Zabiegi wyszczuplające

 

 

LIPOLASER - NOWOŚĆ!

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ Z PROBLEMATYCZNYCH MIEJSC

Na wybraną partię ciała przykładane są cztery głowice emitujące wiązki laserowe. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny, dający jedynie uczucie delikatnego ciepła.. Jest to tzw. zimny laser, który emituje światło o długości 650nm. Wiązka świetlna poprzez poszczególne warstwy skóry kieruje się do komórek tłuszczowych, w których pod jej wpływem dochodzi do reakcji chemicznej mającej na celu rozbicie triglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Przekazywane są one do układu limfatycznego, a następnie wydalane z organizmu. Światło lasera nie niszczy błon komórek tłuszczowych, a jedynie w wyraźny i kontrolowany sposób wpływa na ich objętość. Przypomina to proces wysuszania dojrzałych winogron, tak by stały się rodzynkami. Laser działa jedynie na komórki tłuszczowe, nie uszkadza okolicznych tkanek czy naczyń krwionośnych. Co równie istotne sposób generowania wiązki promieni laserowych zapobiega nadmiernemu rozluźnieniu skóry i nie stwarza zagrożenia powstania nierówności.

Ogromną zaletą lipolasera jest to, że można go stosować wszędzie tam, gdzie zgromadził się nadmiar tkanki tłuszczowej trudnej do zredukowania w bardziej tradycyjny sposób jak dieta, czy ćwiczenia. Lipolaser pozwala Ci na dowolne modelowanie sylwetki. Mężczyźni najczęściej chcą wyszczuplić takie obszary: brzuch, ramiona, nogi, plecy lub podbródek. Metoda sprawdza się również w przypadku ginekomastii.

EFEKTY: redukcja trudnej do usunięcia tkanki tłuszczowej, wymodelowanie i wysmuklenie miejsc poddawanych zabiegowi, zmniejszenie cellulitu, usunięcie nadmiaru wody i toksyn z organizmu, poprawienie ogólnej kondycji i jędrności skóry, nieinwazyjna alternatywa dla liposukcji chirurgicznej, brak efektu jo-jo

Aby uzyskać pożądany efekt warto przyjąć zabiegi w serii 2 razy w tygodniu. Profilaktycznie jednak przynajmniej raz w miesiącu. Dla osiągnięcia najlepszych z możliwych efektów zabieg warto połączyć z masażem limfatycznym, presoterapią aparatem uciskowym lub najlepiej – dermomasażem próżniowym.

 Wybrana partia ciała: 100zł


ELEKTROSTYMULACJA – TRENING DLA LENIUSZKÓW - NOWOŚĆ!

UJĘDRNIENIE, UTRATA CENTYMETRÓW Z PROBLEMATYCZNYCH MIEJSC

Elektrotrening jest bezbolesną, a zarazem skuteczną metodą modelowania i ujędrniania ciała, pomaga w walce ze zbędnymi kilogramami i skórką pomarańczową. Urządzenie do elektrostymulacji za pomocą przyjemnych, delikatnych, lecz głębokich impulsów elektrycznych stymuluje kompleksowo zarówno tkanki zewnętrzne, jak również penetruje w głąb skóry.

Urządzenie zaprogramowane na najdogodniejszy program samodzielnie pobudzi Twoje mięśnie do pracy. Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych. 40 - minutowy zabieg odpowiada, w zależności od ustawionych parametrów, 2-3 godzinnemu, tradycyjnemu treningowi fitness. Daje efekt podobny do wykonania aż 1200 brzuszków. Zaletą takiego treningu jest fakt, że nie obciąża on serca i stawów. Najlepsze efekty uzyskuje się powtarzając elektrostymulację 4 razy w tygodniu. Liczba zabiegów w serii jest dobierana indywidualnie.

