Kosmetyka twarzy

"Inwestuj w swoją cerę, będzie cię reprezentować przez bardzo długi czas" 

BADANIE SKÓRY 

- Komputerowa analiza kosmetologiczna skóry twarzy 

PIELĘGNACJA / NAWILŻANIE / SPA

- Zabieg SPA na twarz dla mężczyzn "Ocean Treatment for Man" Thalgo 

- Zabieg SPA nawilżająco - upiększający "Beauty Hydration Ritual" Thalgo         

Zabieg SPA intensywnie nawilżający z kompleksem SEVE BLEUE "Absolute Hydration Ritual" Thalgo 

- Zabieg SPA regenerująco - odżywczy dla skóry suchej i wrazliwej "Cold Cream Marine Ritual" Thalgo 

- Infuzja tlenowa OxyWell NOWOŚĆ!

REDUKCJA ZMARSZCZEK / ODMŁADZANIE

- Oxy - mikro - mezoterapia urządzeniem OXYPINTM z mezokoktailem Essentia Skin

- Oczyszczanie wodno - wodorowe HydroWell z infuzją tlenową i falami radiowymi

-  Infuzja tlenowa OxyWell NOWOŚĆ!

 - Eksfoliacja komletnym systemem złuszczająco - odmładzającym R- Peel Purles

- Tecar Terapia TR Beauty 

- Mezoterapia mikroigłowa dermapenem z mezokoktailem Essentia Skin

OCZYSZCZANIE / REDUKCJA PRZEBARWIEŃ I BLIZN

- Oczyszczanie wodno - wodorowe HydroWell

- Zabieg oczyszczania termoablacją z maską LED

- Infuzja tlenowa OxyWell NOWOŚĆ!

- Oxybrazja (peeling wodno - tlenowy) 

- Mikrodermabrazaja diamentowa

Eksfoliacja kwasami Purles: 

- Peeling kawitacyjny

- Eksfoliacja kwasami Nanili Proffesional

- Maska LED (odmładzanie, przebarwienia, tradzik)


BADANIE SKÓRY 

Zapraszamy na komputerową diagnostykę kosmetologiczną skóry twarzy, nowoczesnym urządzeniem - Analizer Nati.

Przy pierwszej wizycie w ramach konsultacji, proponujemy badanie skóry, podczas którego badamy 6 jej parametrów: nawilżenie, głębokość zmarszczek, pory, natłuszczenie, złuszczanie oraz strukturę skóry.

Badanie wraz z omówieniem wyników trwa około 30 minut. Podczas analizy stwierdzimy jaki jest faktyczny stan skóry Twojej twarzy. Dzięki badaniu określimy konkretny program pielęgnacji gabinetowej, jak również domowej, co pozwoli Ci szybko i skutecznie pozbyć się niechcianych niedoskonałości. Skóra każdego z nas wymaga stałej kontroli, dlatego powinniśmy systematycznie badać stan naszej skóry, przynajmniej 1-2 razy w roku, a szczególnie: przy zmianie pór roku, przy zmianie kosmetyków, po urlopie, chorobie itp.

Cena diagnostyki: 60zł / 30minut 


PIELĘGNACJA / NAWILŻANIE / SPA

ZABIEG SPA NA OCZY I POWIEKI 

NAWILŻENIE, REDUKCJA OBRZĘKÓW I CIENI POD OCZAMI, RELAKS

 

Doskonałe połaczenie składników odżywczych pozwala na osiągięcie natychmiastowych efektów wygładzających delikatną skórę oczu. Płatki cudownie chłodzą i komfortowo przylegaja, dostarczając nieprzerwanie płynnych i skoncentrowanych składników odżywczych i nawilzających skórę. Koją zmęczone oczy i zapewniają im odświeżenie. 

EFEKTY: zmęczona skóra jest zrewitalizowana i nawilzona, brzęki i opuchnięcia znikaj, cienie i worki pod oczami wyraźnie zmiejszają się

Przeciwwskazania: klaustrofobia, uczulenie / alergia na którykolwiek ze składników wchodzących w skład kosmetyków użytych podczas zabiegu

Zabieg można potraktować jako bankietowy - przed wielkim wyjsciem rozjaśni i oczysci skórę wokół oczu lub wykonany w serii 1 raz w tygodniu odżywia i nawilza, zlikwiduje całkowicie obrzeki i cienie pod oczami. Najlepsze efekty daje terapia łączona z innymi zabiegami

Cena zabiegu: 100zł / 30minut

 

ZABIEG OCZYSZCZANIA SKÓRY Z PROSAKÓW I ZASKÓRNIKÓW PRZY UŻYCIU TERMOABLACJI WRAZ Z KWASEM MIGDAŁOWYM ORAZ MASKĄ LED

USUWANIE ZASKÓRNIKÓW, DOKŁADNE OCZYSZCZENIE CERY

 

Specjalistyczny zabieg idealnie się sprawdzi w przypadku skóry mocno zanieczyszczonej, z licznymi zaskórnikami lub / i prosakami. Po dokładnym oczyszczeniu z resztek makijażu i ocenie stanu skóry zostanie zabieg termoablacji ą przy użyciu aparatury, która pozwala ususzyć prosaki oraz zaskorniki, które następnie odpadają, co pozwala skutecznie usunąć ich zawartość. Zabieg ten ma gwarantować, że skóra po nim dojdzie do siebie już po tygodniu (zakładając jednak, że pojawiające się strupki nie będą zdrapywane, prosaki nie będą usuwane na własną rękę). 

