Wyjątkowe pakiety świąteczne przygotowane specjalnie z myślą uświetnieniu najpiękniejszych chwil w roku. Podaruj wspaniały prezent swoim bliskim: rodzicom, dziadkom, kuzynom, znajomym - z pewnością poczują się wyjątkowo. Każdy pakiet jest zapakowany w ozdobne, piękne pudełko - gotowe do ułożenia pod choinką. Voucher prezentowy do naszego SPA to gwarancja udanych, wSPAniałych świąt.


 Kupienie prezentu jeszcze nigdy nie było takie proste, możesz tego dokonać bez wychodzenia z domu: 

  • wybierz odpowiedni pakiet,
  • przelej kwotę + 5zł za wysyłkę poza Hajnówką ( Dotyk Natury Day Spa, ul.  3 Maja 50, 17-200 Hajnówka, Pko Bp: 37 1020 1332 0000 1802 1139 8189, tytułem: zabiegi SPA),
  • napisz do nas lub zadzwoń (spa@dotyknatury.com.pl, tel. 505 496 266) podając imię i nazwisko osoby obdarowanej oraz jej numer telefonu, ewentualnie podaj adres do wysyłki i potwierdzenie przelewu,
  • wydrukuj voucher przesłany na Twój adres e-mail lub odbierz go od listonosza,
  • wręcz wspaniały upominek bliskiej osobie.

 ŚWIĄTECZNY PAKIET ZŁOTY dla dwojga

1. Relaksacyjne masaże pleców, karku i ramion 

2. Wspaniale relaksujący, wspólny pobyt w saunie na podczerwień 

3. Chwile wypoczynku przy lampce wina i owocach.

Na dobry początek pobytu w Dotyk Natury Day Spa skorzystacie z cudownie relaksujących masażów pleców, karku i ramion. Wasze ciała zostaną zrelaksowane, a mięśnie odprężone. Sami wybierzecie zapach olejków aromaterapeutycznych, na kórych będą wykonywane masaże. Podczas masażu poczujecie się jak na pachnącej leśnej polanie, zrozumiecie co to znaczy prawdziwe odprężenie i błogi relaks. Zrzucicie z siebie szarą rzeczywistość i w jednej krótkiej chwili zapomnicie o problemach oraz zmęczeniu fizycznym.

Następne 30 minut spędzicie w saunie na podczerwień, gdzie w specjalnie dobranej dla Was temperaturze (40-65 st.C) Wasze ciała zostaną poddane działaniu podczerwieni. Efekt to: oczyszczenie skóry z toksyn, ujędrnienie ciała, spalanie kalorii 600 – 900 kCal, poprawa krążenia , zmniejszenie napięcia mięśni, a przede wszystkim cudowny relaks i odprężenie.

Po wyjściu z sauny czekają na Was wyjątkowe, wspólne chwile przy owocach i lampce wina.

Czas trwania zabiegów: około 1 godzina

Świąteczna cena: 165zł

Prezent zapakowany w ozdobne pudełeczko


   ŚWIĄTECZNY PAKIET PLATYNOWY dla dwojga

1.  Relaksacyjne masaże pleców, karku i ramion 

2.  Relaksacyjne masaże twarzy, szyi i dekoltu

3.  Wspaniale relaksujący, wspólny pobyt w saunie na podczerwień

4.  Chwile wypoczynku przy lampce wina i owocach.

5. Naturalne czarne mydło Savon Noir do twarzy i ciała prosto z Maroco

Pierwsze 30 minut spędzicie na cudownie relaksujących masażach pleców, karku i ramion. Wasze ciała zostaną zrelaksowane, a mięśnie odprężone. Sami wybierzecie zapach olejku aromaterapeutycznego, na którym będzie wykonywany zabieg. W trakcie masaży poczujecie się jak na pachnącej leśnej polanie, zrozumiecie co to znaczy prawdziwe odprężenie i błogi relaks. Zrzucicie z siebie szarą rzeczywistość i w jednej krótkiej chwili zapomnicie o problemach oraz zmęczeniu fizycznym.

Następnie poddacie się działalniu odmładzających, wprowadzających w stan głębokiego relaksu masaży twarzy, szyi i dekoltu, które pobudzą Wasze skóry do intensywnej regeneracji i odnowy. 