EFEKTY: wzmocnienie mięśni (od warstwy głębokiej do powierzchownej), redukcja tkanki tłuszczowej z wybranych rejonów ciała, widoczna utrata centymetrów, redukcja cellulitu, wspomaganie produkcji kolagenu i uelastycznianie mikrowłókien, poprawa ukrwienia i dotlenienia skóry oraz jej kolorytu, zwiększenie metabolizmu, stymulowanie wydalania toksyn, wchłanianie się obrzęków, ma korzystny wpływ w leczeniu schorzeń zwiotczenia i przykurczy mięśni, łagodzenie napięcia i bólu.

Zabieg powinien być wykonywany w seriach, najlepiej 4 razy w tygodniu. Profilaktycznie 1-2 razy w miesiącu. Dla osiągnięcia najlepszych efektów zabieg warto połączyć z masażem bańką chińską, z wyszczuplającym masażem ręcznym, z dermomasażem, falami radiowymi, terapią mikroigłową na ciało, zabiegiem z lodem.

Elektrostymulacja = 60zł 


KOMBINEZON BODY SHAPING - NOWOŚĆ!

ODCHUDZANIE, REDUKCJA CELLULITU

KOMBINEZON BODY SHAPING to niskonapięciowe, specjalistyczne urządzenie wyszczuplająco – modelujące sylwetkę w formie kombinezonu. Wykorzystuje naturalne promieniownie cieplne, bardzo korzystne dla człowieka. Penetruje ono skórę do głębokości ponad 4cm, powodując silne rozgrzanie tkanek. Aby osiągnąć najlepszy z możliwych efektów najpierw stosujemy profesjonalny kosmetyk wyszczuplający z kompleksem antycellulitowym, następnie nakładamy spodnie foliowe i poddajemy działaniu systemu Body Shaping. Przemiana materii w strefach opornych zostaje zwiększona i rozpoczyna się proces utraty tłuszczu – spalanie od 900 do 2 400 kcal podczas 30 minutowej sesji.

EFEKTY: wymodelowanie sylwetki i odchudzenie całego ciała, poprawa struktury skóry i tkanki łącznej - w efekcie redukcja cellulitu oraz rozstępów, zdecydowane ujędrnienie skóry, redukcja rozciągniętej skóry po dużej utracie wagi np. po ciąży, dietach lub przebytych chorobach, przyśpieszenie i polepszenie funkcji przemiany materii w organizmie, oczyszczenie organizmu z toksyn (poprzez uaktywnienie układu limfatycznego), poprawa krążenia krwi, efektywne odprężenie napiętych lub zakwaszonych mięśni, zmniejszenie bólu w przypadku uciążliwości reumatycznych, silne uaktywnienie układu immunologicznego, poprawa w przypadku bezsenności, intensywna poprawa samopoczucia, działanie antydepresyjne.

Aby uzyskać pożądany efekt efekt warto przyjąć zabiegi 2 – 3 razy w tygodniu. Profilaktycznie jednak raz w miesiącu. Dla osiągnięcia najlepszych z możliwych efektów zabieg warto połączyć z lipolaserem, liposukcją ultradźwiękową, terapią mikroigłową na ciało, masażami limfatycznymi, masażem bańką chińską, masaże lodem, presoterapią nóg aparatem uciskowym.

Kombinezon + intensywnie wyszczuplający krem = 90zł 

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ Z WYSZCZUPLAJĄCYM MASAŻEM RĘCZNYM

LIKWIDACJA CELLULITU, UJĘDRNIENIE

Masaż ten polega na zasysaniu skóry i tkanki podskórnej do wnętrza gumowej bańki. Dodatkowo opracowaliśmy własny, autorski zestaw najbardziej skutecznych technik masażu wspomagających walkę z tkanką tłuszczową i cellulitem. 

EFEKTY: zredukowanie lub całkowita likwidacja cellulitu, ujędrnienie i wygładzanie skóry, widoczne zmniejszenie obwodów, usunięcie nadmiaru wody z organizmu, drenaż, detoksykacja, zredukowanie rozstępów oraz zrostów i zwłóknień w obrębie tkanki podskórnej, przyspieszenie przemiany materii. 

Zabieg powinien być wykonywany w seriach, najlepiej 2 - 3 razy w tygodniu. Profilaktycznie 1 raz w tygodniu. Najlepsze efekty daje terapia łączona z innymi zabiegami. 

