Odchudzanie i redukcja cellulitu, rozstępy

Każdy z nas marzy o zdrowej, jędrnej i kształtnej sylwetce. Nie zawsze jednak mamy czas na regularne i żmudne ćwiczenia, a bardzo często nie pozwala nam na to również zdrowie. Jeśli Twoja walka o piękną sylwetkę nie przyniosła do tej pory zadowalających efektów, umów się z naszymi specjalistami, którzy dopasują dla Ciebie indywidualną kurację. 

Ponadto polecamy również wizytę u dietetyka lub skorzystanie z gotowych jadłospisów na jeden lub dwa tygodnie. 

Do tej pory najbardziej popularnymi zabiegiami modelującymi w naszym salonie, są niewątpliwie zabiegi: dermomasaż, zabieg przy użyciu fal radiowych, masaż bańką chińską z wyszczuplającym masażem ręcznym oraz przynoszące spektakularne efekty odchudzanie "zimnym laserem".  Bezinwazyjne i skuteczne metody, które gwarantują uzyskanie dlugotrwałego efektu. 

W walce z pomarańczową skórką (cellulitem) najlepsze efekty uzyskujemy dzięki oxy - mikro - mezoterapii OXYPINTM, która modeluje, wygładza, wyszczupla oraz poprawia elastyczność skóry. Dzięki oxy - mikro - mezoterapii cellulit zostaje zliwidowany, skóra ujędrniona a sylwetka wymodelowana.

Od stycznia 2019 zaczynamy nową erę zabiegów modelujących w Dotyk Natury Day Spa związaną z trzema nowymi urządzeniami medycznymi bazującymi na NOWOCZESNYCH i NIEINWAZYJNYCH TECHNOLOGIACH:

  • Lymphastim 6000 BTL (likwiduje nawet przewlekłe obrzęki, uczucie ciężkich nóg, wspomaga walkę z otyłością i cellulitem), 
  • Tecar Terapia TR Beauty BTL (efekt: przeciwbólowy,  przeciwzmarszczkowy, liftingujący, antycellulitowy, redukuje tkankę tłuszczową oraz ujędrnia ciało),
  • X – Wave Fala akustyczna BTL – (leczenie cellulitu, blizn i rozstępów, ujędrnianie i dzialanie przeciwbólowe)

W oparciu o wieloletnie doświadczenie, aktualną wiedzę i najnowsze technologie opracowaliśmy pakiety - najskuteczniejsze w odchudzaniu, redukcji cellulitu i rozstępów oraz ujędrnianiu.