W celu dezynfekcji, wyciszenia skóry i zwężenia porów po oczyszczaniu termoablacją zostanie wykonany peeling kwasem migdałowym lub ewentualnie oxybrazja (peeling wodno - tlenowy). Na zakończenie w zależności od potrzeb zostanie zastosowana maska normalizująca lub maska LED z odpowiednio dobranym spektrum światła Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i opuchnięta do końca dnia. Przy okazji zabiegu zostanie dobrana odpowiednia pielęgnacja domowa - od niej zależeć będzie efekt końcowy zabiegu. 

Cena zabiegu: 200zł / 60minut


ZABIEG SPA NA TWARZ DLA MĘŻCZYZN "OCEAN TREATMENT FOR MAN" THALGO

NAWILŻENIE I PIELEGNACJA SKÓRY MĘŻCZYZNY

 

Skóra mężczyzn różni się w zasadniczy sposób od skóry kobiet. Naskórek jest znacznie grubszy, silniej związany ze skórą właściwą, bardziej odporny, co związane jest z silnym rogowaceniem i zwiększonym wydzielaniem sebum. Stąd, ze względu na gospodarkę hormonalną (testosteron), skóra mężczyzn rzadko jest sucha. Najczęściej spotykanym typem cery jest mieszana i tłusta. Zabieg wyrównuje strukturę naskórka, nawilża głębsze warstwy naskórka, a także uelastycznienia i regeneruje skórę drażnioną mechanicznie podczas codziennego golenia. Jest to zabieg idealnie dopasowany do potrzeb cery prawdziwego mężczyzny. 

EFEKTY: relaks, wyrównanie struktury naskórka, głebokie nawilżenie i uelatycznienie skóry, regeneracja skóry podrażnionej mechanicznie podczas codziennego golenia, usuwa oznaki zmeczenia i opóźnia proces starzenia się skóry 

Przeciwwskazania: skóra trądzikowa, uczulenie na składniki zawarte w preparatach

Zabieg można potraktować jako bankietowy - zrelaksuje i odżywi skórę twarzy, jeśli jednak oczekujemy długotrwałych efektów zabieg należy wykonwywać w serii 4 - 6 zabiegów 1 - 2 razy w tygodniu. Najlepsze efekty daje terapia łaczona z innymi zabiegami. 

Cena zabiegu: 200zł / 60min


ZABIEG SPA NAWILŻAJĄCO - UPIĘKSZAJĄCY "BEAUTY HYDRATION RITUAL" THALGO

NAWILŻENIE I REGENERACJA

 

Zabieg nawilżająco - upiększający przeznaczony do pielęgnacji skóry potrzebującej nawilżenia. Szczególnie polecany wczesną wiosną, po okresie grzewczym, a także latem, gdy skóra jest przesuszona oraz po solarium. Zabeg uzupelnia niedobór wody w naskórku, odbudowuje płaszcz wodno - lipidowy, poprawia nawilżenie i elastyczność skóry. W trakcie zabiegu wykonywany jest masaż relaksacyjny twarzy Thalgo Hart of the Ocean inspirowany ruchami fal morskich. 

EFEKTY: intensywne i długotrwałe nawilżenie, relaks, detoks i promienny wyglad, wygładzenie, usunięcie oznak zmęczenia skóry, spłycenie drobnych zmarszczek i nadanie promiennego wyglądu. 

Przeciwwskazania: skóra trądzikowa, uczulenie na składniki zawarte w preparatach

Zabieg mozna potraktować jako bankietowy - przed wielkim wyjściem natychmiast napnie i uelastyczni skórę, jeśli jednak oczekujemy długotrwałych efektów zabieg należy wykonywać w serii 3 - 6 zabiegów 1 - 2 razy w tygodniu. Najlepsze efekty daje terapia lączona z innymi zabiegami. 

Cena zabiegu: 170zł / 50min 


ZABIEG SPA INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY Z KOMPLEKSEM SEVE BLEUE "ABSOLUTE HYDRATION RITUAL" THALGO

INTENSYWNE NAWILŻENIE, RELAKS I DETOKS

 

Zabieg intensywnie nawilżający z kompleksem Seve Bleue. Niezwykły nawilzająco - relaksujący rytuał, który zaspokaja potrzeby każdej odwodnionej skóry. Zaczerpniety z głebin oceanu kompleks Seve Bleue dostarcza do samego serca komórek całe bogactwo morskich składników - mikro, makroelementy, minerały, pierwiastki śladowe. W połaczeniu z kwasem hialuronowym, Hydra - diffusine, Hyalurophyline i Lumisource zapewnia długotrwałe nawilżenie oraz pobudza naturalny proces detoksykacji skóry, zapewniając jej świeży i promienny wyglad. W trakcie zabiegu wykonywany jest relaksacyjny masaż Thalgo Hart of the Ocean inspirowany ruchami fal morskich. 

