Zabiegi wyszczuplające

ODCHUDZANIE:

Odchudzanie zimnym laserem

Liposukcja ultradźwiękowa

Tecar Terapia TR Beauty BTL NOWOŚĆ!

Kombinezon Body Shaping

Kofeinowy body wrapping

Thalgo - mikronized algae body wrap

Lymphastim BTL NOWOŚĆ!

Sauna na podczerwień

TERAPIA PRZECIWOBRZĘKOWA:

Masaż limfatyczny 

Lymphastim BTL NOWOŚĆ!

Presoterapia nóg aparatem uciskowym 

LIKWIDACJA CELLULITU:

X - Wave BTL Fala akustyczna NOWOŚĆ!

Tecar Terapia TR Beauty BTL NOWOŚĆ!

Dermomasaż

Masaż bańką chińską z wyszczuplającym masażem ręcznym

Masaż limfatyczny 

Oxy-mikro- mezoterapia urządzeniem OXYPINTM

Lymphastim BTL NOWOŚĆ!

SPŁYCANIE ROZSTĘPÓW:

Oxy-mikro- mezoterapia urządzeniem OXYPINTM

X - Wave BTL Fala akustyczna NOWOŚĆ!

Mikrodermabrazja diamentowa

UJĘDRNIANIE CIAŁA:

X- Wave BTL Fala akustyczna NOWOŚĆ!

Infuzja tlenowa OxyWell z tlenową kuracją ujędrniającą Chrissie Cosmetics Laboratorium Vivipharma od 250zł NOWOŚĆ!

Tecar Terapia TR Beauty BTL NOWOŚĆ!

Oxy-mikro- mezoterapia urządzeniem OXYPINTM

Fale radiowe 

Masaż lodem z wyszczuplającym masażem ręcznym i wyszczuplającym kremem na kruche naczynka

 

 LIPOLASER - NOWOŚĆ!

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ Z PROBLEMATYCZNYCH MIEJSC

 

Na wybraną partię ciała przykładane są cztery głowice emitujące wiązki laserowe. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny, dający jedynie uczucie delikatnego ciepła.

Jest to tzw. zimny laser, który emituje światło o długości 650nm. Wiązka świetlna poprzez poszczególne warstwy skóry kieruje się do komórek tłuszczowych, w których pod jej wpływem dochodzi do reakcji chemicznej mającej na celu rozbicie triglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Przekazywane są one do układu limfatycznego, a następnie wydalane z organizmu. Światło lasera nie niszczy błon komórek tłuszczowych, a jedynie w wyraźny i kontrolowany sposób wpływa na ich objętość. Przypomina to proces wysuszania dojrzałych winogron, tak by stały się rodzynkami. Laser działa jedynie na komórki tłuszczowe, nie uszkadza okolicznych tkanek czy naczyń krwionośnych. Co równie istotne sposób generowania wiązki promieni laserowych zapobiega nadmiernemu rozluźnieniu skóry i nie stwarza zagrożenia powstania nierówności.

Ogromną zaletą lipolasera jest to, że można go stosować wszędzie tam, gdzie zgromadził się nadmiar tkanki tłuszczowej trudnej do zredukowania w bardziej tradycyjny sposób jak dieta, czy ćwiczenia. Lipolaser pozwala Ci na dowolne modelowanie sylwetki. Mężczyźni najczęściej chcą wyszczuplić takie obszary: brzuch, ramiona, nogi, plecy lub podbródek. Metoda sprawdza się również w przypadku ginekomastii.

EFEKTY: redukcja trudnej do usunięcia tkanki tłuszczowej, wymodelowanie i wysmuklenie miejsc poddawanych zabiegowi, zmniejszenie cellulitu, usunięcie nadmiaru wody i toksyn z organizmu, poprawienie ogólnej kondycji i jędrności skóry, nieinwazyjna alternatywa dla liposukcji chirurgicznej, brak efektu jo-jo

PRZECIWWSKAZANIA:  problemy z sercem, wrzody na żołądku, wysokie ciśnienie, cukrzyca, otwarte rany, ciąża, karmienie piersią, rany i operacje - nie szybciej niż po upływie 3 miesięcy, na 1 - 2 miesiące przed zabiegiem należy przestać brać tabletki odchudzające, brak diety - jedzenie wysokokalorycznej żywności jest nie wskazane ze względu na możliwe powikłania.

Aby uzyskać pożądany efekt warto przyjąć zabiegi w serii 2 razy w tygodniu. Profilaktycznie jednak przynajmniej raz w miesiącu. Dla osiągnięcia najlepszych z możliwych efektów zabieg warto połączyć z masażem limfatycznym, presoterapią aparatem uciskowym lub najlepiej – dermomasażem próżniowym.

 Wybrana partia ciała: 100zł

W serii i w pakietach znacznie taniej!!! Sprawdź, kliknij.................


INFUZJA TLENOWA OXYWELL Z TLENOWĄ KURACJĄ CRISSIE COSMETICS

INTENSYWNE NAWILŻENIE, ODŻYWIENIE I UJĘDRNIENIE

 

Zabieg, polega na precyzyjnym rozprowadzeniu produktu z substancjami aktywnymi za pomocą tlenu. Tak podany preparat bardzo skutecznie przenika do skóry. Zabieg jest nieinwazyjny i bardzo przyjemny w odczuciach.  Efekty widoczne bezpośrednio po zabiegu! A w ciągu kolejnych 4 dni po zabiegu efekt będzie się pogłebiał. Dla utrwalenia efektów zalecana jest seria 4 - 6 zabiegów. Pracujemy na kosmetykach włoskiej firmy Chrissie Cosmetics, ich wyjątkowo ekskluzywny skład pozwala osiągnąć efekt liftingu, ujędrnienia,  zwiększyć powiom nawilżenia i poprawić elastyczność skóry.

Zabieg polecany dla kazdego typu skóry o każdej porze roku

EFEKTY: natychmiastowe nawilżenie, odżywienie skóry, ujędrnienie skóry

Przeciwwskazania: uczulenie na składniki zawarte w preparatch, przerwanie ciągłości skóry w obszarze zabiegowym

Zabieg można potraktować jako bankietowy - przed wielkim wyjściem natychmiast ujędrni i zliftinguje skórę, jesli jednak oczekujemy długotrwałych efektów zabieg należy wykonywać w serii 4 - 6 zabiegów 1 - 2 razy w tygodniu. Najlepsze efekty daje terapia łączona z innymi zabiegami.

Cena zabiegu na wybranym obszarze ciała: 250zł / 40min

Obszar ciała: biust, pośladki, uda przód i wewnętrzne, uda tył i zewnętrzne, brzuch, ramiona


KOMBINEZON BODY SHAPING - NOWOŚĆ!

