem włókna kolagenowe, zagęszcza je oraz pobudza syntezę nowego kolagenu, elastyny i komórek macierzystych. W ten sposób poprawia gęstość skóry zarówno ciała jak i twarzy.

Jak to się przekłada na efekty?

Możliwości TR-BEAUTY w branży estetycznej są naprawdę imponujące. Tak jak i oddziaływanie na skórę.

Urządzenie ujędrnia, modeluje, wyszczupla, wygładza, nawilża, odmładza, regeneruje, upiększa.

A konkretnie?

Jeśli wykonujemy zabieg na twarz osiągamy efekt nieinwazyjnego liftingu, uniesienia rysów twarzy, wykonturowania owalu, zmniejszenia chomików. Skóra twarzy napina się, a zmarszczki i bruzdy stopniowo wygładzają. Z twarzy schodzą napięcia mięśniowe, mimika jest bardziej zrelaksowana, a wyraz twarzy pogodny. Zabieg poprawia koloryt skóry, jeśli cera była ziemista, staje się rozjaśniona i pełna blasku. TR-BEAUTY dobrze działa na cienie i worki pod oczami, ponieważ pooprawia metabolizm komórkowy i drenaż limfatyczny. Efekt wyszczuplający daje redukcję drugiego podbródka czy poduszeczek tłuszczowych pod oczami. Wygładzenie zmarszczek i bruzd dotyczy także dekoltu i szyi, gdzie zabieg także jest stosowany z powodzeniem. Co ciekawe, TR-BEAUTY poprawia efekty terapii łysienia, zabiegi z wykorzystaniem, fali radiowej wysokiej częstotliwości stosuje się przed i po mezoterapii, karboksyterapii, osoczu bogatopłytkowym podawanym iniekcyjnie w skórę głowy.

W obrębie ciała TR-BEAUTY daje spektakularne efekty w nieinwazyjnym modelowaniu sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej oraz eliminacji obrzęków. Jest często wykonywany, aby napiąć i ujędrnić wiotką skórę ramion, pośladków czy brzucha. Stosuje się go po ciąży, odchudzaniu lub jako zabieg odmładzający sylwetkę. Ponieważ eliminuje tkankę tłuszczową możemy za jego pomocą wyszczuplić miejscowo ciało. Genialnie działa na obrzęki, zastoje limfatyczne, redukuje uczucie „ciężkich nóg”. Uwaga! Dobroczynne działanie TR-BEAUTY jest tak szerokie, że stosujemy to urządzenie nawet do nieinwazyjnego liftingu biustu! W trakcie kilku zabiegów napinamy i ujędrniamy skórę piersi, unosząc je stopniowo. To jeden z nielicznych zabiegów estetycznych, który można wykonywać w tym rejonie.

Seria zabiegów jest także skuteczna w terapii cellulitu, TR-BEAUTY radzi sobie zarówno z cellulitem wodnym, jak i tłuszczowym, redukuje zwłóknienia, dlatego może być stosowany nawet na ciężkie formy skórki pomarańczowej. To nie koniec jego możliwości. Terapia monopolarną falą radiową jest wskazana do leczenia blizn i rozstępów ze względu na swoje głębokie działanie regeneracyjne na poziomie skóry właściwej. Jesteśmy w stanie za jego pomocą odmładzać nawet skórę dłoni, a nawet wykonywać relaksująco-drenujące zabiegi na stopy, które nazywane są w refleksologii „drugim mózgiem” , a na pewno znajdujące się na nich receptory mają wpływ na samopoczucie, pracę układu limfatycznego i krwionośnego. Najwyższa zastosowana moc i szeroki zakres pracy czynią z systemu TR-BEAUTY niezwykle skuteczne rozwiązanie w walce z upływającym czasem, dając przyjemne relaksujące uczucie ciepła podczas trwania całego zabiegu. Bo zabieg jest skuteczny, a przy tym bardzo przyjemny. Skuteczny i zawsze przyjemny zabieg w stylu wellness.

