Zadbane dłonie

"Dotyk Jedwabiu" - nawilżająco - regenerujący zabieg SPA na dłonie 

Wyjątkowy i luksusowy zabieg przeznaczony szczególnie do skóry szorstkiej, przesuszonej detergentami czy niekorzystnym wpływem czynników środowiska (słońce, wiatr, mróz). Zabieg intensywnie regeneruje i pielęgnuje skórę dłoni. Zapobiega pękaniu naskórka, usuwa suchość skóry, nawilża oraz uelastycznia.

Wskazania do zabiegu: dłonie narażone na działanie czynników zewnętrznych (wiatr, mróz, detergenty), przesuszona, szorstka skóra, perwsze oznaki starzenia się skóry, przebarwienia odsłoneczne i nikotynowe, a także w celu zrelaksowania i odżywieniaskóry dłoni. Skóra wymagająca zastrzyku substancji odżywczych, zmęczona.  

Działanie: dosknale wygładza i uelastycznia skórę, wzmacnia odporność skóry na działanie czyników zewnętrznych, dostarcza niezbędne składniki odżywcze, poprawia koloryt skóry.

Zalecenia: Zabieg przeznaczony dla dłoni szorstkich i zmęczonych. pozbawionych kolorytu. 

Cena zabiegu: 70zł / 60min


Manicure z masażem dłoni - tylko w pakietach, lub jako dodatek do innych zabiegów

Manicure jest to zabieg, z którego powinien korzystać każdy. Ważne jest dbanie o wygląd dłoni, ponieważ są one naszą wizytówką. Tak naprawdę to wygląd i stan dłoni zdradza wiek kobiety lub mężczyzny. Im bardziej zaniedbane dłonie tym na starszych wyglądamy.

Manicure to przyjemny i odprężający zabieg, któremu poddawane są paznokcie u rąk. Celem jest odżywienie i rozjaśnienie płytki paznokcia, oraz uelastycznienie skórki. Zabieg polega  na wyrównywaniu płytki paznokcia i skórek. Jeśli chcesz, aby Twoje dłonie były zawsze zadbane i eleganckie to jest zabieg dla Ciebie. 

Zabieg polecamy w wersji dla kobiet i w wersji dla mężczyzn.

Cena zabiegu: 40zł/30minut


"Gładkie Dłonie" parafina na dłonie  - tylko w pakietach lub jako dodatek do innych zabiegów

Niezwykle przyjemny zabieg sprawiający, że dłonie staną się miękkie i cudownie gładkie. To idealne rozwiązanie problemów ze zniszczoną skórą rak. Osoby borykające się z suchym i popękanym naskórkiem na dłoniach po zabiegu z wykorzystaniem parafiny od razu zobaczą różnicę. Zaletą parafiny jest długie utrzymywanie ciepła, w wyniku czego pory się otwierają, krążenie usprawnia, a substancje pielęgnacyjne znajdujące się w preparatach kosmetycznych wchłaniają się dużo szybciej.

Po zabiegu parafinowym skóra dłoni jest w wyczuwalny sposób bardziej miękka, jędrna i nawilżona.  Parafina idealnie poprawia kondycję przesuszonej, szorstkiej skóry. Rozgrzewająca kąpiel skutecznie usprawnia krążenie, rozluźnia mięśnie i łagodzi bóle stawów. Co więcej, wzmacnia paznokcie z tendencją do rozdwajania się. Warto wiedzieć, że parafina hamuje proces starzenia się skóry i skutecznie niweluje przebarwienia.

Cena zabiegu:35zł / 30minut


Manicure japoński - zabieg wzmacniający i upiększający płytkę paznokciową

Manicure japoński jest najlepszym zabiegiem nie tylko nadającym paznokciom zdrowy wygląd lecz także mającym właściwości zdrowotne. Technika zabiegu polega na wcieraniu w płytkę paznokciową specjalnej pasty zawierającej witaminy, krzemionkę oraz wosk pszczeli która nadaje naszym paznokciom nieskazitelny blask różowej perły.

Zabieg polecany jest dla każdego kto chce by jego paznokcie nabrały zdrowego wyglądu, dla osób o kruchych, słabych, rozdwojonych i łamliwych paznokciach.

Zabieg polecany również dla tych osób, które ze względu na wykonywany zawód nie mogą cieszyć się pięknem pomalowanych paznokci.

Profilaktycznie przy pięlęgnacji paznokci wykonujemy zabieg raz w miesiącu. 

Polecamy również skorzystanie z zabiegu jednorazowego w celu wzmocnienia i upiększenia płytki paznokcia. Nieskazitelny blask różowej perły utrzymuje się bowiem około dwóch tygodni.

Cena zabiegu: 50zł / 40min


Manicure monofazowy UV

Rewolucja w stylizacji paznokci naturalnych metodą światłoutwardzalną. Nowa generacja lakierów umożliwia polimeryzację lakieru w lampie UV. Zastosowanie tylko dwóch cienkich warstw koloru, bezpośrednio na płytkę daje wyjątkowo naturalny efekt manicure, gładki, elastyczny i z połyskiem. Lakier monofazowy jest bezpieczny dla naturalnej płytki, przygotowany według formuły „3 Free” bez formaldehydu, toluenu i DPB. Manicure monofazowy to innowacyjna stylizacja bez użycia lakieru podkładowego i nawierzchniowego. Zaletą lakieru jest to, że nie trzeba czekać, aż lakier się utwardzi. Ponadto, trwałość lakieru to 7 dni - 14dni

Cena zabiegu: 60 - 75zł

Zdjęcie:Designed by Freepik