Zabieg, polega na precyzyjnym rozprowadzeniu produktu z substancjami aktywnymi za pomocą tlenu. Tak podany preparat bardzo skutecznie przenika do skóry.Z abieg jest przyjemny, relaksacyjny, a skóra po zabiegu doskonale nawilżona, promienna i gładka.

  • 6 kuracji tlenowych, anty - aging (przeciwstarzeniowych) dla różnych potrzeb skóry: liftingująca, ujędrniająca, normalizująca, rozjaśniająca, odżywcza
  • Preparat dobieramy indywidualnie zależnie od wieku oraz potrzeb. Zabieg składa się z całkowitej procedury, w skład której wchodzi m.in. przygotowanie skóry do zabiegu - oczyszczanie, peeling, detoksykacja, zabieg właściwy - tlenoterapia, indywidualnie dobrany preparat, wprowadzony przy pomocy infuzji tlenowej w głębokie warstwy skóry. Następnie wykonujemy maskę i dobieramy krem.
  • Efekty widoczne bezpośrednio po zabiegu! A w ciągu kolejnych 4 dni po zabiegu efekt będzie się pogłebiał: wygładzenie okolic oczu, rozjaśnienie kolorytu skóry i widocznych przebarwień, bardziej napięta i elastyczna skóra, lepsze ukrwienie i odżywienie skóry, zmniejszenie stanów zapalnych na skórze, likwidacji drobnych zmarszczek na twarzy, świetnie sprawdza się jako zabieg bankietowy, przed „wielkim wyjściem
  • Dla utrwalenia efektów zalecana jest seria 4 - 6 zabiegów
  • Pracujemy na kosmetykach włoskiej firmy Chrissie Cosmetics, ich wyjątkowo ekskluzywny skład pozwala osiągnąć efekt liftingu, zwiększyć powiom nawilżenia i poprawić elastyczność skóry.
  • Zabieg polecany dla kazdego typu skóry o każdej porze roku