W sobotę odbył się I WIOSENNY RAJD NORDIC WALKING CZTERY PORY ROKU W KRAINIE PUSZCZY I ŻUBRA, czyli pierwszy z czterech rajdów nordic walking organizowanych przez Lokalną Organizację Turystyczną Region Puszczy Białowieskiej oraz Dotyk Natury Day Spa! 

uczestnicy wiosennego rajdu nordic walking
Pogoda nam dopisała idealnie - czerwcowe słońce kibicowało przez całą trasę, a krążące nieopodal burzowe chmury dodawały dreszczyku emocji. W ramach odnowy biologicznej po przejściu wybranej trasy (krótsza i dłuższa) i po upieczeniu pierwszych kiełbasek zrosił nas wiosenny deszcz.
Dziękujemy za liczne przybycie i przesympatyczną atmosferę ;) Wasi ulubieni instruktorzy Paweł Zagórnik i Marlena Zagórnik mają nadzieję widzieć Was na każdym z czterech rajdów. Dziękujemy za pomoc instruktorską Urszula Janiel i Ewa Natalia Moroz-Keczyńska
Dziękujemy naszym parterom - Nadleśnictwu Hajnówka za udostępnienie świetnego miejsca ogniskowego - jak na ognisko, to tylko tam! :) I oczywiście Pani Wicestaroście Jadwiga Dąbrowska za obecność i zagrzewanie do marszu. A wszystkich zapraszamy na kolejny rajd - w sierpniu! Do zobaczenia na szlaku ;)