Dobre samopoczucie nie zawsze kojarzy się z zabiegami estetycznymi. Walka o poprawę wyglądu wiąże się często z przejściowym dyskomfortem, efektami pozabiegowymi, znieczuleniami, a nawet bólem. Nie zawsze chcemy cierpieć w imię piękna, nie mamy też czasu, by na nie czekać przez okres rekonwalescencji. Dlatego z takim entuzjazmem spotyka się innowacyjne urządzenie TR-BEAUTY, które wydobywając Twoje zewnętrzne piękno, wprowadza Cię jednocześnie w stan wewnętrznej harmonii i spokoju. Nie do przecenienia są efekty relaksacyjne terapii TR-BEAUTY. Odprężające uczucie ciepła sprawia, że czujesz się jak na masażu ciepłymi kamieniami. Zabieg estetyczny staje się przyjemnym doświadczeniem. Spędzasz wyjątkowe 15-40 minut, podczas których z Twojego ciała schodzą napięcia mięśniowe, odprężasz się i relaksujesz. Zabieg polecany jest po wysiłku, także fizycznym, ponieważ usprawnia drenaż i usuwanie toksyn oraz odkwaszenie organizmu. Ma nawet działanie przeciwbólowe i uspokajające. Sesje terapeutyczne TR-BEAUTY dają efekty już po jednym zabiegu, choć optymalnie jest stosować je w seriach. Ponieważ zabiegi są biologicznie zgodne z fizjologią organizmu, możesz z nich korzystać nawet codziennie, nie ma przeciwwskazań jeśli chodzi o częstotliwość. Wręcz zaleca się krótkie, ale intensywne serie, dzięki którym nie musisz długo czekać na efekty. Ponieważ fale radiowe nie oddziałują na melaninę, TR-BEAUTY to zabieg całoroczny.

Jest tak korzystny dla zdrowia, że stosuje się go nawet u pacjentów leczonych na nowotwory lub z chorobami autoimmunologicznymi. Przeciwwskazaniami są tylko ciąża, rozrusznik serca oraz zakrzepica żylna.

Najskuteczniejsza fala radiowa? Monopolarna! TR-BEAUTY wykorzystuje siłę monopolarnej fali radiowej, która jest uważana za najskuteczniejszą w kosmetologii i medycynie estetycznej. Jednobiegunowa fala dociera najgłębiej, bo aż do skóry właściwej i tkanki podskórnej na głębokość ok. 4 cm. Radiofrekwencja monopolarna daje największy efekt termiczny. Po prostu podgrzewa tkanki do wysokich temperatur: 45-55 stopni Celsjusza, co wywołuje intensywną przebudowę włókien podporowych skóry, zwłaszcza kolagenu. Wiotczejące z wiekiem włókna kolagenowe pod wpływem TR-BEAUTY obkurczają się i zagęszczają, a skóra widocznie napina się i wygładza. Podniesienie temperatury wewnątrz tkanek uruchamia zwiększoną produkcję nowego kolagenu, która trwa jeszcze przez kilka miesięcy po terapii. Dlatego ostateczne efekty ujędrnienia i zagęszczenia skóry oceniamy po ok. 3 miesiącach . Fala monopolarna daje największe efekty anti-aging w porównaniu do innych fal radiowych np. bipolarnych czy multipolarnych. Silny efekt termiczny rozszerza naczynia krwionośne, w rezultacie osiągamy lepsze ukrwienie, dotlenienie i odżywienie tkanek. Błony komórkowe zwiększają swoją przepuszczalność, poprawia się ich metabolizm, dochodzi o szybszego usuwania toksyn i złogów tłuszczowych. Energia cieplna podnosi dodatkowo liczbę leukocytów, dzięki czemu zmniejsza się napięcie mięśniowe i pobudliwość nerwowa. Dlatego w trakcie zabiegu ciało przestaje być spięte, pojawia się odprężenie jak po relaksacyjnym masażu oraz ogólne dobre samopoczucie.

Zabieg ma też działanie przeciwbólowe. Wysoka skuteczność TR-BEAUTY wynika z oddziaływania fali radiowej bezpośrednio na poziomie komórkowym. Dlaczego? Ponieważ nie występuje zjawisko rozproszenia energii, które ma miejsce w przypadku zastosowania alternatywnych fizjoterapeutycznych urządzeń, takich jak między innymi fale multipolarne, ultradźwięki, TENS, laseroterapia. W urządzeniach alternatywnych około 80% dostarczanej energii zatrzymuje się na płytszych warstwach skóry (do 1.5 cm), przez co głęboka regeneracja skóry jest niedostateczna.