EFEKTY: intensywne i długotrwałe nawilżenie, relaks, detoks i promienny wygląd, zabieg uzupełnia niedobór wody w naskórku

Przeciwwskazania: skóra trądzikowa, uczulenie na składniki zawarte w preparatach

Zabieg można potraktować jako bankietowy - przed wielkim wyjściem natychmiast napnie i uelastyczni skórę, jesli jednak oczekujemy długotrwałych efektów zabieg należy wykonywać w serii 3 - 6 zabiegów 1 - 2 razy w tygodniu. Najlepsze efekty daje terapia łączona z innymi zabiegami

Cena zabiegu: 220zł / 60min 


ZABIEG SPA REGENERUJĄCO - ODŻYWCZY DLA SKÓRY SUCHEJ I WRAŻLIWEJ "COLD CREAM MARINE RITUAL" THALGO

INTENSYWNE NAWILŻENIE, RELAKS I ODNOWA PŁASZCZA HYDROLIPIDOWEGO

 

Odwodnienie skóry bardzo często jest spowodowane uszkodzeniem płaszcza hydro - lipidowego. Skutkuje ono nadmiernym przesuszeniem się skóry, co powoduje dyskomfort, napięcie, pękanie, pieczenie i powstawanie drobnych mikro - urazów. Rozwiązaniem Thalgo jest rytuał na bazie kosmetyków z unikalną, udoskonaloną recepturą Cold Cream Marine dla zapewnienia długotrwalego odżywienia, nawilżenia i ukojenia delikatnej, suchej  i wrazliwej skórze oraz zwiększenia jej progu tolerancji. 

EFEKTY: intensywne i długotrwałe nawilżenie, relaks, regeneracja skóry oraz zabezpieczenie jej przed utratą lipidów i wody. 

Przeciwwskazania: skóra trądzikowa, uczulenie na składniki zawarte w preparatach

Zabieg można potraktować jako bankietowy - przed wielkim wyjściem natychmiast napnie i uelastyczni skórę, jesli jednak oczekujemy długotrwałych efektów zabieg należy wykonywać w serii 3 - 6 zabiegów 1 - 2 razy w tygodniu. Najlepsze efekty daje terapia łączona z innymi zabiegami

Cena zabiegu: 200zł / 60min 


INFUZJA TLENOWA OXYWELL Z TLENOWĄ KURACJĄ CRISSIE COSMETICS

INTENSYWNE NAWILŻENIE, ODŻYWIENIE

 

Zabieg, polega na precyzyjnym rozprowadzeniu produktu z substancjami aktywnymi za pomocą tlenu. Tak podany preparat bardzo skutecznie przenika do skóry. Zabieg jest nieinwazyjny i bardzo przyjemny w odczuciach. Aż 6 kuracji tlenowych, anty - aging (przeciwstarzeniowych) dla różnych potrzeb skóry. Preparat dobieramy indywidualnie zależnie od wieku oraz potrzeb. Efekty widoczne bezpośrednio po zabiegu! A w ciągu kolejnych 4 dni po zabiegu efekt będzie się pogłebiał. Dla utrwalenia efektów zalecana jest seria 4 - 6 zabiegów. Pracujemy na kosmetykach włoskiej firmy Chrissie Cosmetics, ich wyjątkowo ekskluzywny skład pozwala osiągnąć efekt liftingu, zwiększyć powiom nawilżenia i poprawić elastyczność skóry.

Dostępne kuracje: liftingująca, ujędrniająca, normalizująca, rozjaśniająca, odżywcza. Zabieg polecany dla kazdego typu skóry o każdej porze roku

EFEKTY (w zależności od użytej kuracji tlenowej): natychmiastowe nawilżenie, odżywienie skóry, rozjaśnienie kolorytu skóry i widocznych przebarwień, zmniejszenie stanów zapalnych na skórze, likwidacja drobnych zmarszczek na twarzy, wygładzenie okolic oczu

Przeciwwskazania: uczulenie na składniki zawarte w preparatch, przerwanie ciągłości skóry w obszarze zabiegowym

Zabieg można potraktować jako bankietowy - przed wielkim wyjściem natychmiast rozjaśni i odświeży, jesli jednak oczekujemy długotrwałych efektów zabieg należy wykonywać w serii 4 - 6 zabiegów 1 - 2 razy w tygodniu. Najlepsze efekty daje terapia łączona z innymi zabiegami.

Cena zabiegu: 150zł / 30min

Cena zabiegu: 200zł / 60min 


REDUKCJA ZMARSZCZEK / ODMŁADZANIE


OXY - MIKRO - MEZOTERAPIA URZĄDZENIEM OXYPINTM Z MEZOKOKTAILEM ESSENTIA SKIN

LIKWIDACJA ZMARSZCZEK I BLIZN, UJĘDRNIENIE

 

Najnowocześniejsze urządzenie, które podczas jednej sesji rozprawia się z wieloma niedoskonałościami naraz:  zmarszczki, wiotkość skóry, przebarwienia, blizny, rozstępy. OXYPIN pochodzi prosto z USA - do tej pory był w Polsce dostępny jedynie w najlepszych klinikach medycyny estetycznej – teraz zaskoczy Cię swoją skutecznością również  w Dotyk Natury Day Spa.

Oxy – mikro – mezoterapia urządzeniem OXYPIN zmusza skórę do intensywnej regeneracji poprzez aktywowanie naturalnych systemów naprawczych.

Trzy terapie podczas jednak sesji zabiegowej:

 • Tlenoterapia – wtłaczanie tlenu pod ciśnieniem zwiększa procesy metaboliczne w komórkach, a tym samym poprawia funkcjonowanie tkanek w organizmie. Tlen ma właściwości przeciwzapalne i antybakteryjne, działa chłodząco i kojąco na skórę.
 • Mikronakłucia – w skórze zostają utworzone mikrouszkodzenia, za pomocą specjalnej rolki MikropinTM  wyposażonej w 540 tytanowych mikroigieł.
 • Mezoterapia mikroigłowa z infuzją bazująca na technice meso – nappage, czyli uwalnianiu mikro – kropelek preparatów do skóry podczas mikronakłucia.

