UJĘDNIAJĄCA MOC INFUZJI TLENOWEJ WELLOXY (BRZUCH, RAMIONA LUB BIUST) 
W PRZYJEMNY SPOSÓB PODNOSI, UJĘDRNIA I ODŻYWIA SKÓRĘ

 • 1 wizyta na wybranym obszarze ciała: Hydroxygen (45minut) + sauna na podczerwień (30minut)  280zł 200zł 

W SKŁAD PAKIETU WCHODZĄ:

*OCZYSZCZANIE WODNO - WODOROWE WYBRANEGO OBSZARU CIAŁA (WCHODZI W SKŁAD HYDROXYGEN)

Nowa, rewolucyjna technologia o szerokim spektrum działania wykorzystująca aktywny wodór to sprawdzona i naukowo potwierdzona kuracja przynoszaca natychmiastowe efekty. Podczas zabiegi oczyszczanie skóry odbywa się na poziomie komórkowym - za pomocą innowacyjnego działania wodoru. Mikroskopijne czasteczki aktywnego wodoru (najlżejszego z pierwiastków) dostarczane są w głąb skóry dzięki specjalnie zaprojektowanej głowicy pod pod zwiększonym ciśnieniem.  Unikalna własciwość wodoru polega na wychwytywaniu wolnych rodników i neutralizowaniu ich - zostają zatrzymane procesy starzeniea i zmniejszają sie objawy fotostarzenia skóry.Skóra na poziomie komórki odzyskuje pełną sprawność i staje się zdrowsza. 

* INFUZJA TLENOWA WELLOXY Z TLENOWĄ KURACJĄ UJĘDRNIAJĄCĄ KOSMOCEUTYKAMI JEUNESS CHRISSIE COSMETICS  (WCHODZI W SKŁAD HYDROXYGEN)

INTENSYWNE NAWILŻENIE, ODŻYWIENIE I UJĘDRNIENIE SKÓRY

Zabieg, polega na precyzyjnym rozprowadzeniu produktu z substancjami aktywnymi za pomocą tlenu. Tak podany preparat bardzo skutecznie przenika do skóry. Zabieg jest nieinwazyjny i bardzo przyjemny w odczuciach.  Efekty widoczne bezpośrednio po zabiegu! A w ciągu kolejnych 4 dni po zabiegu efekt będzie się pogłebiał. Dla utrwalenia efektów zalecana jest seria 4 - 6 zabiegów. Pracujemy na kosmetykach włoskiej firmy Chrissie Cosmetics, ich wyjątkowo ekskluzywny skład pozwala osiągnąć efekt liftingu, ujędrnienia,  zwiększyć powiom nawilżenia i poprawić elastyczność skóry.

Zabieg polecany dla kazdego typu skóry o każdej porze roku

Cena standardowa 40 min zabiegu Hydroxygen 250zł / 40min

*SAUNA NA PODCZERWIEŃ

Seanse w infrasaunie w salonie Dotyk Natury Day Spa są wyjątkowe. Tylko u nas z dobrodziejstw sauny na podczerwień korzystasz w pojedynkę lub ze swoją osobą towarzyszącą. W trakcie seansu masz lub macie do dyspozycji cały pokój z infrasauną i dwoma leżankami do wypoczynku. Nikt Wam nie przeszkadza - możecie się totalnie zrelaksować. 

Infrasauna to alternatywa dla sauny tradycyjnej. Ciepło emitowane przez promienniki podczerwieni jest odczuwalne błyskawicznie. Długość fali tego ciepła pozwala promieniom przenikać przez skórę i ogrzewać ciało pod jej powierzchnią. Powoduje to pobudzenie cząsteczek wody zawartych w tkance tłuszczowej, co wywołuje proces pocenia się.  

Wizyty w saunie na podczerwień:
 • pomagają w pozbyciu się zbędnych kilogramów;
 • rozbiją cellulit;
 • pomagają zachować lepszą barwę i elastyczność skóry;
 • wzmacniają system odpornościowy;
 • pomagają w odzyskaniu spokou ducha osobom z nerwicami, z zaburzeniami snu, zaburzeniami koncetracji uwagi, zestresowanym, po długotrwałym napięciu psychicznym;
 • regenerują siły witalne;
 • regenerują osoby cierpiące na raumatyzm, osteoporozę, w stanach po pęknięciach i złamaniach kości;
 • zmniejszają objawy bólów migrenowych;
 • polecane osobom ze zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa i układu kostnego - stawowego kończyn górnych i dolnych;
 • w przypadku trądziku, egzemy, łuszczycy, poparzeń oraz zmian skórnych i skaleczeń

Cena standardowa 0,5h seansu w saunie na podczerwień: 30zł / 0,5h


*** Oferta PROMOCJA PAŹDZIERNIK 2020 jest ważna do 30.10.2020

 ***Termin wykorzystania pakietów / karnetów wykupionych we wrześniu = 30.01.2021

Zdjęcie: Kobieta zdjęcie utworzone przez cookie_studio - pl.freepik.com

SKLEP ONLINE - KUP TERAZ, WYKORZYSTAJ PÓŹNIEJ