W Dotyk Natury Day Spa poprawimy jakość Twojego życia, zadbamy o Twoje zdrowie i urodę. Specjalizujemy się w najlepszych masażach, kosmetyce twarzy i skutecznym odchudzaniu. 

W naszej ofercie znajdziesz również seanse w saunie na podczerwień, manicure i pedicure oraz konsultacje z masażystą, fizjoterapeutą, kosmetologiem, dietetykiem i trenerem personalnym. Profesjonalna i doświadczona kadra, nowoczesna aparatura i najlepsze marki kosmetyczne to gwarancja pełnego zadowolenia z uzyskanych efektów.

Podczas każdego zabiegu zapewniamy pełne odprężenie przy blasku świec, starannie dobranej muzyce oraz aromacie olejków eterycznych. W wyjątkowych, puszczańskich wnętrzach, w atmosferze ciszy i spokoju skoncentrujemy się tylko na Tobie i Twoich potrzebach.

W naszej ofercie znajduje się również organizacja romantycznego wieczoru z partnerem, spotkania z przyjaciółką czy wieczoru panieńskiego.

Mieścimy się w budynku Parku Wodnego w Hajnówce, który jest obecnie jednym z najnowocześniejszych wodnych kompleksów rekreacyjno – sportowych w woj. podlaskim, tylko 20km od miejscowości Białowieża i 15km od Rezerwatu Pokazowego Żubrów znajdującego się w Puszczy Białowieskiej. 

Zaproszenie do naszego spa jest świetnym i eleganckim prezentem dla bliskiej Ci osoby.

Zapraszamy serdecznie i zapewniamy, że Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze !

 

 Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku od 13.00 do 21.00

sobota od 9.00 do 15.00

 niedziela - po wcześniejszym umówieniu telefonicznym

Inne godziny, święta - po wcześniejszym umówieniu telefonicznym

 

 Twój zespół od zdrowia i urody:Marlena Zagórnik

Właścicielka Dotyk Natury Day Spa

Specjalista ds. zdrowego odżywiania i odchudzania i nieinwazyjnego odmładzania skóry twarzy

Dyplomowana kosmetyczka, masażystka, terapeutka spa

Instruktor: fitness, aquafitness, kulturystyki oraz nordic walking. Propagator zajęć ruchowych w wodzie i na świeżym powietrzu.

Medalistka Mistrzostw Polski i Klubowych Mistrzostw Europy w rzucie oszczepem w kategorii junior i młodzieżowiec -  trener II klasy w Lekkiej Atletyce. 

Spełniona mama trójki maluszków. 

"Chwytam każdy dzień i doceniam to co ze sobą niesie!!!!

 Robię to co lubię, więc praca jest dla mnie ogromną przyjemnoscią!!!"

  


 

 Paweł Zagórnik

Właściciel Dotyk Natury Day Spa

 Specjalizuje się w masażu leczniczym i technikach manualnych. 

Masaż tkanek głębokich oraz terapia powięziowa to jego specjalności, dzięki którym rozprawi się na dobre z dręczącymi Cię bólami głowy, przykurczami mięśniowymi czy bólami kręgosłupa.

Trener personalny, instruktor nordic walking. Propagator zajęć na świeżym powietrzu.

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów - instruktor podnoszenia ciężarow.

"Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych ze współczuciem i życzliwością" Thomas Jefferson  

 

 


 

 Elżbieta Aleksiejuk

Specjalizuje się w masażu leczniczym, tajskim i limfatycznym.

Fizjoterapeutka, posiada również bogate doświadczenie w zabiegach redukujących tkankę tłuszczową, cellulit oraz rozstępy.

100% profesjonalistka - pod jej opieką sukces terapeutyczny jest murowany, a przyjemność z masażu relaksacyjnego w pełni satysfakcjonująca. 

Jej powołanie i życiowe motto to pomoc innym.

Wciąż się szkoli uzyskując wiedzę potrzebną do reagowania w poszczególnych jednostkach chorobowych.

"Najlepszą drogą do odnalezienia samego siebie jest zagubienie się w służeniu innym" Ghandi

 

 


Joanna Pietrowska

Dyplomowana kosmetyczka, terapeuta Spa.

Specjalizuje się w zabiegach i terapiach modelujących sylwetkę oraz zabiegach pielęgnacyjnych na skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Wciąż poszerza swoją wiedzę - zwłaszcza o zagadnienia związane z szeroko pojętym odchudzaniem (dieta, trening, najskuteczniejsze techniki zabiegowe).

Jej misją jest wydobywanie piękna z osób, które przez pewien czas o sobie zapomniały. Jej empatia sprawia, że nawet najmniej przyjemny zabieg staje się relaksem. Bo komfort jej podopiecznych i uzyskanie u nich jak najlepszego efektu jest dla niej najważniejszy. 

Jeśli chcesz wrócić do swojej sylwetki po ciąży lub zadbać o siebie i wyglądać lepiej niż kiedykolwiek w życiu - Joasia poprowadzi Cię przez ten proces z przyjemnością.

"Człowiek ma w życiu albo wymówki albo wyniki"

 

DOCENIONO NAS

  • wrzesień 2018 - Dotyk Natury Day Spa = II miejsce w województwie podlaskim w kategorii SPA Roku w niezależnym plebiscycie Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej Mistrzowie Urody 2018

 DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA

  • czerwiec 2016 - Konferencja Kobieta Powinna Wiedzieć - ufundowanie nagród w postaci voucherów do SPA dla najlepszych wybranych uczestników konferencji
  • czerwiec 2017 - Konferencja Różowe Okulary Myśl o Sobie Pozytywnie - ufundowanie nagród w postaci voucherów do SPA dla najlepszych wybranych uczestników konferencji
  • lipiec 2017r - organizacja rajdu Nordic Walking szlakami Puszczy Białowieskiej ze zbiórką pieniędzy dla chorej Lenki Franciszkiewicz
  • grudzień 2018 - Dotyk Natury Day Spa wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy licytując karnety z zabiegami  - uzbieraliśmy 670zł
  • październik 2018 - Konferencja Różowe Okulary dla mieszkańców powiatu Hajnowskiego - Dotyk Natury Day Spa sponsorowało 5 nagród dla Ambasadorów Dobra (każda o wartości ponad 200zł)
  • grudzień 2018 - Dotyk Natury Day Spa wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy licytując karnety z zabiegami  - uzbieraliśmy 867zł
  • luty 2019 - Dotyk Natury Day Spa wspiera XIII TURNIEJ BIAŁOWIESKICH ZAKŁADÓW PRACY 
  • lipiec 2020 - Dotyk Natury Day Spa wspiera Kubusia z Hajnówki licytując zabiegi o wartości 700 zł