TR-BEAUTY – z medycyny sportowej do branży beauty!

Monopolarna radiofrekwencja jest niezwykle popularna w rehabilitacji sportowej i pourazowej. Tak naprawdę wykorzystanie fali radiowej w zabiegach wywodzi się właśnie z medycyny sportowej. Ten rodzaj radiofrekwencji jest używany prawdopodobnie przez wszystkie federacje i organizacje sportowe na świecie, stosują ją ośrodki rehabilitacyjne, szpitale. W medycynie sportowej jest ceniona za poprawę funkcjonowania mięśni, zwiększa ich elastyczność i rozciągliwość, poprawia siłę mięśni. Jest też nieoceniona w eliminacji toksyn i odkwaszaniu organizmu. Ponieważ zabiegi z wykorzystaniem monopolarnej fali radiowej przyspieszają regenerację tkanek i mają działanie przeciwobrzękowe i przeciwbólowe, stosuje się je w rehabilitacji po urazach, kontuzjach i operacjach. 

Wskazania:

Twarz

 • Zmarszczki mimiczne i grawitacyjne twarzy (Kurze łapki, lwia zmarszczka, bruzdy nosowo-wargowe, linii marionetki, kamienista broda, zmarszczki poziome czoła, zmarszczki królicze itp.)
 • Szara, ziemista cera, tzw. „skóra palacza”
 • Utrata konturu oka
 • Opadające powieki
 • Worki i cienie pod oczami
 • Utrata owalu twarzy, rozmyty owal, tzw. chomiki
 • Podwójny podbródek
 • Zmarszczki i wiotkość skóry szyi i dekoltu
 • Blizny np. potrądzikowe, pourazowe
 • Przygotowanie i regeneracja skóry po zabiegach chirurgii plastycznej np. faceliftingu, blefaroplastyki (plastyki powiek), rhinoplastyki (plastyki nosa)

Ciało

 • Wiotkość, utrata elastyczności i jędrności skóry związana ze starzeniem, po ciąży lub w trakcie/po odchudzaniu
 • Opadający biust, wiotka skóra piersi
 • Wiotczenie skóry ramion, zwisająca skóra tzw. pelikany
 • Cellulit wodny i tłuszczowy, także ze zwłóknieniami
 • Rozstępy i blizny
 • Opadające pośladki
 • Wiotka, luźna skóra na brzuchu
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej w rejonie brzucha, bioder, nóg, ramion, pośladków
 • Zastoje limfatyczne, tzw. ciężkie nogi
 • Starzejące się dłonie
 • Przygotowanie do zabiegów chirurgii plastycznej np. liposukcji, plastyki brzucha, liftingu pośladków, mammoplastyki (zmniejszenia piersi), powiększania piersi
 • Regeneracja skóry po zabiegach chirurgii plastycznej
 • Wsparcie terapii łysienia oraz wzmacniających włosy
 • Stres, napięcie mięśni i związane z tym złe samopoczucie

Efekty

TR-BEAUTY to wyjątkowy zabieg, który wydobywa piękno ciała, a jednocześnie wyraźnie poprawia samopoczucie. Dlatego należy do najprzyjemniejszych i jednocześnie skutecznych zabiegów typu wellness, które przywracają równowagę organizmu. Ta równowaga zaczyna się od poprawy funkcji komórkowych, naczyniowych, przez zwiększenie regeneracji tkanek i poprawę wyglądu, po ogólny stan ukojenia i wewnętrznego spokoju. Bo w taki cudowny nastrój wprowadzają pacjentów sesje terapeutyczne z zastosowaniem TR-BEAUTY. Należy podkreślić, że już jeden zabieg daje widoczne rezultaty.