ODCHUDZANIE, REDUKCJA CELLULITU

 

KOMBINEZON BODY SHAPING to niskonapięciowe, specjalistyczne urządzenie wyszczuplająco – modelujące sylwetkę w formie kombinezonu. Wykorzystuje naturalne promieniownie cieplne, bardzo korzystne dla człowieka. Penetruje ono skórę do głębokości ponad 4cm, powodując silne rozgrzanie tkanek. Aby osiągnąć najlepszy z możliwych efektów najpierw stosujemy profesjonalny kosmetyk wyszczuplający z kompleksem antycellulitowym, następnie nakładamy spodnie foliowe i poddajemy działaniu systemu Body Shaping. Przemiana materii w strefach opornych zostaje zwiększona i rozpoczyna się proces utraty tłuszczu – spalanie od 900 do 2 400 kcal podczas 30 minutowej sesji.

EFEKTY: wymodelowanie sylwetki i odchudzenie całego ciała, poprawa struktury skóry i tkanki łącznej - w efekcie redukcja cellulitu oraz rozstępów, zdecydowane ujędrnienie skóry, redukcja rozciągniętej skóry po dużej utracie wagi np. po ciąży, dietach lub przebytych chorobach, przyśpieszenie i polepszenie funkcji przemiany materii w organizmie, oczyszczenie organizmu z toksyn (poprzez uaktywnienie układu limfatycznego), poprawa krążenia krwi, efektywne odprężenie napiętych lub zakwaszonych mięśni, zmniejszenie bólu w przypadku uciążliwości reumatycznych, silne uaktywnienie układu immunologicznego, poprawa w przypadku bezsenności, intensywna poprawa samopoczucia, działanie antydepresyjne.

Aby uzyskać pożądany efekt efekt warto przyjąć zabiegi 2 – 3 razy w tygodniu. Profilaktycznie jednak raz w miesiącu. Dla osiągnięcia najlepszych z możliwych efektów zabieg warto połączyć z lipolaserem, liposukcją ultradźwiękową, terapią mikroigłową na ciało, masażami limfatycznymi, masażem bańką chińską, masaże lodem, presoterapią nóg aparatem uciskowym.

Kombinezon + intensywnie wyszczuplający krem = 90zł 

W serii i w pakietach znacznie taniej!!! Sprawdź, kliknij.................


MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ Z WYSZCZUPLAJĄCYM MASAŻEM RĘCZNYM

REDUKCJA CELLULITU, UJĘDRNIENIE

 

Masaż ten polega na zasysaniu skóry i tkanki podskórnej do wnętrza gumowej bańki. Dodatkowo opracowaliśmy własny, autorski zestaw najbardziej skutecznych technik masażu wspomagających walkę z tkanką tłuszczową i cellulitem. 

EFEKTY: zredukowanie lub całkowita likwidacja cellulitu, ujędrnienie i wygładzanie skóry, widoczne zmniejszenie obwodów, usunięcie nadmiaru wody z organizmu, drenaż, detoksykacja, zredukowanie rozstępów oraz zrostów i zwłóknień w obrębie tkanki podskórnej, przyspieszenie przemiany materii. 

PRZECIWWSKAZANIA: gorączka, choroby nowotworowe i zakaźne, padaczka, zespół odstawienia alkoholu czy narkotyków, stwardnienie rozsiane (SM) w okresie nowego rzutu choroby, przerwanie ciągłości stany zapalne skóry (włączając w to siniaki i obrzeki niewadomego pochodzenia), hemofilia, cera naczynkowa, niewydolność krążenia (np. zapalenie żył i żylaki), a także kadciśnienie tętnicze, wady serca, choroby serca, ciąża, wiek powyżej 80 lat. 

Zabieg powinien być wykonywany w seriach, najlepiej 2 - 3 razy w tygodniu. Profilaktycznie 1 raz w tygodniu. Najlepsze efekty daje terapia łączona z innymi zabiegami. 

Brzuch, uda i pośladki: 70zł 

Całe ciało: 130zł 

W serii i w pakietach znacznie taniej!!! Sprawdź, kliknij.................


TECAR TERAPIA TR BEAUTY BTL - NOWOŚĆ!

 SUWANIE TŁUSZCZU I LUŹNEJ SKÓRY, LIKWIDACJA CELLULITU

 

TR-BEAUTY to przełomowa i innowacyjna technologia radiofrekwencji, która pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów w nieinwazyjnym modelowaniu sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, poprawie mikrocyrkulacji i eliminacji obrzęków oraz zwiększenie elastyczności skóry. Korekta rozstępów oraz blizn, również tych po zabiegach chirurgicznych, to także zadanie dla TR- BEAUTY. 

Jest to metoda nieinwazyjna i w 100% naturalna dla organizmu ludzkiego, wpływa na przyspieszenie "naturalnej regeneracji" tkanek biologicznych. 

Zasada działania Tecar Terapii opiera się na przepływie prądu radiofrekwencyjnego o częstotliwości 480 - 520KHz, który aktywizuje wewnątrz i pozakomórkowe jony, usprawnia przenikalność błony komórkowej  i zdecydowanie poprawia metabiolizm komórkowy. Przy odpowiednich parametrach (mocy i częstotliwości) działania urządzenia naturalna odporność tkanek biologicznych zamienia energię w ciepło (diatermia), które uruchamia przepływy krążeniowe (naczyniowe i limfatyczne) w celu termoregulacji wybranej części ciała. Zwiększenie zlokalizowanego ciepła ulepsza unaczynienie obszarów poddanych zabiegowi. 

Odczucia towarzyszące zabiegowi można porównać do masażu gorącymi kamieniami. Zabieg odbywa się w relaksującej pozycji leżącej. Energia przepływa poprzez jedną z dwóch elektrod - pojemnościową lub rezystywną w kierunku elektrody biernej,  która zamyka obwód.  W trakcie zabiegu terapeuta przesuwa elektrodę przekazując energię wewnatrz ciała pacjenta, aktywnie bazując na jego subiektywnych odczuciach ciepła. 

 Zabieg wykonujemy na wybranym obszarze ciała: brzuch, uda przód i wewnetrzne, uda tył i bryczesy, pośladki, plecy, ramiona, łydki

EFEKTY: redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa mikrocyrkulacji i redukcja obrzęków, likwidacja zwiotczeń wybranych partii ciała, uelastycznienie i poprawienie napiecia skóry, redukcja zaawansowanych postaci cellulitu, korekta blizn i rozstępów - również tych po zabiegach chirurgicznych.

Przeciwwskazania: ciąża, nowotwór, metalowe przedmioty lub implanty w mijescu zastosowania (rozrusznik serca,endoproteza, piercing, śruby, wkręty)

Zabieg powinien być wykonywany w seriach, najlepiej 1 - 2 razy w tygodniu. Profilaktycznie 1 raz w miesiącu. Najlepsze efekty daje terapia łączona z innymi zabiegami. 

