Zapisz się do Newslettera:

W nowym 2020 roku POMOŻEMY Ci SCHUDNĄĆ, ZADBAĆ O CIAŁO, CERĘ I KRĘGOSŁUP

Jednymi z najczęstszych noworocznych postanowień są:  „Schudnę”, „Będę się zdrowo odżywiać”, „Będę się więcej ruszać”, „Zadbam o Siebie”. Niestety tylko 8% z nas realizuje swoje postanowienia, często wynika to z faktu, że efekty ich starań bardzo długo nie są widoczne gołym okiem. Co zrobić, aby wytrwać w postanowieniu? Przede wszystkim postaw sobie realny cel!

  • JEŚLI TWOIM POSTANOWIENIEM JEST ZMNIEJSZENIE MASY CIAŁA, WYMODELOWANIE SYLWETKI – połącz wiele możliwych metod: zrównoważone odżywianie, wypijanie odpowiedniej ilości wody, ćwiczenia minimum 4 razy w tygodniu, odpowiednia suplementacja, profesjonalne zabiegi przyspieszające usuwanie toksyn i usprawniające proces odchudzania (dysponujemy dużym wyborem zabiegów, które dopasowujemy do aktualnych potrzeb i wskazań).  
  • JEŚLI CHCESZ SIĘ POZBYĆ UPORCZYWEGO CELLULITU I ROZSTĘPÓW  - podobnie jak w przypadku zrzucania nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej przyda się zachowanie rozsądku w jedzeniu, jednak sama zmiana diety zapewne nie przyniesie oczekiwanych przez Ciebie rezultatów. W przypadku cellulitu i rozstępów profesjonalne zabiegi oraz odpowiednia pielęgnacja skóry w domu będą odgrywały główną rolę. Mniej nasilony cellulit oraz świeże rozstępy zniwelujemy prawie do zera, natomiast poważne zaburzenia odżywienia tkanki czy rozstępy sprzed kilku lat będą potrzebowały większej ilości zabiegów – taka terapia może trwać nawet kilka miesięcy roku.
  • JEŚLI CHCESZ ABY TWOJA CERA PREZENTOWAŁA SIĘ NIENAGANNIE  Warto wybrać się na konsultację do kosmetyczki / kosmetologa wraz z analizą stanu skóry. Specjalista podpowie Ci jakie są możliwości rozwiązania Twojego problemu, oraz po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu  zostanie dobrana odpowiednia pielęgnacja domowa. Czasami jeden mały błąd, np. brak przywracania skórze jej naturalnego pH może doprowadzić do poważnych zaburzeń funkcjonowaniu skóry.
  • JEŚLI BOLI CIĘ KRĘGOSŁUP, WCIĄŻ CZUJESZ NAPIĘCIE MIĘŚNI – W tym przypadku idealnie sprawdzą się masaże: relaksacyjne lub jeśli problem jest poważniejszy lecznicze. Specjalista podpowie Ci również jakie ćwiczenia musisz wykonywać w domu 3 razy w tygodniu, aby problem nie był tak nasilony.

 

 

Specjalista ds. odchudzania i zdrowego odżywiania,trener fitness,

dyplomowana kosmetyczka, szkoleniowiec

właścicielka Dotyk Natury Day Spa Marlena Zagórnik

 

 

Specjalista ds. odchudzania i zdrowego odżywiania,trener fitness,

dyplomowana kosmetyczka, szkoleniowiec

właścicielka Dotyk Natury Day Spa Marlena Zagórnik

 

 

Ramka plik wektorowy utworzone przez BiZkettE1 - pl.freepik.com