 NATYCHMIASTOWE WIDOCZNE EFEKTY:

 • twarz: spłycenie zmarszczek, zwiększenie elastyczności i napięcia skóry, likwidacja kurzych zmarszczek i poprawa skóry wokół oczu, likwidacja blizn, np. po trądziku, redukcja przebarwień, pogrubienie naskórka  (popękane naczynka stają się mniej widoczne)
 • ciało: redukcja rozstępów, eliminacja lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej, redukcja rozstępów, poprawa napięcia skóry

Wskazania: skóra wiotka i cienka, rozszerzone pory, drobne, płytkie zmarszczki, nierówna pigmentacja skóry, skóra poszarzała i źle odżywiona, blizny i przebarwienia potrądzikowe, pooperacyjne, pooparzeniowe, zniszczenia skóry wynikajace z nadmiernego opalania, cellulit, rozstępy, skóra zniszczona po ciąży

Przeciwwskazania: aktywny stan zapalny i procesy ropne, ciąża i karmienie piersią, cukrzyca, zaburzenia odporności, choroby wirusowe (np. aktywna opryszczka), alergia na któryś ze składników mezokompleksu stosowanego podczas zabiegu, ryzyko występowania zwłóknień, keloidów, stosowanie leków obnizających krzepliwość krwi, przyjmowanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych np. nurofen, ibuprofen - ryzyko wystąpienia krwawienia, czynne choroby nowotworowe

Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Skóra jest bardziej elastyczna i jędrna, zauważa się poprawę jej struktury i koloru. Aby otrzymać zauwazalną i długotrwałą poprawę stanu skóry konieczne jest wykonanie więcej niż jednego zabiegu. Zwykle jest to seria 3 - 6 zabiegów w ok. 2 - 3 tygodniowych odstepach. Dla podtrzymania efektu warto powtarzać zabieg raz na kwartał. Najlepsze efekty daje terapia łaczona z innymi zabiegami. 

Cena zabiegu: 380zł / 60min 


TECAR TERAPIA TR BEAUTY BTL 

LIKWIDACJA ZMARSZCZEK I BLIZN, UJĘDRNIENIE

 

TR-BEAUTY to przełomowa i innowacyjna technologia radiofrekwencji, która pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów w nieinwazyjnym liftingu skóry twarzy, szyi i dekoltu, usuwaniu zmarszczek, poprawie mikrocyrkulacji i eliminacji obrzęków oraz zwiększenie elastyczności skóry. Korekta blizn, również tych potrądzikowych, to także zadanie dla TR- BEAUTY. 

Jest to metoda nieinwazyjna i w 100% naturalna dla organizmu ludzkiego, wpływa na przyspieszenie "naturalnej regeneracji" tkanek biologicznych stymulując tkanki do ich odbudowy na poziomie komórkowym.  

Zasada działania Tecar Terapii opiera się na przepływie prądu radiofrekwencyjnego o częstotliwości 480 - 520KHz, który aktywizuje wewnątrz i pozakomórkowe jony, usprawnia przenikalność błony komórkowej  i zdecydowanie poprawia metabiolizm komórkowy. Przy odpowiednich parametrach (mocy i częstotliwości) działania urządzenia naturalna odporność tkanek biologicznych zamienia energię w ciepło (diatermia), które uruchamia przepływy krążeniowe (naczyniowe i limfatyczne) w celu termoregulacji wybraneo obszaru ciała. Zwiększenie zlokalizowanego ciepła ulepsza unaczynienie obszarów poddanych zabiegowi. 

Odczucia towarzyszące zabiegowi można porównać do masażu gorącymi kamieniami. Zabieg odbywa się w relaksującej pozycji leżącej. Energia przepływa poprzez jedną z dwóch elektrod - pojemnościową lub rezystywną w kierunku elektrody biernej, która zamyka obwód.  W trakcie zabiegu terapeuta przesuwa elektrodę przekazując energię wewnatrz ciała pacjenta, aktywnie bazując na jego subiektywnych odczuciach ciepła. 

Przy zabiegach na twarz stosujemy wysokoskuteczny preparat Thalgo o działaniu wygładzającym, regenerującym i wypełniającym zmarszczki. Preparat doskonale odmładza skórę, stymuluje aktywność komórkową oraz produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego, wspomaga penetracje składników aktywnych do głebszych wartsw naskórka. 

Zabieg wykonujemy na wybranym obszarze:

 • twarz,
 • szyja i dekolt,
 • okolica oczu

EFEKTY: natychmiastowe uelastycznienie,  poprawienie napiecia i sprężystości skóry, poprawa owalu twarzy, usunięcie płytkich zmarszczek, usunięcie "chomiczków", korekta luźnej skóry, korekta głębokich zmarszczek, korekta blizn również tych potrądzikowych, 

Przeciwwskazania: ciąża, nowotwór, metalowe przedmioty lub implanty w miejscu zastosowania (rozrusznik serca, endoproteza, piercing, śruby, wkręty)

Zabieg powinien być wykonywany w seriach, najlepiej 1 - 2 razy w tygodniu. Profilaktycznie 1 raz w miesiącu. Najlepsze efekty daje terapia łączona z innymi zabiegami. 

Cała twarz: 250zł / 30 min

Szyja i dekolt: 250zł / 30 min

Okolice oczu: 200zł /20min

W serii i w pakietach znacznie taniej!!! 


MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA DERMAPENEM Z MEZOKOKTAILEM ESSENTIA SKIN

LIFTING, ANTY - AGING, ODŻYWIENIE, NAWILŻENIE

Zabieg pozwalający na wyraźne odmłodzenie skóry, likwidację przebarwień, a także leczenie blizn (np. po trądzikowych). 