Jeden obszar ciała: 200zł

Dwa obszary ciała: 350zł

W serii i w pakietach znacznie taniej!!! Sprawdź, kliknij.................


X- WAVE EXPERT FALA AKUSTYCZNA BTL - NOWOŚĆ!

INTENSYWNA I SKUTECZNA TERAPIA ANTYCELLULITOWA, UJĘDRNIANIE SKÓRY 

 

Fala akustyczna  jest bezpieczną, bezbolesną i bezinwazyjną metodą usuwania nawet najbardziej uporczywego cellulitu, jest też bardzo skuteczna przy problemie utraty jędrności skóry, no. po porodzie lub szybkim schudnięciu. Zazwyczaj już po pierwszym zabiegu można odczuć znaczną poprawę struktury i sprężystości skóry.

Oscylujące fale akustyczne są wprowadzane do ciała, powodując wibracje na tkankę łaczną. Tkanka rozluźnia się i rozciąga, a w efekcie naskórek staje się jędrniejszy i bardziej sprężysty. Krążenie krwi oraz produkcja kolagenu w tkance zotają wyraźnie pobudzone. Terapia falami akustycznymi ma złozone działanie wielowarstwowe. 

 • Remodelowanie kolagenu

Proces pseudozapalny wywołany intensywnymi impulsami energetycznymi powoduje uwolnienie mediatorów leczniczych, stymuluje aktywność fibroblastów i formuje nowy kolagen. Proces ten prowadzi do powstania nowego, pogrubionego pasma kolagen, który zapewnia granicę skórno - naskórkową. Kontakt pomiędzy wartstwami skóry zostaje odbudowany.

 • Reakcje biologiczne na warstwach granicznych

Lata obecności cellulitu powodują skrajną niewydolność metabolizmu tłuszczu w rejonach ud i pośladków i prowadza do dużego obciążenia limfatycznego tkanki. Same wewnętrzne skurcze mięśni nie wystarczą już do zagwarantowania optymalnej wymiany krwi i limfy. Limfatyczny system naczyniowy nie jest zdolny do przyjmowania odpowiednich cząsteczek białkowych z przestrzeni śródmiąższowej i zwracania ich do żylnego układu krwionośnego.Wysokie skupienie białek plazmowych w śródmiąższu powoduje włóknienie i twardnienie, a w konsekwencji zmienia właściwości tkanki. 

Włóknienie zmienia opór akustyczny tkanki,sprawiając w konsekwencji, że warstwa graniczna uwalnia energię fali akustycznej. Fale akustyczne rozbijają struktury komórek. Tkanka staje się miększa i aktywniejsza. 

 • Stymulacja mikrocyrkulacji 

Dekady badan naukowych dowiodły, że fale akustyczne stymulują mikrocyrkulację w tkance. Ruchu wewnętrzne najmniejszych naczyń schyłkowychw układzie mikronaczyniowym są podstawową cechą charakterystyczną mikroangiodynamiki i umożliwiają regenulację przepływu krwi poprzez łożysko naczyniowe. Przyspieszony przepływ krwi i wysoka aktywność naczynioruchowa stymulują lipolizę, natomiast wolniejszy przepływ krwi powoduje magazynowanie tłuszczu. 

Na podstawie najnowszych wyników badańzakłada się, że musi istnieć pewna zależność pomiędzy krążeniem kri i limfy a tworzeniem się tkanki tłuszczowej. Powolne krążenie powoduje lipogenezę, natomiast szybkie stymuluje lipolizę, np. rozkład tłuszczu. 

EFEKTY: wygładzenie skóry; redukcja cellulitu; ujędrnienie skóry; redukcja blizn i rozstępów; napięcie tkanki łącznej, eliminacja obrzęków tłuszczowych  i limfatycznych, wyrównanie powierzchni skóry  po zabiegach lipolizy i liposukcji

PLUSY INTENSYWNEJ TERAPII ANTYCELLULITOWEJ FALĄ AKUSTYCZNĄ:

 • natychmiastowa regeneracja i odmłodzenie tkanki,
 • skuteczna i szybka terapia i bezbolesna terapia,
 • brak konieczności stosowania specjalnej diety, 
 • brak rekonwalescencji,
 • brak efektów ubocznych, brak zagrożeń,
 • metoda potwierdzona naukowo,
 • długotrwałe, zauwazalne rezultaty (do 6 miesięcy po leczeniu)

Przeciwwskazania: ciąża/karmienie piersią; zaburzeniami krzepnięcia, zakrzepica; zaburzenia sercowo-naczyniowe; implanty metalowe lub elektroniczne w okolicy poddawanej zabiegowi, wszczepione stymulatory serca; okolice znajdujące się nad tkankami wypełnionymi powietrzem (np. płucami); okolice w pobliżu dużych nerwów i naczyń; wykonywanie zabiegu w okolicy rdzenia kręgowego, głowy, szyi, mięśnia sercowego, gruczołów płciowych, nerek, wątroby i powierzchni pokrytych chrząstką; stosowanie u dzieci; złośliwe lub łagodne nowotwory; nie należy stosować zabiegu na uszkodzoną skórę ani na żadną okolicę poddaną znieczuleniu miejscowemu lub charakteryzującą się upośledzonym czuciem; cukrzyca; nadciśnienie tętnicze; ciężka niewydolność nerek lub wątroby; zabieg chirurgiczny na żyłach w obrębie nóg / skleroterapia.

Zabieg powinien być wykonywany w seriach, najlepiej 1 - 2 razy w tygodniu. Profilaktycznie 1 raz w miesiącu. Najlepsze efekty daje terapia łączon z innymi zabiegami. 

Jeden obszar ciała: 150zł

Dwa obszary ciała: 250zł

W serii i w pakietach znacznie taniej!!! Sprawdź, kliknij.................

 


LYMPHASTIM BTL 6000 NOWOŚĆ!

USUWANIE ROZBITEJ TKANKI TŁUSZCZOWEJ, OBRZĘKÓW I CELLULITU

 

BtL-6000 Lymphastim jest urządzeniem do drenażu limfatycznego - za pomocą wielkomorowych rękawów urządzenie masuje kończyny dolne i poprawia krążenie płynów w układzie limfatycznym organizmu. Proces ten pomaga usunąć nadmiar płynów z przestrzeni wokół tkanek i transportuje limfę do węzłów limfatycznych, które go filtrują i usuwają produkty przemiany materii, szkodliwe komórki oraz toksyny.

Drenaż limfatyczny to zabieg poprawiający mikrocyrkulację i mikrokrążenie. terapia poprawia ogólne samopoczucie, wpływa na rewitalizację poporodową. Sprawdza się w procesach stymulacji skóry, zwalczaniu celluitu i stanowi podstawę w zabiegach modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej.

