Piekne mama i córka gosciły w naszym SPA. Relaksowały się beztrosko ponieważ Pani Joanna wygrała NAJWSPANIALSZY PAKIET DLA MAMY I CÓRKI o wartości 359zł w naszym konkursie facebookowym z okazji Dnia Mamy.  W ramach pakietu Panie skorzystały z relaksujących masaży całego ciała, masaży twarzy oraz wspólnego pobytu w saunie na podczerwień.  

Teraz jeszcze tylko pytanie: która to mama, a która córka?

Co prawda wybór najpiękniejszej odpowiedzi był niesłychanie trudny, niemniej jednak Pani Joanna zachwiciła nas swoją odpowiedzią:

Joanna Osipczuk Chciałabym wygrać pobyt z mamą w spa, dlatego ze dopiero teraz, gdy sama jestem mamą zrozumiałam ile pracy i wysiłku włożyła w moje wychowanie.. Wszystkie nieprzespane noce, przepłakane dnie, kolejne skoki rozwojowe, moje marudzenie, bolący brzuch.. później rosnące ząbki.. Dopiero teraz wiem ile trzeba mieć w sobie siły, by dac dziecku tyle miłości ile ona dala mi! Bardzo ją kocham i chciałabym w jakiś sposób jej się odwdzięczyć, myślę, że ta chwila relaksu dobrze jej zrobi i pomoże na bóle kręgosłupa, które jej doskwieraja, w gruncie rzeczy przeze mnie, - okres ciąży, kiedy kręgosłup jest obciążony, później noszenie mnie rękach, aby tylko ukoic mój ból i płacz.. Wiem, ze nigdy nie będę w stanie wyrazić jej wdzięczności za to wszystko i ogromnie ją podziwiam!! Uważam, ze jest najlepszą mamą na świecie i chciałabym jej kiedyś dorównać