W obrębie twarzy efekty TR-BEAUTY to:

 • Redukcja zmarszczek mimicznych i grawitacyjnych twarzy (kurzych łapek, lwiej zmarszczki, bruzd nosowo-wargowych, linii marionetki, kamienistej brody, zmarszczek poziomych czoła, zmarszczek króliczych itp.)
 • Rozjaśnienie cery i przywrócenie jej zdrowego kolorytu i blasku
 • Poprawia konturu oka
 • Uniesienie opadających powiek
 • Likwidacja worków i cieni pod oczami
 • Poprawa owalu twarzy, uniesienie policzków, redukcja tzw. chomików
 • Redukcja drugiego podbródka
 • Wygładzenie szyi i dekoltu
 • Redukcja blizn np. potrądzikowych i pourazowych
 • Lepsza jakość skóry przed zabiegami chirurgicznymi i szybsza regenracja po plastycznych operacjach typu facelifting, blefaroplastyka (plastyka powiek), rhinoplastyka (plastyka nosa)
 • Relaks

W obrębie ciała TR-BEAUTY daje następujące efekty:

 • Napięcie, ujędrnienie i uelastycznienie skóry, która wiotczeje z wiekiem lub straciła swoją dobrą jakość po ciąży lub w trakcie/po odchudzaniu
 • Uniesienie, lifting biustu
 • Ujędrnienie skóry ramion, redukcja tzw. pelikanów, czyli nadmiarów wiotkiej skóry
 • Redukcja cellulitu wodnego i tłuszczowego, także ze zwłóknieniami
 • Uniesienie, lifting pośladków
 • Spłaszczenie brzucha, napięcie i ujędrnienie skóry na brzuchu
 • Wysmuklenie i modelowanie sylwetki m.in. w rejonie brzucha, bioder, nóg, ramion, pośladków
 • Likwidacja zastojów limfatycznych, zmniejszenie obwodów
 • Odmłodzenie dłoni (nawilżenie, ujędrnienie i napięcie skóry, poprawa kolorytu)
 • Lepsza jakość skóry przed zabiegami chirurgii plastycznej np. przed liposukcją, plastyką brzucha, liftingiem pośladków, mammoplastyką (zmniejszenia piersi), powiększaniem piersi itd.
 • Szybsza regeneracja skóry po zabiegach chirurgii plastycznej
 • Większa efektywność terapii łysienia oraz wzmacniających włosy,

Przebieg zabiegu

Zabieg TR-BEAUTY w zależności od lokalizacji trwa od 15 do 40 minut i przypomina w odczuciach masaż ciepłymi kamieniami. Czujesz się zrelaksowany i odprężony. Wszystko zaczyna się od przygotowania, czyli odsłonięcia miejsca zabiegowego, jeśli jest to obszar ciała, jesteś proszony/-a o rozebranie się. Prosimy także o zdjęcie biżuterii innych metalowych elementów. Następnie przystępujemy do dokładnego oczyszczenia skóry. Przechodzimy do zabiegu, przy czym na starcie pod masowany obszar twarzy lub ciała wkładana jest bardzo cienka, elastyczna płytka. To elektroda bierna, która dzięki swej dużej powierzchni swobodnie styka się z ciałem w trakcie zabiegu i umożliwia wnikanie fal radiowych na najgłębsze poziomy. Po porostu się na niej kładziesz i przestajesz o niej myśleć. Następnie po nałożeniu odpowiedniego kremu do skóry przykładana jest płaska głowica zabiegowa, która emituje falę o częstotliwości radiowej. Za pomocą tej głowicy Twoja skóra jest przyjemnie masowana okrężnymi ruchami. Masaż wraz z oddziaływaniem fali radiowej poprawia pracę komórek, ukrwienie, dotlenienie i odżywienie tkanek oraz zwiększa drenaż limfatyczny i regenerację skóry.

Dzięki płytce pasywnej możemy pracować na całym obszarze, który chcemy poddać terapii. Osoba wykonująca zabieg dopasowuje jego intensywność do Twoich odczuć cieplnych, zabieg może być mocno ciepły, ale bez uczucia dyskomfortu. Przy czym już na poziomie subtermalnym, gdy pacjent nie odczuwa podgrzania tkanek, uruchamia się biostymulacja na poziomie komórkowym.

Po zabiegu Po zabiegu TR-BEAUTY odczuwasz wewnętrzne ciepło i spokój.