Aparat działa na zasadzie sekwencyjnego masażu uciskowego. Specjalnie mankiety z zachodzącymi na siebie komorami zapewniają delikatny masaż, który pobudza naturalne krążenie limfy w organizmie w podobny sposób jak ręczny masaż uciskowy. 

WSKAZANIA DO STOSOWANIA DRENAŻU LIMFATYCZNEGO Lymphastim BTL 6000 

Medyczne 

• Niewydolność żylna 

• Zespół cieśni nadgarstka (przed-, pooperacyjny) 

• Zespół Reynaud 

• Neuropatia, neuralgia 

• Choroba niedokrwienna kończyn dolnych 

• Angiopatia cukrzycowa 

• Sinica kończyn - akrocyjanoza 

• Algodystrofia 

• Przewlekłe obrzęki 

• Choroba zwyrodnieniowa stawów - artroza 

• Dna moczanowa, zapalenie wielostawowe 

• Otyłość 

• Zaburzenia troficzne skóry 

• Onkologia… po ablacji, usunięciu węzłów chłonnych, radioterapii 

• Opieka pourazowa … rany oparzeniowe, reabsorpcja po zranieniu, blizny 

• Zabiegi naprawcze po nieprawidłowo wykonanym manualnym drenażu limfatycznym (MDL) 

 Uroda/Kosmetyka estetyczna 

• Cellulit 

• Zapobieganie powstawaniu żylaków 

• Obrzęk tłuszczowy 

• Zespół ciężkich nóg 

• Detoksykacja 

• Poprawa odżywienia skóry 

• Opieka po zabiegu liposukcji 

 Zdrowie fizyczne 

• Rekonwalescencja – usunięcie zniekształcenia, unieruchomienia 

• Tenalgia … "łokieć tenisisty", "kolano skoczka" 

• Regeneracja … poprawa metabolizmu kwasu mlekowego

EFEKTY: usunięcie rozbitej tkanki tłuszczowej i toksyn, odblokowanie układu limfatycznego, likwidacja problemu "zmęczonych nóg" oraz opuchlizny, redukcja cellulitu, odżywienie skóry, wspomaganie procesu odchudzania i ogólnego oczyszczania organizmu z toksyn 

Przeciwwskazania:  Ostra neuropatia i pleksopatia, ostry obrzęk płuc, ostry uraz tkanek miękkich, ostra zakrzepica żylna, choroby powodujące dekompensację układu sercowo-naczyniowego, padaczka,  różyczka, stany gorączkowe, jaskra, niewydolność wątroby lub nerek, choroby zakaźne, rozpoznana lub podejrzenie zakrzepicy żył głębokich, zapalenie naczyń chłonnych, procesy powodujące niedrożność w obszarach objętych drenażem limfatycznym, osteosynteza lub wymiana stawu w rejonie objętym drenażem, wszczepiony rozrusznik serca, niejasne dolegliwości bólowe w rejonie jamy brzusznej, patologiczna ciąża, choroby nowotworowe

Zabiegi powinny być wykonywane w seriach, najlepiej co drugi dzień. Profilaktycznie 1 raz w tygodniu. Ten specjalistyczny zabieg powinien być uzupełnieniem każdej kuracji odchudzającej, wyszczuplającej, redukujacej cellulit i oczyszczającej. Najlepsze efekty daje terapia łączona z innymi zabiegami

Program 30 minutowy: 50zł
Program 45 minutowy: 70zł 
Program 60 minutowy: 80zł

Jako dodatek w trakcie trwania innego zabiegu: 40zł/30min 

W serii i w pakietach znacznie taniej!!! Sprawdź, kliknij.................


LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA 

LIKWIDACJA NADMIARU TKANKI TŁUSZCZOWEJ

 

Liposukcja ultradźwiękowa jest bezpieczną, bezbolesną i bezinwazyjną metodą usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej zgromadzonej w okolicach brzucha, ud, pośladków, bioder, czy ramion. Polega na wykorzystaniu dwóch rodzajów fali ultradźwiękowej o zróżnicowanej częstotliwości, których działanie kumuluje się w tkance tłuszczowej. Daje to efekt kawitacji – wewnętrznego masażu tkanek, rozbicia i upłynnienia zawartości komórek tłuszczowych, zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych oraz przyspieszenie metabolizmu komórkowego. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy, tłuszcze i ich pochodne są transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii, tak jak tłuszcze pozyskiwane z pożywienia. Zabieg ten powoduje także poprawę trofiki skóry, a co za tym idzie jej dotlenienie i ujędrnienie. Jest to zabieg niezwykle pomocny w przypadku, gdy stosowana dieta i ćwiczenia nie dają wystarczających rezultatów. Odpowiednio dobrana częstotliwość i moc zabiegów jest w stanie dać rezultaty porównywalne do liposukcji chirurgicznej. Należy jednak pamiętać, że lipokawitacja nie jest metodą leczenia nadwagi ogólnej, a jej efektywność jest większa, jeśli zabiegi są stosowane w połączeniu z masażem, odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną.

EFEKTY: poprawienie ogólnej kondycji i jędrności skóry, wymodelowanie i wysmuklenie miejsc poddawanych zabiegowi, redukcja tkanki trudnej do usunięcia tkanki tłuszczowej, zmniejszenie cellulitu, usunięcie nadmiaru wody i toksyn z organizmu, nieinwazyjna alternatywa dla liposukcji chirurgicznej, brak efektu jo-jo

Przeciwwskazania: ciąża i karmienie piersią, menstruacja, choroby nowotworowe, uszkodzenia naskórka, choroby wirusowe i bakteryjne skóry, choroby wątroby, cukrzyca, niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze, przepuklina, słaba krzepliwość krwi, nosicielstwo HIV, gorączka, osłabienie i wycieńczenie organizmu, osteoporoza, epilepsja, stwardnienie rozsiane, rozrusznik lub zastawka serca, obecność w okolicy zabiegowej ciał obcych metalicznych i implantów. 

Zabieg powinien być wykonywany w seriach, najlepiej 1 - 2 razy w tygodniu. Profilaktycznie 1 raz w miesiącu. Najlepsze efekty daje terapia łączon z innymi zabiegami. 

Jedna partia ciała: 150zł

Brzuch, uda i pośladki i boczki: 250zł

W serii i w pakietach znacznie taniej!!! Sprawdź, kliknij.................


FALE RADIOWE

LIFTING BEZ SKALPELA, UJĘDRNIENIE ZWIOTCZAŁEJ SKÓRY 

 

Fale radiowe to bezpieczna, bezbolesna i bezinwazyjna metoda ujędrniania i wyszczuplania ciała. Zabieg polega na przesuwaniu specjalnej głowicy po ciele przez terapeutę. W wyniku oddziaływania energii fal dochodzi do przegrzania komórek naszego ciała - tłuszczowych i włókien kolagenowych o około 5 stopni C na skutek czego komórki tłuszczowe ulegają rozbiciu a kolagenowe obkurczają się. Dzięki temu zjawisku uzyskuje się efekt zwiekszonego napięcia skóry oraz poprawę jej elastyczności. 

