8 Marca - Dzień Kobiet 

Odkryj jak w prosty sposób możesz uszczęśliwić kobietę

To są powody dlaczego voucher do Dotyk Natury Day Spa to pomysł na IDEALNY PREZENT: 

  • luksusowy odpoczynek 
  • piękny wygląd
  • świetne samopoczucie
Każdy pretekst jest dobry, aby podarować niezwykły podarunek bliskiej osobie. Nie musisz już go szukać, zbliża się Dzień Kobiet! Święto obchodzone niemalże na całym świecie, które stanowi doskonałą okazję, aby obdarować najbliższe Kobiety miłym oraz oryginalnym podarunkiem. Jest to dzień, w którym każda Kobieta powinna czuć się, jak prawdziwa Dama. Nie od dziś wiadomo, że wręczając Kobiecie prezent sprawisz, że poczuje się doceniona. Kontynuuj tradycję, która ma już 104 lata, ale w tym roku podaruj przeżycie!
 
Zastanawiasz się, co będzie idealnym podarunkiem? Szukasz czegoś nietypowego? Nie ma znaczenia, czy będzie to prezent dla Dziewczyny, Żony, czy Córki! Zapoznaj się z z naszymi propozycjami i wybierz niepowtarzalne Vouchery prezentowe z kategorii Prezent na Dzień Kobiet! Znajdziesz tu najlepsze prezenty wybrane z naszej oferty. Taki prezent pozwoli każdej Kobiecie poczuć się docenianą, kochaną i potrzebną.
 
Z pewnością każda przedstawicielka płci pięknej ucieszy się, jeżeli prezent, który jej wręczysz będzie oryginalny, niebanalny i ciekawy. Co więc wybrać, aby jeden prezent miał w sobie te 3 cechy? Podaruj przeżycie, które na długo pozostanie w pamięci i wywoła mnóstwo pozytywnych emocji oraz szczerą wdzięczność.
 
Seans w Infrasaunie lub Masaż Relaksacyjny będzie idealnym podarunkiem dla Pań, które potrzebują chwili maksymalnego relaksu, odprężającej chwili tylko dla siebie. Manicure z Malowaniem French, czy Zabieg Spa na twarz to propozycje dla Kobiet, które lubią dbać o swoje ciało oraz wygląd. 
 

Podaruj niepowtarzalne przeżycie i spraw radość Kobiecie, którą kochasz. Zrób jej miłą niespodziankę, która da jej wyraz Twojej miłości oraz motywację do działania!

Wyjątkowe pakiety dla niej - najlepszy prezent DLA KOBIETY -  naciśnij i czytaj więcej...


Kupienie prezentu jeszcze nigdy nie było takie proste, możesz tego dokonać bez wychodzenia z domu: 

  • wybierz odpowiedni pakiet,
  • przelej kwotę + ewentualnie 5zł za wysyłkę vouchera poza Hajnówką - jeśli nie chcesz sam drukować vouchera ( Dotyk Natury Day Spa, ul.  3 Maja 50, 17-200 Hajnówka, Pko Bp: 10 1020 1332 0000 1102 0710 6380, tytułem: zabiegi SPA)
  • napisz do nas lub zadzwoń (spa@dotyknatury.com.pl, tel. 505 496 266) podając imię i nazwisko osoby obdarowanej oraz jej numer telefonu, ewentualnie podaj adres do wysyłki i potwierdzenie przelewu,
  • wydrukuj voucher przesłany na Twój adres e-mail lub odbierz go od listonosza,
  • wręcz wspaniały upominek bliskiej osobie.