Zapisz się do Newslettera:

Udoskonalamy się dla Ciebie

Od 2011 roku czyli od momentu powstania Dotyk Natury Day Spa naszym celem zawsze było (i będzie!) poprawianie jakości Twojego życia. W chwili obecnej jesteśmy w stanie wpłynąć pozytywnie na wiele aspektów urodowych i  zdrowotnych – poprawiając przy tym również Twoje samopoczucie. Cały czas szukamy najbardziej skutecznych rozwiązań i technologii, szkolimy się i udoskonalamy – aby rozwiązywać każdy problem z którym do nas przychodzisz. 

➢ NOWOŚĆ! Oczyszczanie wodno – wodorowe HydroWell, czyli sprawdzona i potwierdzona naukowo kuracja aktywnym wodorem (najlżejszy pierwiastek wychwytujący wolne rodniki, co zatrzymuje procesy starzenia i zmniejsza istniejące objawy fotostarzenia). Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny oraz można go wykonywać przez cały rok: - dogłębnie oczyszcza pory skóry i jednocześnie odmładza - przywraca skórze blask i młodszy wygląd - wyrównuje koloryt i redukuje przebarwienia - poprawia elastyczność skóry, rewitalizuje i głęboko nawilża 

➢ NOWOŚĆ! Innowacyjna marka kosmetyków profesjonalnych Purles (również do pielęgnacji domowej)– w tym kwasy chemiczne do rozwiązywania różnych problemów z cerą (trądzik, przebarwienia, fotostarzenie, rozszerzone pory)

➢ NOWOŚĆ! Termoablacja medycznym aparatem Surtron 50D  bezpieczna i skuteczna metoda usuwania zmian skórnych (prosaki, włókniaki i inne zdiagnozowane ze wskazaniem przez lekarza) i drobnych zmian naczyniowych w obrębie twarzy (pęknięcia naczyń włosowatych, naczyniaki gwiaździste, rubinki)