Fale radiowe to jedna z najskuteczniejszej energii stosowanych do redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stymulują proces jej spalania prowadząc do zmniejszenia obwodów części ciała poddanemu zabiegowi. RF oddziałuje zarówno na tkanki powierzchowne, jak i dociera do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych (adipocytów), w których zawarte są trójglicerydy. RF wybiórczo ogrzewa komórki tłuszczowe, co prowadzi do zwiększenia ich metabolizmu i kurczenia. Pod wpływem temperatury dochodzi do ich rozpuszczenia i rozbicia, czyli tzw. Lipolizy. Rozbite tkanki zamienione w płynny tłuszcz (kwasy tłuszczowe) przemieszczają się do przestrzeni międzykomórkowej, gdzie są absorbowane przez układ limfatyczny i krwionośny i transportowane są do wątroby, tam trawione i wydalane przez nerki i układ trawienny.

Podczas zabiegu pobudzany jest układ limfatyczny i krwionośny. Zwiększa się metabolizm w tkankach. Ponadto RF oprócz usuwania nadmiaru tłuszczu pomaga wygładzać pojawiający się cellulit poprzez napinanie włókien kolagenu i elastyny, bez okaleczenia naczyń krwionośnych i limfatycznych oraz potęguje produkcję nowego kolagenu przez fibroblasty.

RF działają odmładzająco, uelastyczniają i poprawiają napięcie skóry.

Zabieg można wykonywać na: ramionach, brzuchu, wewnętrznej i zewnętrznej części ud, kolanach, torsie, otłuszczonych plecach.

EFEKTY: likwidacja zwiotczeń wybranych partii ciała, uelastycznienie i poprawienie napiecia skóry, wyszczuplenie i wymodelowanie ciała, redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej, redukcja zaawansowanych postaci cellulitu, zmniejszenie blizn i rozstępów, poprawa jakości skóry. 

Przeciwwskazania: ciąża,  aplikacja na okolicę brzucha (podczas menstruacji), wszelkie metalowe lub elektroniczne urzadzenia w ciele, posiadanie wkładki domacicznej (UID), posiadanie złotych implantów drucianych, choroba lub zapalenie skóry, nie należy stosować na górnej powiece, okolicy jabłka Adama i w innych nadmiernie wrażliwych okolicach, nowotwory skóry, widoczne duże żylaki, zapalenie żył, zaburzenia krążenia obwodowego, wysokie nadciśnienie (skrajne przypadki), złote nici (po okresie dwóch lat od zabiegu po konsultacji z lekarzem, nowotwory aktywne, przebyte nowotwory zawsze po konsultacji lekarskiej, noszenie zegarka, naszyjnika lub innej metalowej biżuterii.

Zabieg powinien być wykonywany w seriach, najlepiej 1 raz w tygodniu. Profilaktycznie 1 raz w miesiącu. Najlepsze efekty daje terapia łączon z innymi zabiegami. 

Jedna partia ciała  150zł / 20min

Brzuch, uda i pośladki i boczki: 250zł / 60min

W karnecie znacznie taniej!!!


DERMOMASAŻ - CELLULOGIA PODCIŚNIENIOWA

UJĘDRNIENIE SKÓRY, REDUKCJA CELLULITU

 

Dermomasaż to   intensywny, wyszczuplająco - modelujący masaż podciśnieniowy,  inaczej cellulogia lub masaż próżniowy. Jest to połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem, z jednoczesnym zasysaniem fałdu skóry i rolowaniem ruchomymi rolkami. Metoda ta polega przede wszystkim na rozbijaniu tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie na zmniejszeniu cellulitu. Masaż ten w spektakularny sposób powoduje poprawę stanu skóry, zarówno tej z cellulitem, jak i luźnej, wiotkiej. Poprzez pobudzenie metabolizmu mamy do czynienia z szybszym spalaniem tkanki tłuszczowej, usuwaniem toksyn i drenażem. Redukcji ulegają także rozstępy. Skóra staje się wygładzona i ujędrniona, a efekty widać już po jednym zabiegu.

Masaż wykonywany jest na oleju do masażu, za pomocą odpowiednio dobranej wielkością głowicy, podłączonej do urządzenia wytwarzającego podciśnienie. Sam zabieg cellulogii jest dość intensywny, ale nie bolesny. Siła i szybkość masażu dostosowywane są do budowy ciała, stanu i wrażliwości naczyń krwionośnych oraz indywidualnego progu bólu osoby masowanej. W zabiegu wykorzystywane są wspomagająco aktywne preparaty kosmetyczne, których działanie pod wpływem dermomasażu jest o wiele bardziej skuteczne.
W celu osiągnięcia najlepszych efektów zalecane jest stosowanie masażu podciśnieniowego w serii, a także łączenie go z wyszczuplającymi zabiegami kosmetycznymi.

EFEKTY: ujędnienie, widoczna redukcja cellulitu, spektakularna poprawa jakości skóry - zarówno tej z cellulitem jak i tej luźnej, wiotkiej, dotlenienie i odżywienie skóry, działanie drenujace i detoksukujace, przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, zmniejszenie obwodów, poprawa wyglądu sylwetki, usuniecie nadmiaru wody i toksyn z organizmu, redukcja rozstępów, zrostów i złóknień w obrębie tkanki podskórnej. 

Przeciwwskazania: ciąża, menstruacja w pierwszych dniach, żylaki, rozszerzone naczynia krwionośne, skłonność do krwawień i wybroczyn, niewydolność krążenia, zaawansowane nadciśnienie tętnicze, stłuczenia i obrzęki, uszkodzenia i zmiany zapalne skóry w miejscu wykonywania zabiegu, stany gorączkowe, choroby zakaźne, ogólne osłabienie organizmu, choroby na tle nerwowym, nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu, uczulenie na składniki używanych w zabiegu preparatów kosmetycznych

Zabieg powinien być wykonywany w seriach, najlepiej 2 - 3 raz w tygodniu. Profilaktycznie 1 raz w miesiącu. Najlepsze efekty daje terapia łączon z innymi zabiegami. 

Dermomasaż (wybrana partia ciała): 70zł 

Dermomasaż (brzuch, uda, pośladki i boczki): 130zł

W serii i w pakietach znacznie taniej!!! Sprawdź, kliknij.................