Po masażach spędzicie 30 minut w saunie na podczerwień, gdzie w specjalnie dobranej dla Was temperaturze (40-65 st.C) Wasze ciała zostaną poddane działaniu podczerwieni. Efekt to: oczyszczenie skóry z toksyn, ujędrnienie ciała, spalanie kalorii 600 – 900 kCal, poprawa krążenia , zmniejszenie napięcia mięśni, a przede wszystkim cudowny relaks i odprężenie.

Po wyjściu z sauny czekają na Was wyjątkowe, wspólne chwile przy owocach i lampce wina.

Na pamiątkę wSPAniałego pobytu w naszym salonie otrzymacie naturalne czarne mydło Savon Noir wytwarzane tradycyjną marokańską metodą z czarnych oliwek oraz oleju oliwnego. Czarne mydło działa jak naturalny peeling enzymatyczny, delikatnie złuszcza martwy naskórek oraz wspomaga detoksykację komórek. Oczyszcza pory, reguluje wydzielanie sebum. Skutecznie wygładza skórę, zmiękcza, nawilża oraz dogłębnie odżywia. Zapewnia właściwy przebieg procesów regeneracyjnych. Ujędrnia, poprawia elastyczność oraz wyrównuje niedoskonałości. Pozostawia skórę jedwabiście gładką, delikatną w dotyku. 

Czas trwania zabiegów: około 1,5 godziny

Świąteczna cena: 289zł


 ŚWIĄTECZNY PAKIET DIAMENTOWY dla dwojga

1.  Relaksacyjne masaże całego ciała

2.  Relaksacyjne masaże twarzy, szyi i dekoltu

3.  Wspaniale relaksujący, wspólny pobyt w saunie na podczerwień.

4.  Chwile wypoczynku przy lampce wina i owocach.

5.  Naturalne czarne mydło Savon Noir do twarzy i ciała prosto z Maroco i rękawica Kessa

6.  Marokański,100% naturalny pumeks z minerałami

Pierwsze 60 minut spędzicie na cudownie relaksujących masażach pleców, karku i ramion. Wasze ciała zostaną zrelaksowane, a mięśnie odprężone. Sami wybierzecie zapach olejku aromaterapeutycznego, na którym będzie wykonywany zabieg.

Następnie poddacie się działalniu odmładzających, wprowadzających w stan głębokiego relaksu masaży twarzy, szyi i dekoltu, które pobudzą Wasze skóry do intensywnej regeneracji i odnowy. 

Po zabiegu na twarz spędzicie 30 minut w saunie na podczerwień, gdzie w specjalnie dobranej dla Was temperaturze (40-65 st.C) Wasze ciała zostaną poddane działaniu podczerwieni. Efekt to: oczyszczenie skóry z toksyn, ujędrnienie ciała, spalanie kalorii 600 – 900 kCal, poprawa krążenia, zmniejszenie napięcia mięśni, a przede wszystkim cudowny relaks i odprężenie.

Po wyjściu z sauny czekają na Was wyjątkowe, wspólne chwile przy owocach i lampce wina.

Pamiątką cudownego pobytu w naszym SPA będzie zestaw: naturalne czarne mydło Savon Noir wytwarzane tradycyjną marokańską metodą z czarnych oliwek oraz oleju oliwnego + rękawica Kessa oraz narualny, marokański pumeks Hammam wykonany z glinki czerwonej bogatej w minerały cynk, magnez, selen i żelazo. Czarne mydło działa jak naturalny peeling enzymatyczny, delikatnie złuszcza martwy naskórek oraz wspomaga detoksykację komórek. Oczyszcza pory, reguluje wydzielanie sebum. Skutecznie wygładza skórę, zmiękcza, nawilża oraz dogłębnie odżywia. Zapewnia właściwy przebieg procesów regeneracyjnych. Ujędrnia, poprawia elastyczność oraz wyrównuje niedoskonałości. Pozostawia skórę jedwabiście gładką i delikatną w dotyku. Regularnie stosowana rękawica Kessaa złuszcza obumarle komórki skóry, sprzyja lepszemu krążeniu krwi i mikrodrenażowu, redukuje cellulit. 

Czas trwania zabiegów: około 2,5 godziny

Świąteczna cena: 379zł

 

Zdjęcie: Designed by Katemangostar