Zabieg skupiający się na działaniu przeciwstarzeniowym i liftingującym oddziałuje zarówno na jakość skóry jak i kształt twarzy. 

Dzięki składnikom takim jak DMAE, Stoechiol, Voluform, Argireline, adenozyna czy kolagen Beauty LiftoLogy poprawia kondycję skóry, ma działanie przeciwzmarszczkowe i liftingujące. Wykonywany podczas zabiegu japoński, liftingujący masaż twarzy KOBIDO (wykonywany przez certyfikowane terapeutki) w bezpieczny sposób liftinguje skórę ale też relaksuje i odpręża. 

O tym czy postrzegamy twarz jako młodą czy jako dojrzałą decydują dwa główne czynniki: jakość skóry (obecność zmarszczek, przebarwień, utrata jędrności itd.), a także kształt twarzy. Wykorzystując zaawansowaną wiedzę biotechnologiczną stworzyliśmy linię dla skóry dojrzałej, która działa na obydwa te aspekty. 

WSKAZANIA: Terapia jest rekomendowana dla skory dojrzałej z widocznymi zmarsczakami i oadającym owalem twarzy. Dla skór z objawami fotostarzenia, przesuszonych i zmagających się z utratą napiecia i jędrności. Zabieg Beauty LiftoLogy to nieinwazyjna alternatywa dla kuracji przeciwstarzeniowych z zakresu medycyny estetycznej. 

CEL:Celem zabiegu jest opóźnienie procesów starzenia się skóry oraz poprawa owalu twarzy. Intensywna rewitalizacja, przywrócenie gestości skóry, spłycenie zmarsczek i bruzd, zwiększenie napięcia i wygładzenie. Poprawa jakości skóry poprzez dotlenienie i nawilżenie. 

CZĘSTOTLIWOŚĆ: Polecany jako pojedynczy seans upiększający, bądź intensywna kuracja odmładzająca, składająca się z serii 6 - 10 zabiegów.