 


KOFEINOWY BODY WRAPPING

REDUKCJA CELLULITU, WYSZCZUPLANIE I DETOKSYKACJA

 
Przyjemny, rozgrzewający zabieg body wrappingu kofeinowego wykonany w serii wyszczupli i ujędrni Twoje ciało, a przede wszystkim znacznie zredukuje objawy cellulitu. Już po pierwszym zabiegu zauważysz, że skóra stała się gładsza i bardziej napięta.
Kofeina i ekstrakty roślinne zawarte w  masce stymulują skórę do spalania tkanki tłuszczowej, poprawy mikrokrążenia oraz detoksykacji! Do tego rozbijają złogi tłuszczowe oraz redukują cellulit!

W zabiegu wykorzystano technikę owijania ciała folią, co intensyfikuje działanie preparatów zapewniając widoczne zmniejszenie objawów cellulitu, przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej i poprawę jędrności skóry.

Aby osiągnąć widoczne efekty ważne jest powtarzanie zabiegów wyszczuplających przynajmniej dwa razy w tygodniu przez dwa - trzy miesiące. W zależności od stadium problemu, serie mogą mieć więcej zabiegów. Ważne jest, że aby uzyskać wyżej wspomniane efekty, potrzebna jest regularność stosowania zabiegów. Trudno oczekiwać wyszczuplenia po maksimum dwóch zabiegach.

Piorunujący efekt uzsykasz łącząc body wrapping z masażem bańką chińską!

EFEKTY: widoczna redukcja, a nawet likwidacja cellulitu, przyspieszenie spalanie tkanki tłuszczowej, zmniejszenie obwodów, znaczna poprawa jędrności skóry, poprawa wgladu sylwetki, wyrównanie struktury tkanki podskórnej, redukcja rozstępów i wiotkosci skóry, dotlenienie i odżywienie skóry, działanie drenujące i detoksykujace, zwiększenie wchłaniania składników kosmetycznych

Przeciwwskazania: ciąża, menstruacja w pierwszych dniach, żylaki, miażdżyca, wysokie ciśnienie, problemy z nerkami, rozszerzone naczynia krwionośne, niewydolność krążenia, zaawansowane  uszkodzenia i zmiany zapalne skóry w miejscu wykonywania zabiegu, stany gorączkowe, choroby zakaźne, ogólne osłabienie organizmu, nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu, uczulenie na składniki używanych w zabiegu preparatów kosmetycznych

Zabiegi powinny być wykonywane w seriach, najlepiej 2 razy w tygodniu. Profilaktycznie 1 raz w miesiącu. Najlepsze efekty daje terapia łączon z innymi zabiegami. 

Kofeinowy body wrapping (brzuch, nogi i pośladki i boczki): 140zł / 60 minut

W karnetach znacznie taniej!!!


MASAŻ LODEM Z WYSZCZUPLAJĄCYM MASAŻEM RĘCZNYM I KREMEM ANTYCELLULITOWYM NA KRUCHE NACZYNKA

WZMOCNIENIE KRUCHYCH NACZYNEK, UJĘDRNIENIE, REDUKCJA CELLULITU

 

W skład zabiegu wchodzi masaż drenujący wykonywany na kremie wyszczuplającym z kompleksem antycellulite na kruche naczynka. Krem pobudza procesy lipolizy, dając w konsekwencji wysmuklenia i wymodelowania sylwetki. Redukuje cellulit, rozjaśnia i spłyca świeże rozstępy, zapewniajac równocześnie ochronę naczynek krwionosnych narażonych na "pękanie". Drgim etapem jest masaż kostką lodu VIt Ice, który spowoduje obkurczenie i wzmocnienie kruchych naczynek. Masaż ten ma własciwości ujedrniajace i detoksykujace, odprowadza zalegajace produkty przemiany materii i działa antycellulitowo. Stosowany regularnie zmusza naczynka do ciągłej pracy. Tym samym uelastycznia je i w rezultacie wzmacnia naczynka zapobiegając ich pękaniu. 

EFEKTY: wzmocnienie kruchych naczynek, ujędrnienie, redukcja cellulitu, poprawa napięcia i kolorytu skóry, oczyszczenie z toksyn, poprawa napięcia i kolorytu skóry, oczyszczenie z toksyn, poprawa mikro - krążenia, odżywienie skóry, przeciwdziałanie pękaniu naczyń krwionośnych, wspomaganie odchudzania, regeneracja mięśni, odprowadzenie nadmiaru wody. 

Przeciwwskazania: nietolerancja zimna, choroby serca i układu krążenia, nadciśnienie nieregulowane, ropne zmiany skórne, niedoczynność tarczycy

Zabiegi powinny być wykonywane w seriach, najlepiej 2 - 3 razy w tygodniu. Profilaktycznie 1 raz w tygodniu. Najlepsze efekty daje terapia łączona z innymi zabiegami. 

brzuch, uda i posladki: 60zł / 30 minut

W karnetach znacznie taniej!!!


MASAŻ LIMFATYCZNY

 USUWANIE ROZBITEJ TKANKI TŁUSZCZOWEJ, OBRZĘKÓW I CELLULITU

 

Masaż limfatyczny jest formą ręcznego masażu, który ma na celu stymulowanie i poprawienie krążenia płynów w układzie limfatycznym organizum. Jest to przyjemny zabieg wykonywany na wybranych częściach ciała lub na całym ciele. Układ limfatyczny odprowadza nadmiar płynów z przestrzeni wokół tkanek i transportuje limfę do węzłów chłonnych, które go fltrują i usuwają zbędne produkty przemiany materii, szkodliwe komórki, bakterie, toksyny. Masaż zdecydowanie poprawia owal oraz wpływa na zmniejszenie obwodów masowanych części ciała. Przeciwdziała powstawaniu chorób wywołanych zastojem limfy oraz przyspiesza powrót do zdrowia po chorobach zakaźnych i nowotworowych. 

Masaż ten likwiduje obrzęki, uczucie „ciężkich nóg” i w znacznym stopniu wspomaga procesy odchudzania.

EFEKTY: usunięcie rozbitej tkanki tłuszczowej i toksyn, redukcja lub likwidacja obrzęków i cellulitu, odblokowanie układu limfatycznego, likwidacja problemu "zmęczonych nóg", odżywienie skóry, wspomaganie procesu odchudzania i ogólnego oczyszczania organizmu z toksyn , przyspieszenie rehabilitacji pourazowej, przyspiesza powrót do zdrowia po chorobach zakaźnych i nowotworowych (w tym mastektomia), zdecydowanie poprawia owal i zmniejsza obwody masowanych miejsc.  