Zabieg nie wywołuje efektów ubocznych i nie wymaga ograniczenia aktywności. Zalecamy, aby zwiększyć przyjmowanie płynów po zabiegu do 2-2.5 l dziennie zwłaszcza po zabiegach na cellulit oraz stosować dietę niskotłuszczową, jeśli koncentrujemy się na redukcji tkanki tłuszczowej. Efekty widoczne po jednym zabiegu, o których mówią pacjenci, to m.in. uniesienie rysów twarzy, złagodzenie mimiki i zmarszczek mimicznych, rozświetlenie cery, zejście obrzęków i zmniejszenie obwodów. Optymalne efekty dają serie, które w tak trudnych do usunięcia problemach jak cellulit czy modelowanie sylwetki, mogą wymagać nawet kilkunastu powtórzeń (jeśli mamy dużo do zrobienia). Maksymalne efekty widoczne są po kilku miesiącach, gdy dojdzie do pełnej przebudowy kolagenu, wywołanej przez serię terapeutyczną TR-BEAUTY.

Jak często należy wykonywać zabieg?

Jeśli chcesz szybkich efektów, możesz korzystać z zabiegów TR-BEAUTY nawet codziennie.

To wyjątkowa technologia, która nie wymaga odstępów czasu. Dzięki temu że jest biologicznie zgodna z Twoją fizjologią, wykonujesz zaleconą serię zabiegów w błyskawicznym tempie i cieszysz się z poprawy wyglądu skóry, odmłodzenia, redukcji cellulitu czy zmniejszenia obrzęków.

Jeśli chcesz pracować nad jakością skóry czy modelowaniem sylwetki w standardowym tempie, zalecamy w następujących lokalizacjach:

 • Lifting twarzy i wygładzanie zmarszczek, Worki pod oczami i kurze łapki, Szyja i dekolt Seria 6 zabiegów, przy czym 4 pierwsze jak najbliżej siebie, kolejne 2-3 w tygodniu
 • Drugi podbródek Seria 6 zabiegów, przy czym 4 pierwsze jak najbliżej siebie, kolejne 1-2 w tygodniu
 • Lifting biustu
 • Ujędrnianie i wyszczuplanie ramion, Wyszczuplanie i ujędrnianie brzucha, Wysmuklanie bioder, redukcja bryczesów, Lifting pośladków, Terapia cellulitu wodnego i tłuszczowego, Redukcja obrzęków i zwłóknień związanych z cellulitem, Odmładzanie dłoni Seria 6-12 zabiegów, przy czym 4 pierwsze jak najbliżej siebie, kolejne 2-3 w tygodniu
 • Zabieg na stopy (relaks, poprawa drenażu, walka z uczuciem ciężkich nóg, nawilżenie skóry) 1 zabieg daje efekt wellness Seria to 6 zabiegów, wykonywanych co 2-3 dni 
 • Terapia blizn Seria 6 zabiegów, wykonywanych 1-2 razy w tygodniu
 • Terapia rozstępów (zarówno jasnych, jak i czerwonych) Seria 4 zabiegów, wykonywanych co tydzień
 • Przygotowanie do zabiegów chirurgii plastycznej: lifting twarzy, powiększanie i lifting piersi, abdominoplastyka (plastyka brzucha) Seria 4 zabiegów, wykonywanych 2 razy w tygodniu
 • Po zabiegach chirurgii plastycznej (blefaroplastyka, liposukcja, rinoplastyka, plastyka brzucha, zmniejszenie piersi) Seria 6 zabiegów, wykonywanych 1-2 razy w tygodniu

Szerzej o technologii

Fala radiowa zastosowana w TR-BEAUTY oddziałuje na skórę na 3 sposoby, wszystkie z nich poprawiają wygląd skóry, a jednocześnie poprawiają funkcjonowanie Twojego ciała oraz ogólne samopoczucie.

