Zapisz się do Newslettera:

NARESZCIE JESIEŃ – NAJLEPSZY CZAS NA KWASY, MIKRONAKŁUCIA i depilację laserową

Jesień to idealna pora na mniej delikatne, a zarazem znacznie bardziej skuteczne terapie – zwłaszcza jeśli chodzi o okolice twarzy, szyi i dekoltu.

Najistotniejszy w osiągnięciu satysfakcjonującego efektu jest dobór właściwej terapii – dostosowanej do rodzaju i potrzeb skóry.

Już od ponad 8 lat pomagamy naszym Gościom przywracać ich naturalne piękno – wykorzystując do tego aktualne nowinki z dziedziny kosmetologii.

Wiemy, że wystarczy tylko kilka kroków, aby Twoja skóra prezentowała się nienagannie – z chęcią pomożemy Ci przejść tę drogę.

NASZE NAJSKUTECZNIEJSZE ZABIEGI DEDYKOWANE NA JESIENNĄ PORĘ:

• Oczyszczanie, rewitalizacja, usuwanie zaskórników, łagodzenie objawów trądziku pospolitego i różowatego, odmładzanie - terapia kwasami chemicznymi Nanili Proffesional oraz Purles

• Spłycenie zmarszczek, zwiększenie elastyczności i napięcia skóry, lifting, likwidacja kurzych zmarszczek, likwidacja przebarwień i blizn, np. po trądziku, zmniejszenie widoczności porów i popękanych naczynek, likwidacja cellulitu -  Oxy – mikro – mezoterapia urządzeniem OXYPINTM 

• Skuteczne usuwanie owłosienia – najnowocześniejszym laserem diodowym LinScan