Dotyk Natury Day Spa jest idealnym miejscem dla osób, które cenią sobie profesjonalizm i komfort. Podczas każdego zabiegu zapewniamy pełne odprężenie przy blasku świec, starannie dobranej muzyce oraz aromacie olejków eterycznych. Dotyk Natury Day Spa to oaza, do której możesz uciec od dnia codziennego. 

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient mógł się odprężyć i był zadowolony z usług. Specjalizujemy się w najlepszych masażach, kosmetyce twarzy i skutecznym odchudzaniu. Dzięki doświadczeniu możemy Państwu zagwarantować pełne zadowolenie z uzyskanych efektów. W naszej ofercie znajduje się również organizacja romantycznego wieczoru z partnerem, spotkania z przyjaciółką czy wieczoru panieńskiego .

Dotyk Natury Day Spa mieści się w budynku Parku Wodnego w Hajnówce, który jest obecnie najnowocześniejszym wodnym kompleksem rekreacyjno – sportowym w woj. podlaskim, tylko 20km od miejscowości Bialowieża i 15km od Rezerwatu Pokazowego Żubrów znajdujacym się w Puszczy Białowieskiej. 

Zaproszenie do naszego spa jest świetnym i eleganckim prezentem dla bliskiej Ci osoby.

Zapraszamy serdecznie i zapewniamy, że Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze !

 

 

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku od 13.00 do 21.00

sobota od 9.00 do 15.00

 niedziela - po wcześniejszym umówieniu telefonicznym

Inne godziny, święta - po wcześniejszym umówieniu telefonicznym

 

 Twój zespół od zdrowia i urody:


 
mgr Marlena Zagórnik

założycielka Dotyk Natury Day Spa

Dietetyk, psychodietetyk, specjalista w zakresie odchudzania.

Instruktor: fitness, aquafitness, kulturystyki oraz nordic walking. Propagator zajęć ruchowych w wodzie i na świeżym powietrzu.

Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski i Klubowych Mistrzostw Europy w rzucie oszczepem -  trener II klasy w Lekkiej Atletyce. 

Spełniona mama trójki maluszków. 

"Chwytam każdy dzień i doceniam to co ze sobą niesie!!!!

Robię to co lubię, więc jestem bardzo szczęśliwą osobą!!!"

 

 
 
mgr Paweł Zagórnik

założyciel Dotyk Natury Day Spa

 Specjalizuje się w masażu leczniczym i technikach manualnych. 

Masaże "Zdrowie żubra" i "Łapa niedźwiedzia" to jego specjalności, dzięki którym rozprawi się na dobre z dręczącymi Cię bólami głowy, przykurczami mięśniowymi czy bólami kręgosłupa.

Trener personalny, instruktor nordic walking. Propagator zajęć na świeżym powietrzu, zwłaszcza w otoczeniu niesamowitych drzew Puszczy Białowieskiej. Prowadzi cykliczne rajdy nordic walking szlakami Puszczy Białowieskiej.

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów - instruktor podnoszenia ciężarow.

"Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych ze współczuciem i życzliwością" Thomas Jefferson

 

 

 

 

Ilona Lubowicka

Technik usług kosmetycznych, istruktor fitness i aqua fitness, masażystka. Specjalizuje się w zabiegach upiększający skórę twarzy. 

Niezwykle pozytywna osoba, zarażająca radością życia na każdym kroku. Spełniona mama trójki dzieci. Uwaga! Przebywanie w jej otoczeniu, grozi bardzo dobrym nastrojem ;)

"Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia gdyż daremnie czekają na duże" Pearl Buck

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mgr Elżbieta Aleksiejuk

Specjalizuje się w masażu leczniczym, wyszczuplającym oraz kinezyterapii. Fizjoterapeutka, posiada bogate doświadczenie w zabiegach redukujących tkankę tłuszczową i cellulit. Jej powołanie to pomoc innym.

Wciąż się szkoli uzyskując wiedzę potrzebną do reagowania w poszczególnych jednostkach chorobowych.

"Najlepszą drogą do odnalezienia samego siebie jest zagubienie się w służeniu innym" Ghandi

 

 

 

 

 

 

 

 lic. Dominika Karpińska

Kosmetolog z wykształcenia i z powołania. Uwielbia swoją pracę, w której może pomagać osobom z problemami skóry twarzy i podologicznymi. Wciąż pogłębia swoją wiedzę oraz szkoli się z najnowszych zabiegów i technologii. Profesjonalistka - jeśli trafisz pod jej opiekę z pewnością pozbędziesz się niechcianych defektów i osiągniesz wymarzony efekt. 

"O prawdziwym bogactwie świadczy to, ile ktoś może dać innym." T.Harv Eker