 1. Subtermalna aktywacja – lepszy metabolizm na poziomie komórkowym TR-BEAUTY już przy niższych temperaturach, gdy nie odczuwasz jeszcze ciepła, poprawia metabolizm komórek. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu prądu wysokiej częstotliwości. Musisz wiedzieć, że przy niskich częstotliwościach błona komórkowa działa jak izolator, dopiero częstotliwość powyżej 100kHz powoduje, że staje się ona przepuszczalna. TR-BEAUTY wykorzystuje wysoką częstotliwość w zakresie 480-520 kHz, co znacznie zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, a tym samym poprawia dotlenie i odżywienie komórek skóry oraz usuwanie toksyn. Jednocześnie usprawnia metabolizm komórkowy.
 2. Zwiększona mikrocyrkulacja - lepsza praca i wygląd skóry Wywoływany przez falę radiową efekt termiczny na poziomie lekkiego i średniego podgrzania tkanek dalej działa biostymulująco, a dodatkowo zwiększa ukrwienie. Odczuwasz przyjemne, relaksujące ciepło. Dzięki rozszerzeniu naczyń kapilarnych i lepszemu krążeniu krwi komórki są lepiej zaopatrzone w tlen i substancje odżywcze. W przypadki zabiegów na skórę głowy w tlen i substancje odżywcze są lepiej zaopatrywane mieszki włosowe, co stymuluje ich aktywację oraz wzrost włosów. Poprawa mikrocyrkulacji dotyczy także układu limfatycznego, który sprawniej usuwa toksyny i złogi tłuszczu z obszaru, na którym wykonywany jest zabieg. Metabolizm komórkowy jest jeszcze lepszy. Zwiększona przepuszczalność błon komórkowych dotyczy także adipocytów (komórek tłuszczowych), które pod wpływem radiofrekwencji usuwają złogi tłuszczu, co daje efekt lipolityczny i wyszczuplający. Poprawia się koloryt skóry, jej nawilżenie i odżywienie. Efekt termiczny zwiększa także liczbę leukocytów, co działa redukuje napięcie mięśniowe, odpręża i relaksuje. Na tym etapie już pojawia się efekt przeciwbólowy i odprężający.
 3. Regeneracja – naprawa uszkodzeń i odmładzanie W najwyższych temperaturach (na poziomie 50-55 stopni Celsjusza wewnątrz tkanek) gdy na skórze odczuwasz intensywne ciepło, ale bez uczucia dyskomfortu, rozpoczyna się dodatkowo proces regeneracji. Istniejące w skórze właściwej oraz w tkance podskórnej (powięzi mięśniowej) włókna kolagenowe obkurczają się i pogrubiają, a skóra napina i wygładza. Zwłóknienia tworzące cellulit, blizny czy rozstępy są rozbijane, powstają w ich miejscach nowe tkanki. Radiofrekwencja pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, elastyny, komórek macierzystych i kwasu hialuronowego. Autoregeneracja trwa jeszcze przez kilka miesięcy po zabiegu. Z dnia na dzień zwiększa się gęstość skóry, jej jędrność i elastyczność. 

Przeciwwskazania

TR-BEAUTY to wyjątkowy zabieg pod względem jego dostępności. Okazuje się, że biologicznie zgodną z fizjologią człowieka technologię można stosować u większości pacjentów, nawet w trakcie leczenia choroby nowotworowej oraz u pacjentów ze schorzeniami autoimmunologicznymi. Praktycznie TR-BEAUTY ma tylko trzy przeciwwskazania:

 • Ciąża
 • Wszczepiony rozrusznik serca
 • Zakrzepowe zapalenie żył

W - WAVE BTL 

TERAPIA FALAMI AKUSTYCZNYMI

Niezwykle silne impulsy dźwiękowe rozchodzą się po ciele jako drgania. Ta metoda pierwotnie była stosowana do kruszenia kamieni nerkowych, a obecnie jest szeroko stosowana w fi zjoterapii, zwalczaniu bólu i medycynie sportowej. W medycynie estetycznej delikatna radialna (promienista) fala akustyczna była stopniowo modyfi kowana na potrzeby leczenia cellulitu. W celu uniknięcia uszkodzenia tkanek stosuje się niższy poziom energii. Fale penetrują tkankę, oddziałując na leczone miejsce.

