Zadbane dłonie

NAWILŻAJĄCO - REGENERUJĄCY ZABIEG SPA NA DŁONIE  

Wyjątkowy i luksusowy zabieg przeznaczony szczególnie do skóry szorstkiej, przesuszonej detergentami czy niekorzystnym wpływem czynników środowiska (słońce, wiatr, mróz). Zabieg intensywnie regeneruje i pielęgnuje skórę dłoni. Zapobiega pękaniu naskórka, usuwa suchość skóry, nawilża oraz uelastycznia.

Wskazania do zabiegu: dłonie narażone na działanie czynników zewnętrznych (wiatr, mróz, detergenty), przesuszona, szorstka skóra, perwsze oznaki starzenia się skóry, przebarwienia odsłoneczne i nikotynowe, a także w celu zrelaksowania i odżywieniaskóry dłoni. Skóra wymagająca zastrzyku substancji odżywczych, zmęczona.  

Działanie: dosknale wygładza i uelastycznia skórę, wzmacnia odporność skóry na działanie czyników zewnętrznych, dostarcza niezbędne składniki odżywcze, poprawia koloryt skóry.

Zalecenia: Zabieg przeznaczony dla dłoni szorstkich i zmęczonych. pozbawionych kolorytu. 

Cena zabiegu: 100zł / 60min


ODŻYWCZA PARAFINA NA DŁONIE - tylko w pakietach lub jako dodatek do innych zabiegów

Niezwykle przyjemny zabieg sprawiający, że dłonie staną się miękkie i cudownie gładkie. To idealne rozwiązanie problemów ze zniszczoną skórą rak. Osoby borykające się z suchym i popękanym naskórkiem na dłoniach po zabiegu z wykorzystaniem parafiny od razu zobaczą różnicę. Zaletą parafiny jest długie utrzymywanie ciepła, w wyniku czego pory się otwierają, krążenie usprawnia, a substancje pielęgnacyjne znajdujące się w preparatach kosmetycznych wchłaniają się dużo szybciej.

Po zabiegu parafinowym skóra dłoni jest w wyczuwalny sposób bardziej miękka, jędrna i nawilżona.  Parafina idealnie poprawia kondycję przesuszonej, szorstkiej skóry. Rozgrzewająca kąpiel skutecznie usprawnia krążenie, rozluźnia mięśnie i łagodzi bóle stawów. Co więcej, wzmacnia paznokcie z tendencją do rozdwajania się. Warto wiedzieć, że parafina hamuje proces starzenia się skóry i skutecznie niweluje przebarwienia.

Cena zabiegu:35zł / 30minut

Zdjęcie:Designed by Freepik