OCZYSZCZANIE WODNO – WODOROWE HydroWell

DOGŁEBNE OCZYSZCZENIE - NAWILŻENIE - ANTY - AGING

Oczyszczanie wodno – wodorowe to bezinwazyjna i kompleksowa pielęgnacja skóry. Urządzenie wytwarza mikroskopijne cząsteczki wodoru, którymi nasycony strumień wody przenosi i dozuje na skórę specjalna głowica zabiegowa. Głowica ta działa w systemie wysokiego ciśnienia ujemnego,które działa jak bardzo dokładny peeling, usuwa zrogowaciały naskórek, cywilizacyjne zanieczyszczenia skóry, resztki makijażu czy kremów. Redukuje nadmiar wolnych rodników, które są przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. Skóra pozostaje idealnie czysta i świeża, dogłębnie nawilżona, odżywiona, zrewitalizowana i napięta.

 • Aktywny wodór jest najsilniejszym ze znanych antyoksydantów. Jako najmniejszy i najlżejszy z pierwiastków z łatwością wnika w głąb struktur skóry, gdzie wiąże się z najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi skutecznie pozbawiając je szkodliwych dla skóry właściwości. Następnie w postaci wody jest wydalany z organizmu.
  Silne właściwości antyoksydacyjne jonów wodoru sprawiają, że nie ma on sobie równych w walce z rodnikowym starzeniem skóry. Niemal dosłownie „wymiata” z niej wolne rodniki. Spowalnia, a nawet hamuje w ten sposób procesy starzenia już na poziomie komórkowym. Co więcej, aktywny wodór posiada właściwości przeciwzapalne.

 • Dodatkowym działaniem terapii wodorem i tlenem jest wzmacnianie ścian włosowatych naczyń krwionośnych, a zatem zabieg ten wskazany także dla skór naczyniowych, a nawet z trądzikiem różowatym. Zabieg oczyszczania wodorowego redystrybuuje alokację depozytów limfatycznych, zmniejsza obrzęki i poprawia napięcie skóry. Skóra staje się nie tylko doskonale oczyszczona, ale też odżywiona i ujędrniona.

OGÓLNE PRZECIWWSKAZANIA:

 • przerwana ciągłość skóry, zaostrzony przebieg trądziku, poparzenia słoneczne, leczenie; izotretynoina, leki przeciwzakrzepowe, leczenie onkologiczne, epilepsja,  brodawki w obszarze zabiegowym, trądzik różowaty w fazie zaostrzenia, aktywna opryszczka, łuszczyca (aktywna), medycyna estetyczna (nie wcześniej niż 7 -14 dni po zabiegu – do ustaleń indywidualnych), depilacja (min. 4 dni po), ciąża (według uznania specjalisty i zgody klienta), gorączka, uczulenia na składniki zawarte w aplikowanym preparacie, grypa, przeziębienie, zapalenie zatok, grzybica


DODATKOWE ETAPY ZABIEGI W RAMACH WERSJI VIP ANTY - AGING:

TLENOWA KURACJA ODŻYWCZA (Nourishing Treatment)

Wysoce skoncentrowany koktail odżywczy, który „uczy” skórę zarządzać jej zasobami wodnymi przez cały dzień

 • Ekstrakt z tarczycy balijskiej (bajkalina) wpływa na proces dzielenia się telomerów komórkowych, dając wyjatkowy, ujędrniajacy efekt przeciwstarzeniowy

 • Złoto koloidalne i tetrapeptyd – 3 reaktywują syntezę neokolagenu i kwasu hialuronowego, chroniac skórę przed starzeniem fotooksydacyjnym.

Fosfolipidy i liposomy uwalniają zamkniete w nich nanocząsteczki koloidalnego złota. To idealne połączenie luksusu i biotechnologii harmonizuje funkcje skóry, przywraca jej równowagę i blask.

EKSKLUZYWNA MASKA ZE ZŁOTEM

(hipoalergiczne – bez parabenów – testowane na obecność niklu)

Wyjątkowa zelowa maska o działaniu anty – aging. Posiada właściwości antyoksydacyjne i liftingujace. Jej cenne składniki aktywne stymulują odnowę komórkową skóry, zwalczają stres oksydacyjny wymiatając wolne rodniki. Skóra pozostaje promienna, rozświetlona i jędrna.

Posiada unikatowy kompleks komórkowy Cell – Complex AU 24K.

 • Zloto koloidalne w połączeniu z kompleksem 7 naturalnych aminokwasów stymuluje produkcję kolagenu I i III

 • ekstrakt z oliwinu (minerału zaliczanego do krzemianów) spowalnia starzenie komórek spowodowanych wolnymi rodnikami

 • kwas hialuronowy wraz z biopeptydami sprawia, że skóra staje się jędrniejsza i silniejsza

 • acetyl heksapeptyd 8 (argirelina) – kontroluje nadprodukcję ketacholaminy, która prowadzi do powstawania zmarszczek minicznych. 

FALE RADIOWE NA OKOLICĘ OCZU

Lifting bez skalpela


CENNIK OCZYSZCZANIE WODNO - WODOROWE HydroWell:

Wersja expresowa (jako dodatek do innego zabiegu lub tylko na problematyczne strefy):

 • twarz 130zł 
 • twarz i szyja 150zł 
 • twarz, szyja i dekolt 190zł 

Wersja intensywnie oczyszczająco - nawilżająca

Oczyszczanie wodorowe HydroWell + maska nawilzająca 

 • twarz 190zł 
 • twarz i szyja 220zł 
 • twarz, szyja i dekolt 250zł 

Wersja VIP anty - aging

Oczyszczanie wodorowe HydroWell + sonoforeza z tlenową kuracją odżywczą + terapia hot - cold + ekskluzywna maska ze zlotem

 • twarz 290zł 
 • twarz i szyja 340zł 
 • twarz, szyja i dekolt 390zł