TERAPIA FALAMI AKUSTYCZNYMI TO:

 • zaawansowane, nieinwazyjne leczenie  pomagające
  uzyskać gładką skórę w miejscach, gdzie zazwyczaj występują zmiany

 • potwierdzona naukowo metoda zabiegów estetycznych

 • nowatorska technologia o wysokim wskaźniku zadowolenia pacjentów

LECZENIE PRZYJAZNE PACJENTOWI

 • zadowolenie pacjentów

 • bezbolesna aplikacja

 • brak konieczności stosowania specjalnej diety

 • brak efektów ubocznych, brak zagrożeń

 • bardzo szybkie leczenie (maksymalnie 30 min)

 • dwie kuracje w tygodniu przez trzy tygodnie

 • długotrwałe, zauważalne rezultaty (do 6 miesięcy po leczeniu)

JAK TO DZIAŁA?

Fale akustyczne są falami uderzeniowymi, charakteryzującymi się skokowymi zmianami ciśnienia, wysoką amplitudą oraz bezokresowością. Mogą przenosić energię z miejsca jej wytworzenia do oddalonych rejonów, powodując na przykład pękanie szyb. Pod koniec lat 60. pojawiła się koncepcja wytwarzania fal uderzeniowych pozaustrojowo i wprowadzania ich do organizmu na przykład w celu bezkontaktowego kruszenia kamieni nerkowych.Obecnie medycyna dysponuje technologią kompaktową stworzoną do kierunkowego i miejscowego wprowadzania do ciała energii działającej terapeutycznie, przy użyciu techniki nieinwazyjnej , tak by uniknąć uszkodzenia powierzchni ciała pacjenta. energia kinetyczna naboju, wytworzona za pomocą sprężonego powietrza, jest przenoszona do przekaźnika znajdującego się na końcu aplikatora.

 • oscylacyjne fale akustyczne wywołują wibracje w tkance łącznej
 • poprawia sie jędrność i elastyczność skóry
 • podskórne komórki tłuszczowe, które stanowią główny składnik cellulitu, są zminimalizowane

 • terapia falami akustycznymi daje wielowymiarowy efekt – pobudza krążenie i wpływa
  na produkcję kolagenu

 • u pacjentów obserwuje się poprawę tekstury skóry i jej wygładzenie

SZEROKI ZAKRES LECZENIA:

  • Terapia antycellulitowa

  • Udrożnienie układu limfatycznego

  • Napinanie tkanki łącznej

  • Ogólne odmłodzenie i zwiększenie
   elastyczności skóry

  • Przyspieszenie metabolizmu

EFEKTY WIDOCZNE PO KILKU ZABIEGACH

 • Ujędrnianie zwiotczałej skóry
 • Redukcja „dołków” w skórze
 • Poprawa tonacji skóry

 • Redukcja obrzękóW

 • Typy skóry rekomendowane do zabiegów

 • Stopień cellulitu 0-3

 • Postarzała skóra

 • Nieregularności po liposukcji

 • Obrzęki tłuszczowe

Blizny

 • Przekształcanie tkanki bliznowej

 • Wygładzanie nierówności skórnych

 • Regeneracja lokalnego systemu nerwowego

 • Rozluźnianie ściągniętej tkanki

Rozstępy

 • Wypełnianie powierzchni defektów i wgłębień

  • Nowe włóka kolagenowe i elastynowe

  • Stymulacja migracji komórek

 • Poprawa tekstury skóry

 


LYMPHASTIM TOPLINE BTL 

drenaż limfatyczny aparatem uciskowym

Aparat BTL-6000 Lymphastim 12 Topline to 12 kanałowy aparat do drenażu limfatycznego (masażu uciskowego) wyposazony w 24 - komorowe spodnie z pasem biodrowym. Działa na zasadzie przerywanego pneumatycznego ucisku (presoterapia).

Wykorzystuje przesuwającą się falę uciskową ułatwiającą kompresyjny drenaż limfatyczny. Masaż danej okolicy odbywa się poprzez ucisk w napełnianych powietrzem rękawach, w których ciśnienie regulowane jest przez jednostkę centralną (kompresor) za pomocą systemu przewodów. Poszczególne komory specjalnych rękawów napełniają się we wcześniej zaprogramowanych odstępach czasu tworząc wolno przesuwającą się falę delikatnego i rytmicznego ucisku. Po zakończeniu cyklu powietrze jest usuwane. Pneumatyczny masaż uciskowy jest pozytywnie postrzegany przez pacjentów, jako bardzo przyjemny i skuteczny sposób leczenia.
Terapia drenażem limfatycznym znajduje zastosowanie zarówno na polu medycznym jak i medycyny estetycznej.

