Zadbane stopy

 


ODŻYWCZA PARAFINA NA STOPY  

Odprężający, ciepły, intensywnie nawilżający zabieg parafinowy ma za zadanie przywrócić naszym stopom zdrowy wygląd. Parafina pozwala pozbyć się suchej, spierzchniętej skóry i działa terapeutycznie na bolące stawy.

Zabieg rozpoczyna się od peelingu, następnie wmasowywane są regenerujące preparaty bogate w substancje aktywne i stopy pokrywane są warstwami ciepłej, odpowiednio spreparowanej parafiny.
Tak przygotowane stopy, otulone w ocieplającą otulinę, regenerują się i wzmacniają w ciągu 20 - 30 minut.

Okład z parafiny powoduje otwarcie porów skóry i stymuluje krążenie krwi, a w efekcie poprawia wchłanianie substancji aktywnych zawartych w preparatach pielęgnacyjnych. Po zabiegu parafinowym skóra staje się miękka i elastyczna.
Ciepła parafinowa kąpiel rozgrzewa dłonie - ciepło poprawia krążenie, ogrzewa i rozluźnia mięśnie oraz koi bolące stawy.

Cena zabiegu: 50zł / 30min


REGENERUJĄCO - ODŻYWCZY ZABIEG SPA NA STOPY

Profesjonalny zabieg mający na celu zdrowie i piękno stóp z jednoczesnym odprężeniem całego organizmu. Przy pomocy preparatów o bogatej koncentracji składników aktywnych: mocznika, kwasu salicylowego, ekstraktu z zielonej herbaty i limonki zabieg intensywnie nawilża stopy, wygładza je i odświeża.

Wskazania do zabiegu: w sezonie jesienno-zimowym: odżywia i dotlenia stopy zamknięte w pełnym obuwiu, w sezonie wiosenno-letnim: odświeża i regeneruje odkryte stopy, zapobiega suchości, łuszczeniu się i pękaniu naskórka,  przy nadmiernej potliwości stóp, relaks dla stóp i całego organizmu, jako uzupełnienie pielęgnacyjne zabiegu pedicure.

Efektu zabiegu: działa antybakteryjne i odświeżająco, odżywia i wzmacnia skórę,  zapobiega nadmiernemu rogowaceniu warstwy rogowej naskórka, wzmacnia odporność skóry na działanie warunków zewnętrznych, zmniejsza potliwość stóp, pozostawia wrażenie “lekkich stóp” odświeża stopy i relaksuje całe ciało.

Zalecenia: jednorazowo przy zabiegu kosmetycznym na twarz lub ciało, w serii 8-10 zabiegów dwa razy w tygodniu, profilaktycznie 1-2 razy w miesiącu.
Cena zabiegu: 120zł / 60minut