Brzuch, uda i pośladki: 60zł 

Całe ciało: 120zł 


Liposukcja ultradźwiękowa 

LIKWIDACJA NADMIARU TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Liposukcja ultradźwiękowa jest bezpieczną, bezbolesną i bezinwazyjną metodą usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej zgromadzonej w okolicach brzucha, ud, pośladków, bioder, czy ramion. Polega na wykorzystaniu dwóch rodzajów fali ultradźwiękowej o zróżnicowanej częstotliwości, których działanie kumuluje się w tkance tłuszczowej. Daje to efekt kawitacji – wewnętrznego masażu tkanek, rozbicia i upłynnienia zawartości komórek tłuszczowych, zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych oraz przyspieszenie metabolizmu komórkowego. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy, tłuszcze i ich pochodne są transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii, tak jak tłuszcze pozyskiwane z pożywienia. Zabieg ten powoduje także poprawę trofiki skóry, a co za tym idzie jej dotlenienie i ujędrnienie. Jest to zabieg niezwykle pomocny w przypadku, gdy stosowana dieta i ćwiczenia nie dają wystarczających rezultatów. Odpowiednio dobrana częstotliwość i moc zabiegów jest w stanie dać rezultaty porównywalne do liposukcji chirurgicznej. Należy jednak pamiętać, że lipokawitacja nie jest metodą leczenia nadwagi ogólnej, a jej efektywność jest większa, jeśli zabiegi są stosowane w połączeniu z masażem, odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną.

EFEKTY: poprawienie ogólnej kondycji i jędrności skóry, wymodelowanie i wysmuklenie miejsc poddawanych zabiegowi, redukcja tkanki trudnej do usunięcia tkanki tłuszczowej, zmniejszenie cellulitu, usunięcie nadmiaru wody i toksyn z organizmu, nieinwazyjna alternatywa dla liposukcji chirurgicznej, brak efektu jo-jo

Przeciwwskazania: ciąża i karmienie piersią, menstruacja, choroby nowotworowe, uszkodzenia naskórka, choroby wirusowe i bakteryjne skóry, choroby wątroby, cukrzyca, niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze, przepuklina, słaba krzepliwość krwi, nosicielstwo HIV, gorączka, osłabienie i wycieńczenie organizmu, osteoporoza, epilepsja, stwardnienie rozsiane, rozrusznik lub zastawka serca, obecność w okolicy zabiegowej ciał obcych metalicznych i implantów. 

Zabieg powinien być wykonywany w seriach, najlepiej 1 - 2 razy w tygodniu. Profilaktycznie 1 raz w miesiącu. Najlepsze efekty daje terapia łączon z innymi zabiegami. 

Jedna partia ciała: 150zł

Brzuch, uda i pośladki i boczki: 250zł


Fale radiowe

Lifting bez sklapela

Fale radiowe to jedna z najskuteczniejszej energii stosowanych do redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stymulują proces jej spalania prowadząc do zmniejszenia obwodów części ciała poddanemu zabiegowi. RF oddziałuje zarówno na tkanki powierzchowne, jak i dociera do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych (adipocytów), w których zawarte są trójglicerydy. RF wybiórczo ogrzewa komórki tłuszczowe, co prowadzi do zwiększenia ich metabolizmu i kurczenia. Pod wpływem temperatury dochodzi do ich rozpuszczenia i rozbicia, czyli tzw. Lipolizy. Rozbite tkanki zamienione w płynny tłuszcz (kwasy tłuszczowe) przemieszczają się do przestrzeni międzykomórkowej, gdzie są absorbowane przez układ limfatyczny i krwionośny i transportowane są do wątroby, tam trawione
i wydalane przez nerki i układ trawienny. Podczas zabiegu pobudzany jest układ limfatyczny i krwionośny. Zwiększa się metabolizm w tkankach. Ponadto RF oprócz usuwania nadmiaru tłuszczu pomaga wygładzać pojawiający się cellulit poprzez napinanie włókien kolagenu i elastyny, bez okaleczenia naczyń krwionośnych i limfatycznych oraz potęguje produkcję nowego kolagenu przez fibroblasty. RF działają odmładzająco, uelastyczniają i poprawiają napięcie skóry. Zabieg można wykonywać na: ramionach, brzuchu, wewnętrznej i zewnętrznej części ud, kolanach, torsie, otłuszczonych plecach.

