Zapisz się do Newslettera:

CHCESZ SCHUDNĄĆ, WYMODELOWAĆ SYLWETKĘ? MAMY NA TO ROZWIĄZANIE

Często panie zwracają się do mnie z pytaniem co zrobić, aby skutecznie schudnąć i wymodelować sylwetkę. Zwłaszcza teraz kiedy wielkimi krokami zbliża się sezon zrzucenia kurtek – każda z nas chciałaby wyglądać szczupło i atrakcyjnie.

PEŁNA KURACJA WYSZCZUPLAJĄCO - MODELUJĄCA

Ten pakiet został stworzony specjalnie dla tych, którzy chcą schudnąć kilka lub kilkanaście kilogramów, wymodelować sylwetkę, pozbyć się „fałdek”, ujędrnić ciało oraz pozbyć się cellulitu. 

RÓŻNORODNOŚĆ ZABIEGÓW – GWARANCJA SKUTECZNOŚCI

Dzięki współpracy specjalistów z różnych ale pokrewnych dziedzin (dietetyk trener fitness, fizjoterapeuta, kosmetolog) stworzyliśmy najskuteczniejszy z możliwych, 10 – tygodniowy pakiet zabiegów i konsultacji, który odmieni Twoje ciało.

W skład pakietu wchodzą:

  • Tecar Terapia TR Beauty EliteTM  czyli radiofrekwencja monopolarna - podnosi wewnętrzną temperaturę ciała, poprawia mikrokrążenie, redukuje złogi tłuszczu, wpływa na zwiększenie produkcji kolagenu, napina i ujędrnia skórę. Zabieg przypomina masaż gorącymi kamieniami.
  • Drenaż limfatyczny (manualny masaż limfatyczny oraz presoterapia nóg aparatem Lymphastim ToplineTM) ma na celu poprawę krążenia układu limfatycznego i krwionośnego, pozwala szybciej usunąć z organizmu zbędne produkty przemiany materii, przeciwdziała ewentualnym zatorom limfatycznym, oczyszcza organizm z toksyn.
  • Lipolaser, czyli odchudzanie „zimnym laserem” działa bezpośrednio na komórki tłuszczowe wysuszając je jak „rodzynki”.
  • Masaż bańką chińską w połączeniu z ręcznym masażem wyszczuplającym działa redukująco na cellulit, ujędrnienie i wygładzenie skóry.
  • Liposukcja ultradźwiękowa usuwa  tkankę tłuszczową na skutek rozerwania błon komórek tłuszczowych, dotlenia i poprawia trofikę skóry, zmniejsza cellulit.
  • Kofeinowy body wrapping silnie rozgrzewa wywołując przekrwienie, a zawarte w preparacie kofeina i pieprz oraz inne ekstrakty roślinne powodują spalanie tkanki tłuszczowej, poprawę mikrokrążenia i redukcję cellulitu.

TWÓJ EFEKT JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY

W przeciągu kilku  tygodni, przy podjęciu niewielkiego wysiłku, zmianie nastawienia, sposobu myślenia i cierpliwości, a także dwóm wizytom w tygodniu pełna kuracja wyszczuplająco – modelująca w Dotyk Natury Day Spa zlikwiduje cellulit, zredukuje tkankę tłuszczową, zmniejszy obwody ciała, wymodeluje sylwetkę, poprawi też jędrność i elastyczność skóry.

Dzięki współpracy z naszym specjalistą od zdrowego odżywiania i odchudzania usystematyzujesz swoją wiedzę oraz zmienisz złe nawyki. Co tydzień będziemy analizować Twoje postępy wykonując profesjonalną analizę składu ciała oraz inne pomiary – ponieważ do każdego podchodzimy indywidualnie. 

Zabiegi przyniosą Ci relaks i odprężenie oraz ogromną satysfakcję z faktu, że robisz coś dobrego dla SIEBIE – Bo jesteś tego warta :)

Sprawdź jakich efektów możesz oczekiwać od współpracy z nami w ramach odchudzania, usuwania cellulitu, ujędrniania, kliknij...........:

ZACZNIJMY OD KONSULTACJI

Na dobry początek zapraszam Cię na konsultację, na której wykonamy analizę składu ciała i ustalimy cel, który chcesz osiągnąć  oraz czas w którym jest to możliwe do realizacji. Po dokładnym wywiadzie powiem Ci czy w Twoim konkretnym przypadku wystarczą same zabiegi, czy powinnaś też zmienić nawyki żywieniowe i ogólny styl życia. Wykluczymy przeciwwskazania do poszczególnych zabiegów i dobierzemy kurację indywidualnie do potrzeb Twojego ciała i w oparciu o Twoje preferencje. 

 

dyplomowana kosmetyczka, terapeuta SPA w Dotyk Natury Day Spa Joanna Pietrowa

 

Zdjęcie: Designed by freepik