Usuwanie rozszerzonych naczynek, włókniaków, prosaków i zaskórników

TERMOABLACJA

ZAMYKANIE ROZSZERZONYCH I POPĘKANYCH NACZYNEK I NACZYNIAKÓW

To nowoczesne zamykanie naczyń krwionośnych za pomocą urządzenia Surtron, które wykorzystuje potencjał leczniczy oraz zaawansowaną technologię fal radiowych.

 

Jest to jedna z najnowocześniejszych metod między innymi do trwałego zamykania rozszerzonych i popękanych naczyń krwionośnych. Dzięki wykorzystaniu prądu o częstotliwości fali radiowej, radiotermoliza wykazuje bardzo wysoką skuteczność. Zabieg polega na w pełni kontrolowanym przyciąganiu płynów międzykomórkowych na powierzchnię skóry wywołując tym samym ciśnienie wewnątrzkomórkowe, które wywołuje efekt elektrokoagulacji naczynka.

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym lub bez i trwa od kilku do kilkudziesięciu minut. Długość trwania zabiegu zależy od wielkosci powierzchni poddawanej zabiegowi. W miejscu koagulowanej zmiany może pojawić się drobne krwawienie, a następnie mały stupek. Okres gojenia się trwa od 5 do 21 dni. 

Po zabiegu możliwe jest wystąpienie niewielkiego obrzęku i rumienia, stwardnienie skóry, zasinienia i delikatne krwawienie. Objawy szybko ustępują.

ZALECENIA PO ZABIEGU:

  • nie drapiemy się, nie drażnimy, nie usuwamy strupków - muszą odpaść w sposób naturalny
  • przez trzy tygodnie po zabiegu nie wystawiamy na ekspozycję UV (słońce, solarium)
  • przez trzy tygodnie po zabiegu rezygnujemy na jakiś czas z sauny, basenów - wszelkich miejsc gdzie moze dojść do zakażenia skóry poprzez przerwaną ciągłośc naskórka
  • należy używać kremów z filtrem nawet podczas okresu jesienno - zimowego
  • przez trzy tygodnie po zabiegu nie należy wykonywać: peelingów enzymatycznych, peelingów chemicznych, kwasów, zabiegów chirurgicznych, mikrodermabrazji i oksybrazji

EFEKTY: trwałe usunięcie pękniętych naczynek krwionośnych 

Przeciwwskazania: ciąża, laktacja, miesiączka, tarczyce, rozrusznik serca, metalowe elementy w organizmie, uczulenie na prąd galwaniczny, stany alergiczne skóry,  stany zapalne mieszków włosowych, grzybice, drożdżyce, choroby i wady serca, epilepsja, stosowanie maści i kremów depilacyjnych oraz peelingów chemicznych, ciężka nerwica, trądzik pospolity i różowaty, nowotwory i stany ich leczenia za zgodą lekarza, ogólne osłabienie organizmu, tendencje do tworzenia się blizn

Zabieg zazwyczaj jest wykonywany jednorazowo. Ilość zabiegów jest jednak uzależniona od problemu i wielkości zmian na skórze. Czasami zabieg nalezy powtórzyć. 

Cennik zabiegu usuwania naczynek:

do 10 minut 130zł 

do 15 minut 200zł

do 20 minut 260zł 

do 30 minut 330zł