Zapisz się do Newslettera:

Skóra jak nowa - już po pierwszym zabiegu

Terapia łączona mikrodermabrazja + oksybarazja 

Masz dość borykania się na co dzień z niedoskonałościami skóry? Oczekujesz więcej niż osiągasz podczas prawidłowej pielęgnacji domowej? Połączenie mikrodermabrazji diamentowej i oksybrazji będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Połączona moc zabiegów mikrodermabrazji diamentowej i oksybrazji pozwoli na bardzo efektywne złuszczenie rogowej warstwy naskórka i odsłonięcie młodego naskórka. Skóra stanie się głęboko dotleniona i nawilżona oraz niezwykle gładka w dotyku na długi czas.

Zabieg rozpoczynamy od mikrodermabrazji diamentowej, która polecana jest dla osób zmagających się z  przebarwieniami skóry  (hormonalnymi lub posłonecznymi, z poszarzałą cerą pozbawioną blasku, z nierównościami naskórka w tym z bliznami). Podczas mikrodermabrazji diamentowej urządzenie wytwarza podciśnienie w głowicy pokrytej opiłkami diamentów, przez co proces złuszczania rogowej warstwy naskórka przebiega bardzo efektywnie i bezboleśnie. Po zabiegu skóra wykazuje oznaki delikatnego przekrwienia i jest zaczerwieniona przez około godzinę. Młody naskórek zostaje odsłonięty, a skóra pozostaje niezwykle gładka w dotyku na długi czas.

Po zabiegu mikrodermabrazji diamentowej skóra jest bardzo pobudzona. Szybsze krążenie krwi w naczyniach włosowatych płytkich warstw skóry i brak mechanicznej bariery w postaci martwego naskórka pozwalają na absorbcję tlenu oraz substancji mineralnych z 2 - 3 razy większą intensywnością i skutecznością. Wykonany w tym momencie zabieg oksybrazji doprowadza do dotlenowania i głębokiego nawilżenia  skóry. Za sprawą chłodnego strumienia soli fizjologicznej skóra zostaje zdezynfekowana, rumień złagodzony a skóra ukojona.

Poddana zabiegowi skóra zyskuje młodszy i zdrowszy wygląd oraz większa odporność na czynniki zewnętrzne: mróz, wiatr, promieniowanie UV i zanieczyszczenia środowiska (działanie antyseptyczne). Naczynia są znacznie bardziej wzmocnione, a mikrokrążenie jest pobudzone, skóra jest nie tylko oczyszczona i napięta ale zyskuje również piękny, zdrowy koloryt. 

Zabieg polecany dla:

  • osób z przebarwieniami, bliznami i nierównomiernym kolorytem skóry
  • osób z pierwszymi oznakami starzenia się skóry
  • oraz dla wszystkich, którzy pragną usunąć oznaki zmęczonej skóry
  • osób zamieszkujących tereny przemysłowe (zanieczyszczenie powietrza)
  • osób w trakcie terapii odtruwającej organizm z toksyn (detoksykujące diety)
  • osób palących papierosy

Polecana seria terapeutyczna dla uzyskania optymalnych rezultatów:

  • 3 zabiegi mikrodermabrazji + oksybrazji w odstępach max. 3 tygodni, a następnie 3 zabiegi samej oksybrazji co miesiac.

Tylko do końca października w Dotyk Natury Day Spa WYJĄTKOWA OKAZJA - mikrodermabrazja diamentowa + oksybrazja = 150zł zamiast 190zł!!!

Dodatkowo podczas zabiegu możesz skorzystać z naszej absolutnej nowości - odchudzania "zimnym laserem" za 50zł zamiast 100zł

Kosmetolog, terapeuta SPA w salonie Dotyk Natury Day Spa: lic. Dominika Karpińska