TECAR TERAPIA TR BEAUTY ELITE BTL
INNOWACYJNA METODA UJĘDRNIANIA SKÓRY, REDUKCJI TKANKI TŁUSZCZOWEJ I LECZENIA APARATU RUCHU

Płacisz za 6 wizyt, a dodatkowe dwie otrzymujesz gratis!

 

  • 8 wizyt na wybranym obszarze ciała (około 30 minut)  1600zł 1200zł 

SILNE UJĘDRNIENIE I REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Wybrany obszar ciała do wyboru: brzuch, boczki, uda przód i wewnetrzne, uda tył i zewnętrzne, pośladki, ramiona, łydki.

Przynosi spektakularne efekty w nieinwazyjnym modelowaniu sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, poprawie mikrocyrkulacji i eliminacji obrzęków oraz zwiększeniu elastyczności skóry. Świetnie się sprawdza w terapii rozstępów oraz blizn, również tych po zabiegach chirurgicznych (np. blizna po cesarskim cięciu).


  • 8 wizyt na twarz (około 40 minut)  2000zł 1500zł 

POPRAWA OWALU TWARZY, UJĘDRNIENIE, LIFTING, ANTY - AGING

Zabieg wykonywany jest na twarzy i podpródku z użyciem specjalistycznego kremu do zabiegów tecar terapii oraz z użyciem wysokoskuteczny preparat Thalgo o działaniu wygładzającym, regenerującym i wypełniającym zmarszczki. Preparat doskonale odmładza skórę, stymuluje aktywność komórkową oraz produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego, wspomaga penetracje składników aktywnych do głebszych wartsw naskórka. 

TR-BEAUTY to przełomowa i innowacyjna technologia radiofrekwencji, która pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów w nieinwazyjnym liftingu skóry twarzy, szyi i dekoltu, usuwaniu zmarszczek, poprawie mikrocyrkulacji i eliminacji obrzęków oraz zwiększenie elastyczności skóry. Korekta blizn, również tych potrądzikowych, to także zadanie dla TR- BEAUTY. 


  • 8 wizyt fizjoterapeutycznych (30 minut)  800zł 600zł 

ROZLUŹNIENIE GŁĘBOKO POŁOŻONYCH  TKANEK, ULGA W BÓLU

Jest to metoda nieinwazyjna i w 100% naturalna dla organizmu ludzkiego, wpływa na przyspieszenie "naturalnej regeneracji" tkanek biologicznych poprzez selektywne głębokie ogrzewanie tkanek. Natychmiast przynosi ulgę w bólu, rozluźnia mięśnie i poprawia ich siłę. Niski poziom przekazywanej energii sprawia, że terapia TECAR jest bezpieczna i naturalna dla organizmu.

Zabieg w odróżnieniu od innych terapii na punktach spustowych czy spiętych mięśniach jest niezwykle efektywny przyjemny i bez bólowy.


 *** Oferta PROMOCJA LISTOPAD 2020 jest ważna do 30.11.2020

 ***Termin wykorzystania pakietów / karnetów wykupionych we wrześniu = 27.02.2021

Zdjęcie: Kobieta zdjęcie utworzone przez cookie_studio - pl.freepik.com

SKLEP ONLINE - KUP TERAZ, WYKORZYSTAJ PÓŹNIEJ