Przeciwwskazania: ostre bakteryjne zapalenia kończyny dotkniętej obrzękiem (niebezpieczeństwo rozsiewu bakterii), ostre zakrzepice kończyn, ostre egzemy, nie skompensowana niewydolność serca, guzy złośliwe, czynna gruźlica płuc, podwyższona temperatura ciała, otwarte rany, guzki niewiadomego pochodzenia, obrzęki i wysięki w przebiegu stanów ostrych, nowotwory i przerzuty

Zabiegi powinny być wykonywane w seriach, najlepiej co drugi lub trzeci dzień aż uzyskamy zadowalajacą poprawę stanu tkanek. Profilaktycznie 1 raz w tygodniu. Ten specjalistyczny zabieg powinien być uzupełnieniem każdej kuracji odchudzającej, wyszczuplającej, redukujacej cellulit i oczyszczającej. Najlepsze efekty daje terapia łączona z innymi zabiegami.

Nogi lub ręce: 90zł / 45minut

Nogi lub ręce: 130zł / 60min

Całe ciało: 180zł / 90min 


PRESOTERAPIA NÓG APARATEM UCISKOWYM

USUWANIE ROZBITEJ TKANKI TŁUSZCZOWEJ, OBRZĘKÓW I CELLULITU

 

Presoterapia jest to masaż uciskowy działający bezpośrednio na układ limfatyczny i krwionośny. Urzadzenie wykorzystuje pompę próżniową, która wypełniajac w odpowiedniej kolejności komory kombinezonu ciśnieniowego oddziałuje na poszczególne partie ciała. Zabieg jest bezpieczny i nieinwazyjny, doskonale wspomaga walkę ze zbednymi kilogramami. Jest również szybką i skuteczna metodą pozbycia się obrzeków, będących wynikiem zastoju krwi i limfy.

EFEKTY: usunięcie rozbitej tkanki tłuszczowej i toksyn, odblokowanie układu limfatycznego, likwidacja problemu "zmęczonych nóg" oraz opuchlizny, redukcja cellulitu, odżywienie skóry, wspomaganie procesu odchudzania i ogólnego oczyszczania organizmu z toksyn 

Przeciwwskazania: ostre bakteryjne zapalenia kończyny dotkniętej obrzękiem (niebezpieczeństwo rozsiewu bakterii), ostre zakrzepice kończyn, ostre egzemy, nie skompensowana niewydolność serca, guzy złośliwe, czynna gruźlica płuc, podwyższona temperatura ciała, otwarte rany, guzki niewiadomego pochodzenia, obrzęki i wysięki w przebiegu stanów ostrych, nowotwory i przerzuty

Zabiegi powinny być wykonywane w seriach, najlepiej co drugi dzień. Profilaktycznie 1 raz w tygodniu. Ten specjalistyczny zabieg powinien być uzupełnieniem każdej kuracji odchudzającej, wyszczuplającej, redukujacej cellulit i oczyszczającej. Najlepsze efekty daje terapia łączona z innymi zabiegami

Nogi: 40zł/30minut
Jako dodatek w trakcie trwania innego zabiegu: 30zł/30min 

OXY - MIKRO - MEZOTERAPIA URZĄDZENIEM OXYPINTM

LIKWIDACJA ZMARSZCZEK I BLIZN, UJĘDRNIENIE

 

Najnowocześniejsze urządzenie, które podczas jednej sesji rozprawia się z wieloma niedoskonałościami naraz:  zmarszczki, wiotkość skóry, przebarwienia, blizny, rozstępy. OXYPIN pochodzi prosto z USA - do tej pory był w Polsce dostępny jedynie w najlepszych klinikach medycyny estetycznej – teraz zaskoczy Cię swoją skutecznością również  w Dotyk Natury Day Spa.

Oxy – mikro – mezoterapia urządzeniem OXYPIN zmusza skórę do intensywnej regeneracji poprzez aktywowanie naturalnych systemów naprawczych.

Trzy terapie podczas jednak sesji zabiegowej:

 • Tlenoterapia – wtłaczanie tlenu pod ciśnieniem zwiększa procesy metaboliczne w komórkach, a tym samym poprawia funkcjonowanie tkanek w organizmie. Tlen ma właściwości przeciwzapalne i antybakteryjne, działa chłodząco i kojąco na skórę.
 • Mikronakłucia – w skórze zostają utworzone mikrouszkodzenia, za pomocą specjalnej rolki MikropinTM  wyposażonej w 540 tytanowych mikroigieł.
 • Mezoterapia mikroigłowa z infuzją bazująca na technice meso – nappage, czyli uwalnianiu mikro – kropelek preparatów do skóry podczas mikronakłucia.

 NATYCHMIASTOWE WIDOCZNE EFEKTY:

 • ciało: redukcja rozstępów, eliminacja lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej, redukcja rozstępów, poprawa napięcia skóry, popękane naczyna stanją się mniej widoczne dzięki pogrubieniu naskórka

Wskazania: skóra wiotka i cienka, rozstępy, blizny, blizna po CC, nierówna pigmentacja skóry, skóra poszarzała i źle odżywiona, przebarwienia,  zniszczenia skóry wynikajace z nadmiernego opalania, cellulit, skóra zniszczona po ciąży

Przeciwwskazania: aktywny stan zapalny i procesy ropne, ciąża i karmienie piersią, cukrzyca, zaburzenia odporności, choroby wirusowe (np. aktywna opryszczka), alergia na któryś ze składników mezokompleksu stosowanego podczas zabiegu, ryzyko występowania zwłóknień, keloidów, stosowanie leków obnizających krzepliwość krwi, przyjmowanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych np. nurofen, ibuprofen - ryzyko wystąpienia krwawienia, czynne choroby nowotworowe

Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Skóra jest bardziej elastyczna i jędrna, zauważa się poprawę jej struktury i koloru. Aby otrzymać zauważalną i długotrwałą poprawę stanu skóry konieczne jest wykonanie więcej niż jednego zabiegu. Zwykle jest to seria 3 - 6 zabiegów w ok. 2 - 3 tygodniowych odstepach. Dla podtrzymania efektu warto powtarzać zabieg raz na kwartał. Najlepsze efekty daje terapia łaczona z innymi zabiegami.

Cena zabiegu na wybrany obszar ciała: 380zł 

Cena zabiegu na dwóch wybranych obszarach ciała: 450zł 

W serii i w pakietach znacznie taniej!!! Sprawdź, kliknij.................

 


MASAŻ PEELINGUJĄCY 

OCZYSZCZANIE, UJĘDRNIENIE, NAWILŻENIE 

 

Lekiem na zmęczoną, zmatowioną i zanieczyszczoną skórę jest od dawien dawna peeling.

Obecnie lączy się jednak przyjemne z pożytecznym. Masaże peelingujące w relaksacyjny sposób, warstwa po warstwie, usuwają nieatrakcyjny i obumarły naskórek.

Masaż peelingujący głęboko oczyszcza skórę i pobudza mikro-krążenie odbudowując jej strukturę. Sprawia, że skóra staje się jedwabiście gładka i  delikatna, a powierzchnia ciała nabiera pięknego i równomiernego kolorytu.