Zabieg wykonywany jest urządzeniem w kształcie pióra (dermapen) wyposażonym w jednorazową, wymienną głowicę zawierającą cienkie jak włos mikroigły. Jednocześnie podczas zabiegu wprowadzane są preparaty o właściwościach nawilzających, odżywczych i napinających. Po zastosowaniu znieczulenia zabieg jest prawie bezbolesny. Bezposrednio po zabiegu odczuwane jest lekkie swędzenie i krótkotrwałe pieczenie, a przez kilka dni moze być widoczne zaczerwienienie i obrzęk, skóra będzie lekko bolesna i tkliwa. 

EFEKTY: lifting, likwidacja płytkich zmarszczek, widoczne spłycenie zmarszczek głębokich, spowolnienie procesu spłycania się skóry (skóra cienka, bibułowata), likwidacja przebarwień, odświeżenie skóry, nawilżenie, poprawa odżywienia skóry, likwidacja blizn potrądzikowych i oparzeniowych, zmniejszenie widocznosci porów. 

Przeciwwskazania: cukrzyca, ropne stany zapalne, ciąża, laktacja, choroby krwi, choro by autoimmunoagresji, rak, epilepsja, opryszczka, wirusowe zapalenie wątroby

Pierwsze rezultaty poprawy jędrności i napiecia skóry sa widoczne już po około 3 - 5 tygodniach od pierwszego zabiegu. Aby uzyskać efekt dogłebnej poprawy, która pojawia się stopniowo w ciągu 2 do 6 zabiegów w około 2 - 3 tygodniowych odstępach. Dla podtrzymania efektu warto powtarzać zabieg raz na kwartał. Najlepsze efekty daje terapia łączona z innymi zabiegami. 

Cena  zabiegu od: 300zł


OCZYSZCZANIE / REDUKCJA PRZEBARWIEŃ I BLIZN

OCZYSZCZANIE WODNO - WODOROWE HYDROWELL

DOGŁĘBNE OCZYSZCZENIE, NEUTRALIZACJA WOLNYCH RODNIKÓW, NAWILŻENIE I REWITALIZACJA

OCZYSZCZANIE WODOROWE - NOWY ROZDZIAŁ W KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ

Nowa, rewolucyjna technologia o szerokim spektrum działania wykorzystująca aktywny wodór to sprawdzona i naukowo potwierdzona kuracja przynoszaca natychmiastowe efekty. Podczas zabiegi oczyszczanie skóry odbywa się na poziomie komórkowym - za pomocą innowacyjnego działania wodoru. Mikroskopijne czasteczki aktywnego wodoru (najlżejszego z pierwiastków) dostarczane są w głąb skóry dzięki specjalnie zaprojektowanej głowicy pod pod zwiększonym ciśnieniem.  Unikalna własciwość wodoru polega na wychwytywaniu wolnych rodników i neutralizowaniu ich - zostają zatrzymane procesy starzeniea i zmniejszają sie objawy fotostarzenia skóry.Skóra na poziomie komórki odzyskuje pełną sprawność i staje się zdrowsza. Dzięki elementowi eksfoliacji strumieniem wody wodorowej dochodzi do regulacji procesu melanogenezy - melanocyty przestają  przestają produkować nadmierną ilość melaniny, a zatem zabieg stanowi też element profilaktyki przed pojawieniem się kolejnych przebarwień i zmian pigmentacyjnych. W przypadku cery naczyniowej dochodzi do uszczelnienia naczyń krwionośnych, redukcji rumienia oraz poprawy kolorytu skóry. Zabieg oczyszczania wodorowego zwiększa nawilżenie skóry, jej napięcie, wygładza zmarszczki, a także ewentualne obrzęki. Jest zabiegiem bardzo pożądanym w okolicy oczu.

EFEKTY: dogłębne oczyszczenie porów skóry, neutralizacja rodników (a tym samym zahamowanie procesów starzernia się skóry), przywrócenie skórze blasku i młodszego wyglądu, złagodzenie stanów zapalnych, wyrównanie kolorytu i redukcja przebarwień, poprawa elastycznosci skóry, rewitalizacja i głebokie nawilzenie skóry

Przeciwwskazania: przerwana ciągłość skóry w polu zabiegowym, zaostrzony przebieg trądziku, poparzenia słoneczne, leczenie: izotretynoiną, leki przeciwzakrzepowe, leczenie onkologiczne, epilepcja, brodawki w obszarze zabiegowym, trądzik rózowaty w fazie zaostrzenia, aktywna opryszczka, aktywna łuszczyca, zabiegi medycyny estetycznej (nie wczesniej niż 7 - 14 dni po zabiegu - do ustaleń indywidualnych), depilacja (min. 4 dni po), ciąża (według unzania specjalisty i zgody klientki) uczulenia na składniki zawarte w aplikowanym aparacie, gorączka, przeziębienie, zapalenie zatok, grzybica

Zabieg powinien być wykoywany raz na 2 -3 tygodnie (około 6 - 10 zabiegów). Pierwsze rezultaty są odczuwalne i widoczne juz po pierwszym zabiegu. Jesli decydujemy się na serię zabiegów oczyszczania wodno - wodorowego, wówczas: seria uderzeniowa 2 - 4 zabiegi 1 - 2 razy w tygodniu, seria stabilizacyjna: 3 - 4 zabiegi co 2 - 3 tygodnie, seria podtrzymująca: co 4 tygodnie. Dla podtrzymania efektu serii zabiegowej warto powtarzać zabieg raz na kwartał. Najlepsze efety daje terapia łaczona z innymi zabiegami. 