Fale radiowe (wybrana partia ciała): 150zł / 20min

Fale radiowe (brzuch, uda i pośladki i boczki) - 250zł / 60min

W karnecie znacznie taniej!!!


Dermomasaż -  intensywny, wyszczuplająco - modelujący masaż podciśnieniowy

Dermomasaż, inaczej cellulogia lub masaż próżniowy, to połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem, z jednoczesnym zasysaniem fałdu skóry i rolowaniem ruchomymi rolkami. Metoda ta polega przede wszystkim na rozbijaniu tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie na zmniejszeniu cellulitu. Masaż ten w spektakularny sposób powoduje poprawę stanu skóry, zarówno tej z cellulitem, jak i luźnej, wiotkiej. Poprzez pobudzenie metabolizmu mamy do czynienia z szybszym spalaniem tkanki tłuszczowej, usuwaniem toksyn i drenażem. Redukcji ulegają także rozstępy. Skóra staje się wygładzona i ujędrniona, a efekty widać już po jednym zabiegu.

Masaż obejmuje zazwyczaj brzuch, uda i pośladki i trwa około 40 minut. Można go też wykonywać na całe ciało lub wyłącznie na wybrane partie. Wykonywany jest na oleju do masażu, za pomocą odpowiednio dobranej wielkością głowicy, podłączonej do urządzenia wytwarzającego podciśnienie. Sam zabieg cellulogii jest dość intensywny, ale nie bolesny. Siła i szybkość masażu dostosowywane są do budowy ciała, stanu i wrażliwości naczyń krwionośnych oraz indywidualnego progu bólu osoby masowanej. W zabiegu wykorzystywane są wspomagająco aktywne preparaty kosmetyczne, których działanie pod wpływem dermomasażu jest o wiele bardziej skuteczne.
W celu osiągnięcia najlepszych efektów zalecane jest stosowanie masażu podciśnieniowego w serii, a także łączenie go z wyszczuplającymi zabiegami kosmetycznymi.
Częstotliwość zabiegów zależy od stanu skóry i oczekiwań klienta. Kuracja obejmuje 6-20 zabiegów, z częstotliwością 2 razy w tygodniu. Po pełnej serii wskazane jest powtarzanie zabiegu raz w miesiącu, w celu podtrzymania i utrwalenia efektu.

Działanie:
– widoczna redukcja cellulitu
– znaczna poprawa jędrności skóry
– przyspieszone spalanie tkanki tłuszczowej, zmniejszenie obwodów
– poprawa wyglądu sylwetki
– wyrównanie struktury tkanki podskórnej
– redukcja rozstępów i wiotkości skóry
– dotlenienie i odżywienie skóry
– działanie drenujące i detoksykujące
– zwiększenie wchłaniania składników kosmetycznych

Wskazania:
– cellulit
– nadwaga, nadmiar tkanki tłuszczowej
– modelowanie sylwetki
– zrosty i zwłóknienia w obrębie tkanki podskórnej
– spowolniona przemiana materii
– skłonność do gromadzenia się wody i toksyn
– skóra wiotka, pozbawiona jędrności
– rozstępy

Przeciwwskazania: ciąża, menstruacja w pierwszych dniach, żylaki, rozszerzone naczynia krwionośne, skłonność do krwawień i wybroczyn, niewydolność krążenia, zaawansowane nadciśnienie tętnicze, stłuczenia i obrzęki, uszkodzenia i zmiany zapalne skóry w miejscu wykonywania zabiegu, stany gorączkowe, choroby zakaźne, ogólne osłabienie organizmu, choroby na tle nerwowym, nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu, uczulenie na składniki używanych w zabiegu preparatów kosmetycznych

Dermomasaż (wybrana partia ciała): 60zł 

Dermomasaż (brzuch, uda, pośladki i boczki): 120zł

W karnecie znacznie taniej!!!


