Zapisz się do Newslettera:

Sposób na "ciężkie nogi"

Uczucie „ciężkich nóg” oraz występowanie obrzęków mają zazwyczaj związek ze słabym krążeniem krwi i limfy.  

SZYBKA ULGA JUŻ PO PIERWSZYM ZABIEGU

Jeśli problem uczucia "ciężkich nóg" to Twój problem, jeśli przez wiele godzin przebywasz w pozycji siedzącej bądź stojącej to właśnie presoterapia przyniesie Ci ulgę już po pierwszym zabiegu. Drenaż limfatyczny aparatem "doctor life" jest delikatny, skuteczny i trwa zaledwie 30 minut, dzięki czemu znajdują na niego czas Ci najbardziej zabiegani. Zabieg wykonywany jest przy pomocy specjalnego kombinezonu, który poprzez napełnianie się powietrzem wykonuje delikatne, aczkolwiek skuteczne uciski, stymulując przepływ limfy i modelując ciało. 

WZMOCNIJ DZIAŁANIE ZABIEGÓW WYSZCZUPLAJĄCYCH

Presoterapia stanowi idealne uzupełnienie zabiegów wykorzystujących fale radiowe, ultradźwięki czy też zimny laser mających na celu wyszczuplić, ujędrnić ciało oraz zniwelować widoczność cellulitu. Tłuszcz, który rozbijemy podczas terapii wyszczuplających, musi zostać usunięty z tkanek, dlatego też wzmacniając pracę układu limfatycznego, rozbity tłuszcz jest usuwany znacznie wydajniej a efekty, są bardziej widoczne i pojawiają się szybciej w porównaniu do wykonania samego zabiegu. Presoterapia pozwala pozbyć się produktów rozpadu tkanki tłuszczowej i znacznie przyspiesza uzyskanie ostatecznych rezultatów terapii w postaci utraty centymetrów i kilogramów.  

JEŚLI PROBLEM „CIĘŻKICH NÓG” DOTYCZY CIEBIE 

Zgłoś się do nas, dysponujemy wiedzą i umiejętnościami dzięki którym jesteśmy w stanie Ci pomóc. Poza tym:

  • codziennie leż przez 10 – 15 minut z wysoko ułożonymi nogami
  • noś wygodne obuwie, unikaj wysokich obcasów
  • ćwicz - wprawiaj w ruch łydkę, która jest nazywana sercem układu limfatycznego (wystarczy, że będziesz wykonywać ruchy stopą „palce do góry i do dołu”)

Zdjęcie: Designed by freepik