Oczyszczanie wodno - wodorowe HydroWell EXPRESS (max. 0,5h) - jako dodatek do innego zabiegu lub tylko na problematyczne strefy twarzy = 130zł

Oczyszczanie wodno - wodorowe HydroWell OCZYSZCZENIE I NAWILŻENIE wraz z maską nawilżającą i maską LED = 190zł 

Oczyszczanie wodno - wodorowe HydroWell VIP ANTY - AGING wraz z falą radiową na okolicę oczu, odżywczą infuzją tlenową i maską ze złotem = 290zł 


OXYBRAZJA (PEELING WODNO - TLENOWY)

OCZYSZCZENIE, DOTLENIENIE, NAWILŻENIE

OXYBRAZJA - ULUBIONY ZABIEG GWIAZD!!!

Oxybrazja wyzwala efekt naturalnej i samoistnej odbudowy oraz regeneracji, polega na złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Zabieg jest bardzi bezpieczny, polecany jest osobom o skórze naczyniowej i szczególnie wrażliwej. Podczas oxybrazji odczuwamy na skórze zimno, natomiast bezposrednio po zabiegu skóra jest swieża, pełna blasku i bardziej napieta. Zabieg świetnie się spprawdza przezd wielkim wyjściem - znacznie przedłuża trwałość makijażu. 

EFEKTY: skuteczne usunięcie wszelkich zanieczyszczeń, zaskórników oraz zwężenie porów, leczenie trądziku, redukcja vlizn potrądzikowych, wygładzenie, rozjaśnienie, odświeżenie i nawilżenie skóry, zmniejszenie przebarwień, poprawa kolorytu skóry.

Przeciwwskazania: przeziębienie, stany gorączkowe, zapalenie zatok, zapalenie ucha, uszkodzenia skóry, nowotwoy, uszkodzenia ciągłosci skóry, naczyniaki płaskie i jamiste, niedawne zabiegi chirurgiczne, skłonność do bliznowców; zakażenia grzybicze; zakażenia wirusowe - brodawki, opryszczka; zakażenia bakteryjne - liszajec, zapalenie mieszków włosowych; znamiona; łuszczyca

Zabieg powinien być wykonywany raz na 2 -3 tygodnie (około 4 - 6 zabiegów). Dla podtrzymania efektu warto powtarzać zabieg raz na kwartał. Najlepsze efety daje terapia łączona z innymi zabiegami. 

Oxybrazja, peeling wodno - tlenowy - od 120zł  


EKSFOLIACJA KWASAMI PURLES

M - PEEL EXFOLIATION

 (30% mandelic, 10% azelaic) pH 3,5

M-Peel to aktywny peeling polecany dla każdego typu skóry ze szczególnym uwzględnieniem skór wrażliwych, nietolerujących innych kwasów AHA. Idealny do pielęgnacji skóry narażonej na fotostarzenie, w przypadku nieregularnych przebarwień i zmian trądzikowych. Regeneruje skórę, zwiększając syntezę włókien elastycznych, działa depigmentująco nawet na plamy soczewicowate. Działa podobnie do antybiotyków: natychmiast poprawia stan skóry tłustej i reguluje wydzielanie sebum. Dodatkowo kwas azelainowy wspomaga efekt niwelujący przebarwienia, ma silne działanie wobec bakterii wywołujących trądzik, normalizuje i przeciwdziała hyperkeratynizacji. Synergia dwóch kwasów zawartych w formule doskonale odpowiada na potrzeby skóry trądzikowej, łojotokowej, z rogowaceniem okołomieszkowym lub trądzikiem różowatym. 

Kuracja 5 - 8 zabiegów na twarz. Eksfoliacje początkowe: 3 - 5 minut, co 10 - 14 dni. Eksfoliacje zaawansowane / intensywne: 5 - 7 minut, co 21 - 30 dni. Kurację można powtarzać 2 razy w roku (po 3 miesiącach przerwy)

 

EFEKTY: Regeneracja skóry, wygładzenei drobnych zmarszczek. Rozjasnienie przebarwieńi ujednolicenie kolorytu cery. Szybka poprawa stanu skóry tłustej, znormalizowanie wydzielania sebum, zniwelowanie zaskórników i stanów zapalnych. 

Przeciwwsazania: przerwanie ciągłości naskórka w obszarze zabiegowym, alergie skórne, świeże blizny, podrażnienia, cięzkie postacie trądziku, liczne teleangiektacje, ekspozycja na słońce, alergie skórne, opryszczka, choroby autoimmunologiczne typu kolagenoza i pęcherzyca, leczenie dermatologiczne za pomocą pochodnych witaminy A, stosowanie kremów z retinolem, liczne znamiona barwnikowe, stan po zabiegachchirurgicznych (2 m-ce), ciąża i laktacja

Zabieg powinien być wykonywany w seriach najlepiej 3 - 6 zabiegów raz na 3-4 tygodnie. Najlepsze efekty daje terapia łaczona z innymi zabiegami. 

Cena zabiegu: od 140zł

 

G - PEEL EXFOLIATION

G-Peel to głęboko złuszczający i regenerujący kwas, który ma zdolność przenikania aż do warstwy brodawkowej skóry. Poprawia stan skóry tłustej, trądzikowej. Wykazuje silne działanie anti-aging. Powoduje zmiany struktury naskórka stymulując namnażanie nowych komórek i włókien kolagenowych.  Aktywuje procesy naprawy uszkodzeń powstałych w wyniku promieniowania UV, polecany dla osób pracujących na słońcu, skór zniszczonych opalaniem. Dedykowany dla skór grubych, męskich, a także dla osób często korzystających z medycyny estetycznej, rozbija mikrozrosty po iniekcjach. Udrażnia gruczoły łojowe, spłyca blizny zanikowe, przebudowuje skórę od środka.