Peelingi mają bardzo korzystne działalnie na skórę właściwą, prowadzą do zwiększenia jej grubości o około 25%, bez wywołania stanu zapalnego. Peelingi są również skuteczne w usuwaniu przebarwień oraz blizn.

EFEKTY:  rozjaśnienie, odświeżenie i dotlenienie skóry, usunięcie martwego naskórka, odmłodzenie i stymulacja procesu regeneracji skóry, usunięcie wągrów i pryszczy oraz spłycenie zmian potrądzikowych, zniwelowanie objawód cellulitu, 

Przeciwwskazania: stany zapalne skóry, opryszczka, trądzik rózowaty, licne znamiona i pieprzyki, uczulenie na któryś ze składników preparatu

Peeling na całe ciało warto wykonywać przed "wielkim wyjsciem" oraz profilaktycznie co 2 - 4 tygodnie. Warto wykonywać przed planowaną depilacją (zmiękczy włoski, dzięki czemu łatwiej bedzie je usunać) oraz przed opalaniem (usunie martwy naskórek, dzięki czemu opalenizna będzie bardziej równomierna)

Masaż peelingujący na całe ciało: 150zł/60min


MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

SPŁYCENIE ROZSTĘPÓW, GŁEBOKA REGENERACJA SKÓRY

 

Zabieg polega na mechanicznym ścieraniu martwego naskórka specjalnym aparatem z głowicą diamentowa warstwa po warstwie, aż do pożądanego efektu. Mikrodermabrazja nie boli (odczuwa się lekkie zasysanie skóry). Zabieg trwa około 0,5h i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Mikrodermabrazja wyraźnie spłyca rozstępy, a pierwsze efekty widoczne są od razu po zabiegu. 

Zalecana jest seria od 2 do 4 zabiegów powtarzanych co 1 - 2 tygodnie. Najlepsze efekty daje terapia łączona z innymi zabiegami. 

Przeciwwskazania: choroby grzybicze, wirusowe, bakteryjne, trądzik w stanie ropnym, trądzik różowaty, przerwana ciągłość skóry, naczyniaki, aktywne zmiany chorobowe skóry w przebiegu łuszczycy, liszaja płaskiego, łojotokowego zapalenia skóry, nowotwory, guzki niewiadomego pochodzenia, znamiona barwnikowe, skłonność do bliznowców, terapia przeciwtrądzikowa izotretynoiną ( do 3 miesiące od zakończenia), zabiegi chirurgiczne ( do 2 miesięcy od zabiegu)

Wybrana partia ciała: od 120zł


OXYBRAZJA 

OCZYSZCZENIE SKÓRY, UJĘDRNIENIE

 

Oxybrazja wyzwala efekt naturalnej i samoistnej odbudowy oraz regeneracji, polega na złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Zabieg jest bardzi bezpieczny, polecany jest osobom o skórze naczyniowej i szczególnie wrażliwej. Podczas oxybrazji odczuwamy na skórze zimno, natomiast bezposrednio po zabiegu skóra jest swieża, pełna blasku i bardziej napieta. Zabieg świetnie się spprawdza przezd wielkim wyjściem - znacznie przedłuża trwałość makijażu. 

EFEKTY: skuteczne usunięcie wszelkich zanieczyszczeń, redukcja blizn i rozstępów, ujędrnienie, wygładzenie, rozjaśnienie, odświeżenie i nawilżenie skóry, zmniejszenie przebarwień, poprawa kolorytu skóry.

Przeciwwskazania: przeziębienie, stany gorączkowe, uszkodzenia skóry, nowotwoy, uszkodzenia ciągłosci skóry, naczyniaki płaskie i jamiste, niedawne zabiegi chirurgiczne, skłonność do bliznowców; zakażenia grzybicze; zakażenia wirusowe - brodawki, opryszczka; zakażenia bakteryjne - liszajec, zapalenie mieszków włosowych; znamiona; łuszczyca

Zabieg powinien być wykoywany raz w tygodniu (około 10 zabiegów). Najlepsze efety daje terapia łaczona z innymi zabiegami. 

Wybrana partia ciała: 120zł / 30min

Całe ciało: 180zł / 60min


INFRASAUNA - SAUNA NA PODCZERWIEŃ

DETOX, USUWANIE CELLULITU, SPALANIE KALORII

 

Badania medyczne wykazały, że promieniowanie cieplne wnika w ciało aż 4cm w głąb i rozgrzewa organizm bez wykorzystywania powietrza jako jego nośnika. Dzięki tej możliwości ciało dużo mocniej poci się i traci o 250% więcej płynów niż w tradycyjnej saunie. 

System powoduje, że organizm wydala nie tylko wodę, jak to było dotychczas (wcześniej 97% to woda, teraz tylko 80%), ale także tłuszcz (20%), cholesterol, metale ciężkie, kwasy i związki toksyczne. Dzięki temu skóra staje się zdrowsza, wizualnie młodsza i piękniejsza, bardziej elastyczna i gładka. W czasie jednego 30-minutowego seansu organizm spala około 600 do 800 Kcal.

W Saunie IR poczujesz się jak na zalanej słońcem plaży. Podczerwień przyjemnie rozgrzewa ciało, poprawia wygląd skóry, wpływa na produkcję kolagenu i endorfin – hormonu szczęścia. 

EFEKTY:  oczyszczenie organizmu z toksyn, rozbicie cellulitu, pomoc w pozbyciu się zbędnych kilogramów, lepsza barwa i elastyczność skóry, wzmocnienie układu odpornosciowego, relaks, odprężenie, regeneracja sił witalnych, zmniejszenie objawów bólów migrenowych, polecana w przypadku trądziku, egzemy, łuszczycy 

Przeciwwskazania:  ciąża, infekcje,  matalowe implanty, sztuczne stawy, implanty silikonowe lub protezy silikonowe (po wcześniejszej konsultacji z lekrzem), zażywanie jakichkolwiek leków, leczenie adrenaliną, lupus erytematosus lub skleroza multipleks, nie korzystać przez 48h po ostrym uszkodzeniu torebki stawowej,nagrzewanie miednicy kobiet w okresie menstruacji, hemofilia, 

W celu detoksykacji organizmu warto korzystać z seansów w saunie na podczerwień nawet codziennie przez okres około 2 - 3 tygodni. Profilaktycznie 1 - 2 razy w tygodniu. 

CENNIK:

 • Seans 30 minutowy 1 osoby: 30 zł
 • Seans 30 minutowy 2 osób: 40zł                                              
 • Karnet 5 wejść: 125zł
 • Karnet 10 wejść: 200zł
 • Seans w saunie do innego zabiegu: 20zł!
 • Do rytuałów kosmetycznych na ciało infrasauna gratis!!!

 

Zdjęcie: Designed by Freepik