Body wrapping wyszczuplający i redukujący cellulit 

Przyjemny, rozgrzewający zabieg body wrappingu kofeinowego wykonany w serii wyszczupli i ujędrni Twoje ciało, a przede wszystkim znacznie zredukuje objawy cellulitu. Już po pierwszym zabiegu zauważysz, że skóra stała się gładsza i bardziej napięta.
Kofeina i ekstrakty roślinne zawarte w  masce stymulują skórę do spalania tkanki tłuszczowej, poprawy mikrokrążenia oraz detoksykacji! Do tego rozbijają złogi tłuszczowe oraz redukują cellulit!

W zabiegu wykorzystano technikę owijania ciała folią, co intensyfikuje działanie preparatów zapewniając widoczne zmniejszenie objawów cellulitu, przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej i poprawę jędrności skóry.

Aby osiągnąć widoczne efekty ważne jest powtarzanie zabiegów wyszczuplających przynajmniej dwa razy w tygodniu przez dwa - trzy miesiące. W zależności od stadium problemu, serie mogą mieć więcej zabiegów. Ważne jest, że aby uzyskać wyżej wspomniane efekty, potrzebna jest regularność stosowania zabiegów. Trudno oczekiwać wyszczuplenia po maksimum dwóch zabiegach.

Piorunujący efekt uzsykasz łącząc body wrapping z masażem bańką chińską!

Body wrapping na brzuch, nogi i pośladki: 140zł / 60 minut

W karnetach znacznie taniej!!!


Masaż lodem z wyszczuplającym masażem ręcznym i kremem wyszczuplającym z kompleksem antycellulite na kruche naczynka

Ujędrnia, oczyszcza, redukuje cellulit, wyszczupla, a nawet odmładza. 

Masaż ten ma właściwości ujędrniające i detoksykujące, odprowadza zalęgające produkty przemiany materii i działa antycellulitowo. Masaż lodem stosuje się w celu przyspieszenia tempa przemiany materii.  Miejsca o nadmiernej tkance tłuszczowej oraz miejsca objęte cellulitem są gorzej ukrwione. Przez to ich metabolizm jest spowolniony. Masaż lodem pobudza krążenie krwi i limfy tych miejsc. Masaż lodem wpływa znacznie na jędrność skóry. 

Przeciwwskazania: nietolerancja zimna, choroby serca i układu krążenia, nadciśnienie nieuregulowane, ropne zmiany skórne, niedoczynność tarczycy,

Masaż lodem na brzuch, uda i pośladki: 60zł / 30 minut


Masaż limfatyczny 

Masaż ten likwiduje obrzęki, uczucie „ciężkich nóg” i w znacznym stopniu wspomaga procesy odchudzania. Wykonywany jest na wybranych częściach ciała. Zdecydowanie poprawia owal oraz wpływa na zmniejszenie obwodów masowanych części ciała.

Przeciwdziała powstawaniu chorób wywołanych zastojem limfy oraz przyspiesza powrót do zdrowia po chorobach zakaźnych i nowotworowych.

O ile nie ma przeciwwskazań, zabieg można wykonywać codziennie. Liczba zabiegów jest dowolna, zależna od postępów w leczeniu.

Masaż limfatyczny (nogi lub ręce): 70zł / 40minut

Masaż limfatyczny (nogi lub ręce): 110zł / 60min

Masaż limfatyczny (całe ciało): 160zł / 90min 


Presoterapia nóg aparatem uciskowym

Zabieg ten doskonale wspomaga walkę ze zbędnymi kilogramami. Jest również szybką i skuteczną metodą pozbycia się obrzęków, będących wynikiem zastoju krwi i limfy. Usprawnia krążenie, likwiduje problem tzw.: "ciężkich nóg", a ponadto pozwala na skuteczną redukcję cellulitu. 