EFEKTY: Silne działanie anty - aging, głebokie złuszczenie i regeneracja. Poprawa gęstości skóry, zmniejszenie głębokości zmarszczek. Zniwelowanie rozszerzonych porów i spłycenie blizn potrądzikowych.

Przeciwwskazania: przerwanie ciągłości naskórka w obszarze zabiegowym, alergie skórne, świeże blizny, podrażnienia, cięzkie postacie trądziku, liczne teleangiektacje, ekspozycja na słońce, alergie skórne, opryszczka, choroby autoimmunologiczne typu kolagenoza i pęcherzyca, leczenie dermatologiczne za pomocą pochodnych witaminy A, stosowanie kremów z retinolem, liczne znamiona barwnikowe, stan po zabiegachchirurgicznych (2 m-ce), ciąża i laktacja

Zabieg powinien być wykonywany w seriach najlepiej 3 - 6 zabiegów raz na 3-4 tygodnie. Najlepsze efekty daje terapia łaczona z innymi zabiegami. 

Cena zabiegu: od 150zł

S - PEEL EXFOLIATION

15% salicylic, 5% pyruvic, 0,1% retinol) pH 1,5

Mieszanka z kwasem salicylowym (BHA), doskonała do pielęgnacji skóry dojrzałej i tłustej. Wskazana na problemy z bliznami, a nawet rozstępami. Oprócz działania przeciwzapalnego i antyseptycznego przyspieszania procesu gojenia wyprysków i podrażnień, preparat wykazuje także działanie przeciwstarzeniowe i fotoochronne. Zawartość kwasu pirogronowego intensywnie stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, nawilża i zapobiega nadmiernemu rogowaceniu skóry. Retinol zapobiega powstawaniu zmarszczek, zmniejszając głębokość tych już istniejących, zwiększa elastyczność skóry i minimalizuje istniejące przebarwienia.

EFEKTY: Poprawa gładkości skóry, zmniejszenie głębokosci zmarszczek, zwiększenie gestości skóry, zniwelowanie rozszerzonych porów i spłycenie blizn pottrądzikowych, wyrównanie kolorytu skóry. 

Przeciwwskazania: przerwanie ciągłości naskórka w obszarze zabiegowym, alergie skórne, świeże blizny, podrażnienia, cięzkie postacie trądziku, liczne teleangiektacje, ekspozycja na słońce, alergie skórne, opryszczka, choroby autoimmunologiczne typu kolagenoza i pęcherzyca, leczenie dermatologiczne za pomocą pochodnych witaminy A, stosowanie kremów z retinolem, liczne znamiona barwnikowe, stan po zabiegachchirurgicznych (2 m-ce), ciąża i laktacja

Kuracja 5 - 8 zabiegów na twarz, 8 - 10 zabiegów na ciało. Sksfoliacje początkowe: 1 - 2 wartstw, co 10 - 14 dni. Eksfoliacje zaawansowane / intensywne: 3 warstwy, co 21 - 30 dni. Kurację można powtarzać 2 razy w roku (po 3 miesiącach przerwy) Najlepsze efekty daje terapia łaczona z innymi zabiegami. 

Cena zabiegu: od 150zł

T - PEEL EXFOLIATION

T-Peel 15% TCA 15% Acid Peels

Peeling chemiczny TCA (kwas trójchloroocetowy) to jeden z najskuteczniejszych zabiegów na powierzchniowe defekty skóry. Polecany szczególnie dla skór cienkich i suchych, z obniżonym progiem bólu. Stymuluje odnowę komórkową skóry, działa złuszczająco i odmładzająco. Regeneruje skórę, poprawia jej grubość, napięcie oraz wygładza nierówności naskórka. Stymuluje syntezę kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów. Zmniejsza głębokość zmarszczek, wspomaga redukcję niedoskonałości skóry w postaci rozszerzonych porów, blizn, przebarwień. Zaletą tego peelingu jest szybkie uzyskanie efektów estetycznych, czasem nawet już po pierwszym zabiegu.

EFEKTY: Stymulacja odnowy komórkowej, regeneracja, spłycenie zmarszczek i nierówności naskórka, zniwelowanie blizn potrądzikowych, redukcja hiperkeratozy oraz nieregularnosci koloru cery.

Przeciwwskazania: przerwanie ciągłości naskórka w obszarze zabiegowym, alergie skórne, świeże blizny, podrażnienia, cięzkie postacie trądziku, liczne teleangiektacje, ekspozycja na słońce, alergie skórne, opryszczka, choroby autoimmunologiczne typu kolagenoza i pęcherzyca, leczenie dermatologiczne za pomocą pochodnych witaminy A, stosowanie kremów z retinolem, liczne znamiona barwnikowe, stan po zabiegachchirurgicznych (2 m-ce), ciąża i laktacja

Kuracja 5 - 8 zabiegów na twarz. Eksfoliacje początkowe: 1 - 2 wartstw, co 21 - 30 dni. Eksfoliacje zaawansowane / intensywne: 3 warstwy, co 30 - 40 dni. Kurację można powtarzać 2 razy w roku (po 3 miesiącach przerwy)

Cena zabiegu: od 170zł

R - PEEL EXFOLIATION

R-Peel 4% (retinol 4%, Age-Defying Complex)