WSKAZANIA DO TERAPII DRENAŻEM LIMFATYCZNYM:

Drenaż limfatyczny pobudza przepływ limfy przez naczynia limfatyczne w organizmie. Powyższe drogi są odpowiedzialne za gromadzenie i usuwanie zbędnych produktów przemiany materii z tkanek ciała. W normalnych warunkach każdego dnia przez układ limfatyczny przepływają w przybliżeniu cztery litry płynu. System limfatyczny odgrywa kluczową rolę dla układu immunologicznego organizmu.

Terapia drenażem limfatycznym wykorzystuje znajomość anatomii oraz fizjologii ludzkiego układu krążenia, aby stymulować aktywność przewodów limfatycznych. Ten rodzaj leczenia zwiększa przepływ limfy w krytycznych miejscach oraz przyspiesza metabolizm w tkankach.

Układ krążenia transportuje substancje odżywcze, gazy oraz zbędne produkty przemiany materii do i z komórek, by wspomóc walkę z chorobami oraz pomaga podtrzymać stałą temperaturę ciała i pH, co powala utrzymać homeostazę. Ten system może być postrzegany, jako jedynie sieć rozprowadzająca krew, jednak niektórzy uważają układ krążenia za złożony z systemu sercowo-naczyniowego, który rozprowadza krew oraz układu limfatycznego rozprowadzającego limfę.
Dwa typy płynów przepływają w układzie krążenia: krew i limfa. Krew, serce oraz naczynia krwionośne tworzą układ sercowo-naczyniowy. Limfa, węzły chłonne oraz naczynia limfatyczne stanowią układ limfatyczny. Układ sercowo-naczyniowy oraz układ chłonny wspólnie tworzą układ krążenia.
Drobne naczynia limfatyczne stopniowo łączą sie ze sobą w coraz większe naczynia i powodują powrót limfy do strumienia krwi uchodząc do żył podobojczykowych. Układ limfatyczny, obejmuje także węzły chłonne, które służą jako filtry i tworzą połączenie pomiędzy powierzchownym i głębokim układem chłonnym. W przypadku, gdy naczynia limfatyczne ulegną uszkodzeniu wskutek zranienia, zabiegu chirurgicznego, infekcji i tym podobnych, limfa nie może właściwie płynąć i gromadzi się w tkankach ciała.

Medyczne

 • Niewydolność żylna
 • Zespół cieśni nadgarstka (przed-, pooperacyjny)
 • Zespół Reynaud’a
 • Neuropatia, neuralgia
 • Choroba niedokrwienna kończyn dolnych
 • Angiopatia cukrzycowa
 • Sinica kończyn - akrocyjanoza
 • Algodystrofia
 • Przewlekłe obrzęki
 • Choroba zwyrodnieniowa stawów - artroza
 • Dna moczanowa, zapalenie wielostawowe
 • Otyłość
 • Zaburzenia troficzne skóry
 • Onkologia (po ablacji, usunięciu węzłów chłonnych, radioterapii)
 • Opieka pourazowa (rany oparzeniowe, reabsorpcja po zranieniu, blizny, itp.)
 • Zabiegi naprawcze po nieprawidłowo wykonanym manualnym drenażu limfatycznym (MDL)

Medycyna estetyczna

 • Cellulit
 • Zapobieganie powstawaniu żylaków
 • Obrzęk tłuszczowy
 • Zespół ciężkich nóg
 • Detoksykacja
 • Poprawa odżywienia skóry
 • Opieka po zabiegu liposukcji

Zdrowie fizyczne

 • Rekonwalescencja (usunięcie zniekształcenia, unieruchomienia)
 • Tenalgia ("łokieć tenisisty", "kolano skoczka", itp.)
 • Regeneracja (poprawa metabolizmu kwasu mlekowego)