Doctor Life jest bezpiecznym, nieinwazyjnym urządzeniem wykorzystującym technologię masażu podciśnieniowego. Zabieg ma działanie oczyszczające i detoksykujące.

Wskazany przy chorobach krążenia, żylakach, zastojach limfatycznych i żylnych, obrzękach limfatycznych kończyn górnych i dolnych, cellulicie i otyłości. 
 
Presoterapia nóg aparatem uciskowym: 40zł/30minut

Aby odczuć działanie terapeutyczne masażu limfatycznego należy go przyjąć w serii przynajmniej pięciu lub dziesięciu zabiegów (dostępne są karnety w atrakcyjnych cenach).


Mezoterapia mikroigłowa na ciało

Zabieg modelującej terapii mikroigłowej to profesjonalny i skuteczny sposób na intensywne wyszczuplenie i ujędrnienie ciała. Dzięki mikrokanalikom transportujemy substancje aktywne w głąb skóry zwiększając ich efektywność oraz stymulując naturalne procesy metaboliczne prowdzace do widocznej poprawy rzeźby ciala.

Stanowi ona doskonałe uzupełnienie innych zabiegów wyszczuplających. Iniekcje z koktajlu zawierającego m.in. fosphatydylocholinę, kofeinę, L-karnitynę i wyciąg z karczochów, połączone z intensywnym masażem, ułatwiają usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej powodując jednocześnie ujędrnienie skóry. Zabieg jest wykonywany przy znieczuleniu miejscowym. 

Mezoterapia mikroigłowa na ciało:

  • brzuch + pośladki: 200zł / 30min
  • uda: 250zł / 30min
  • jednorazowo rolka do zabiegu 99zł

Cena jest uzależniona od ilości zużytego preparatu


Masaż peelingujący

Lekiem na zmęczoną, zmatowioną i zanieczyszczoną skórę jest od dawien dawna peeling.

Obecnie lączy się jednak przyjemne z pożytecznym. Masaże peelingujące w relaksacyjny sposób, warstwa po warstwie, usuwają nieatrakcyjny i obumarły naskórek.

Masaż peelingujący głęboko oczyszcza skórę i pobudza mikro-krążenie odbudowując jej strukturę. Sprawia, że skóra staje się jedwabiście gładka i  delikatna, a powierzchnia ciała nabiera pięknego i równomiernego kolorytu.

Peelingi mają bardzo korzystne działalnie na skórę właściwą, prowadzą do zwiększenia jej grubości o około 25%, bez wywołania stanu zapalnego. Peelingi są również skuteczne w usuwaniu przebarwień oraz blizn.

Masaż peelingujący na całe ciało: 130zł/60min


Infrasauna

Badania medyczne wykazały, że promieniowanie cieplne wnika w ciało aż 4cm w głąb i rozgrzewa organizm bez wykorzystywania powietrza jako jego nośnika. Dzięki tej możliwości ciało dużo mocniej poci się i traci o 250% więcej płynów niż w tradycyjnej saunie. 

System powoduje, że organizm wydala nie tylko wodę, jak to było dotychczas (wcześniej 97% to woda, teraz tylko 80%), ale także tłuszcz (20%), cholesterol, metale ciężkie, kwasy i związki toksyczne. Dzięki temu skóra staje się zdrowsza, wizualnie młodsza i piękniejsza, bardziej elastyczna i gładka. W czasie jednego 30-minutowego seansu organizm spala około 600 do 800 Kcal.

W Saunie IR poczujesz się jak na zalanej słońcem plaży. Podczerwień przyjemnie rozgrzewa ciało, poprawia wygląd skóry, wpływa na produkcję kolagenu i endorfin – hormonu szczęścia. 

CENNIK:

  • Seans 30 minutowy 1 osoby: 30 zł
  • Seans 30 minutowy 2 osób: 40zł                                              
  • Karnet 5 wejść: 125zł
  • Karnet 10 wejść: 200zł
  • Seans w saunie do innego zabiegu: 20zł!
  •  Do rytuałów kosmetycznych na ciało infrasauna gratis!!!

 

Zdjęcie: Designed by Freepik