"Papużki Nierozłączki"  wyjątkowe chwile w SPA dla dwojga

1.     Masaże relasacyjne całego ciała - „Zapachy natury” wykonywane w gabinecie dwuosobowym przez dwoje masażystów. 

2.     Odprężający pobyt w saunie z lampką wina i owocami.

Jeśli chcesz podarować bliskiej Ci osobie niesamowity prezent z okazji urodzin, rocznicy ślubu, zaręczyn bądź po prostu z miłości, zapraszamy Cię do skorzystania z niezapomnianych chwil dla dwojga. Masaż dla par  realizowany  jest w naszym dwuosobowym  gabinecie przez dwoje masażystów. Dzięki temu wspólnie odnajdziecie ciszę i spokój, doznacie dobrodziejstwa masażu relaksacyjnego, a nasi masażyści zapewnią Wam komfort i niezapomniane doznania.

Po masażu czekają Was wspólne chwile w saunie na podczerwień, oraz poczęstunek w formie lamki i wina i owoców.

"Papużki Nierozłączki" wyjątkowe chwile w SPA dla dwojga: 290zł/90min

Czas trwania: około 1,5 godz

Pakiet platynowy dla dwóch osób

1.     Masaże relasacyjne pleców, karku  i ramion

2.     Normalizujące zabiegi na twarz z ziemią wulkaniczną.

3.     Odprężający pobyt w saunie z lampką wina i owocami.

Pierwsze 30 minut spędzicie na cudownie pachnących masażach pleców, karku i ramion.  Wasze ciała zostaną zrelaksowane a umysły odprężone, sami wybierzecie ulubiony zapach olejku aromaterapeutycznego na którym będzie wyonywany zabieg.

Następnie, nasza kosmetyczka wykona normalizujący zabieg na twarz z ziemią wulkaniczną. Zabieg ten działa regenerująco, leczniczo i odmładzająco. Nadaje cerze zdrowy wygląd, gładkość i blask.

Na zakończenie pobytu w  Dotyk Natury Day Spa czeka Was 30 minut w saunie na podczerwień, gdzie w odpowiednio dobranej temperaturze ( 40 – 65 st. C.) Wasze ciała zostaną poddane działaniu podczerwieni.

Efekt to: oczyszczenie skóry z toksyn, ujędrnienie ciała, spalanie kalori 600 – 900 kCal, poprawa krążenia, zmniejszenie napięcia mięśni, a przede wsztystkim cudowny relaks i odprężenie.

Po wyjściu z sauny spędzicie wyjątkowe chwile w pokoju wypoczynku przy owocach, lampce wina i relaksującej muzyce,

Czas trwania: ok 1,5 godz    Cena pakietu: 290,00 zł

Oszczędzasz 10%


Pakiet diametowy dla dwóch osób

1.     „Zapachy natury”  - relaksacyjne masaże całego ciała.

2.     Odpowiednio dobrane, odżywcze zabiegi SPA na twarz.

3.     Odprężający pobyt w saunie z lampką różowego wina i owocami.

Pierwszą godzinę spędzicie na cudownie pachnących masażach całego ciała. Wasze ciała zostaną zrelaksowane a umysły odprężone, sami wybierzecie ulubiony zapach olejku aromaterapeutycznego na którym będzie wykonywany zabieg.

Następnie zrelaksujecie się podczas odpowiednio dobranych do Waszych cer zabiegów odżywczych na twarz z maską i masażem twarzy.

Na zakończenie pobytu w Dotyk Natury Day Spa czeka Was 30 minut w saunie na podczerwień, gdzie w odpowiednio dobranej  temperaturze ( 40 – 65 st. C.) Wasze ciała zostaną poddane działaniu podczerwieni. Efekt to: oczyszczenie skóry z toksyn, ujędrnienie ciała, spalanie kalorii 600 – 900 kCal, poprawa krążenia, zmniejszenie napięcia mięśni, a przede wszystkim cudowny relaks i odprężenie.

Po wyjściu z sauny spędzicie wyjątkowe chwile w pokoju wypoczynku przy lampce wina, owocach i relaksującej muzyce.

Czas trwania: około 2,5 godziny     Cena pakietu: 470zł

Oszczędzasz 30zł


Pakiet brylantowy dla dwóch osób

1.     Masaże peeligujące oraz masaże olejem wytopionym z luksusowej świecy

2.     Odpowiednio dobrane, odżywcze zabiegi SPA na twarz.

3.     Nawilżająco – regenerujące zabiegi SPA na dłonie „Dotyk Jedwabiu” z parafiną.

4.     Romantyczny pobyt w saunie z lampką różowego wina i owocami.

Na dobry początek zostanie wykonany peeling całego ciała. Podczas masażu kryształki soli i cukru delikatnie usuną martwy naskórek i poprawią mikrokrążenie skóry. Olejki eteryczne wprawią Was w  doskonały nastrój.

Następnie poddacie się cudownie relaksacyjnemu działaniu masażu kamieniami. Zastosowanie wyjątkowego ciepła kamieni poprawi krążenie i metabolizm, oczyszcza organizm z toksyn, witalizuje i leczy cały organizm, doskonale likwiduje wszelkie napięcia i bóle mięśni.

Następnie zrelaksujecie się podczas odpowiednio dobranych do Waszych cer zabiegów odżywczych na twarz z maską i masażem twarzy.

Po zabiegu na twarz nasza kosmetyczka wykona manicure, poprzedzony peelingiem dłoni, który wygładzi i rozświetli skórę Waszych rąk. Zastosujemy również parafinę bogatą w substancje natłuszczające co sprawi, że dłoniom zostanie przywrócony odpowiedni stopień nawilżenia i odżywienia skóry.

Na zakończenie pobytu w Dotyk Natury Day Spa czeka Was 30 minut w saunie na podczerwień, gdzie w specjalnie dobranej dla Was temperaturze ( 40 – 65 st. C.) Wasze ciała zostaną poddane działaniu podczerwieni. Efekt to: oczyszczenie skóry z toksyn, ujędrnienie ciała, spalanie kalorii 600 – 900 kCal, poprawa krążenia, zmniejszenie napięcia mięśni, a przede wszystkim cudowny relaks i odprężenie.

Po wyjściu z sauny spędzicie wyjątkowe chwile w pokoju wypoczynku przy lampce wina, owocach i relaksującej muzyce.

Czas trwania: około 4,5 godziny    Cena pakietu: 790zł

Oszczędzasz 50zł