Kompletny system złuszczająco -odmładzający, składający się z dwóch faz. Pierwsza bazuje na kompilacji składnikówantyoksydacyjnych Age-Defying Complex. Druga - na masce z retinolem o stężeniu 4%. Retinol warunkuje prawidłowy wzrost i różnicowanie się komórek nabłonkowych oraz przyspiesza proces rogowacenia. Ponadto wpływa na głębsze warstwy skóry, przyczyniając się do zwiększenia produkcji włókien kolagenu i elastyny, jednocześnie odbudowując zniszczone. Implikuje przywrócenie jędrności, napięcia i gęstości skóry. Age-Defying Complex w skład którego wchodzą m.in. witaminy B3 i C, kwasy AHA oraz ekstrakt z wierzbówki kiprzycy, delikatnie złuszcza i rozjaśnia skórę, stymulując produkcję ceramidów w skórze. Dodatkowo efektywnie wychwytuje wolne rodniki i redukuje wpływ UV na skórę, hamuje procesy starzenia i łagodzi podrażnienia. Kuracja radykalnie zwiększa poziom nawilżenia, nadaje jednolity kolor, niweluje niedoskonałości, przywracając młody wygląd skóry.   

EFEKTY: Poprawa gładkości skóryt, zmniejszenie głębokości zmarszczek, zwiększenie gęstości i poprawa napięcia skóry. wyrównanie kolorytu skóry. Poprawa kondycji skóry, redukcja niedoskonałosci. 

Przeciwwskazania: przerwanie ciągłości naskórka w obszarze zabiegowym, alergie skórne, świeże blizny, podrażnienia, nadwrażliwość na składniki preparatu w tym retinol, cięzkie postacie trądziku, liczne teleangiektacje, ekspozycja na słońce, alergie skórne, opryszczka, choroby autoimmunologiczne typu kolagenoza i pęcherzyca, leczenie dermatologiczne za pomocą pochodnych witaminy A, stosowanie kremów z retinolem, liczne znamiona barwnikowe, stan po zabiegachchirurgicznych (2 m-ce), ciąża i laktacja

Polecany jako pojedynczy zabieg upiekszający, badź intensywna kuracja składająca się z serii 5 zabiegów, powtarzanych co 3 - 4 tygodnie. 

Cena zabiegu: od 200zł


MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

OCZYSZCZENIE, POPRAWA STRUKTURY I KOLORYTU SKÓRY 

 

Jest to zabieg bezbolesny, polegający na mechaniczny złuszczaniu powierzchownych wartsw skóry przy pomocy diamentowej głowicy ścierającej i jednocześnie zasysającej ścierany materiał. Bezpośrednio po zabiegu może wsytąpić uczucie ciepła, niewielkie pieczenie oraz zaczerwienienie utrzymujace się około jednej doby. Po około 2 - 3 dniach może wystąpić niewielkie złuszczanie. 

EFEKTY: oczyszczenie, poprawa struktury i kolorytu, zwiększenie elastyczności, usunięcie zaskórników, zmniejszenie łojotoku i likwidacja przebarwień, odświeżenie i odmłodzenie, spłycenie blizn, redukcja lub całkowita likwidacja drobnych zmarszczek. 

Przeciwwskazania: Choroby grzybicze, wirusowe, bakteryjne, trądzik w stanie ropnym, trądzik różowaty, przerwana ciągłość skóry, naczyniaki, aktywne zmiany chorobowe skóry w przebiegu łuszczycy, liszaja płaskiego, łojotokowego zapalenia skóry, nowotwory, guzki niewiadomego pochodzenia, znamiona barwnikowe, skłonność do bliznowców, terapia przeciwtrądzikowa izotretynoiną ( do 3 miesiące od zakończenia), zabiegi chirurgiczne ( do 2 miesięcy od zabiegu)

Zabieg powinien być wykonywany w seriach od 2 do 10 zabiegów co 1 - 2 tygodnie. Profilaktycznie 1 raz w miesiącu. Najlepsze efekty daje terapia łączona z innymi zabiegami. 

Cena zabiegu: od 120zł / 30 min


PEELING KAWITACYJNY 

OCZYSZCZENIE I DOTLENIENIE SKÓRY

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Podczas zabiegu zwilżona skóra zostaje poddana działaniu fal ultradźwiękowych pochodzacych ze specjalnego aparatu. Terapeuta prowadzi po wilgotnej skórze specjalną pelotę (szpatułę), powstają mikroskopijne pęcherzyki, które rozbijają martwe komórki naskórka. 

EFEKTY: zwalcza bakterie, które są główną przyczyną powstawania wyprysków, usuwa martwy naskórek, płytkie zaskórniki, usuwa substancje toksyczne, pozostawia skórę odświeżoną i gładką, ujędrnia skórę. 

Przeciwwskazania: opryszczka, ciąża, nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu, niewydolność krążenia, obecność w tkankach ciał obcych metalicznych (rozrusznik serca, aparat na zęby), osteoporoza.

Zabieg powinien być wykonywany w seriach od 2 do 10 zabiegów, najlepiej 1 raz w miesiącu. Najlepsze efekty daje terapia łaczona z innymi zabiegami. 

Cena zabiegu: od 100zł


KWASY CHEMICZNE NANILI PROFESSJONAL

ACNE ILI - PEEL

LECZENIE TRĄDZIKU, TRĄDZIKU RÓŻOWATEGO, ROZJASNIANIE PRZEBRWIEŃ, OCZYSZCZANIE

 

Złuszczanie mieszanką kwasu azelainowego i salicylowego przeznaczone przede wszystkim do cery tłustej, trądzikowej i z tradzikiem rózowatym. Bardzo intesywne działanie przeciwbakteryjne i regulujace wydzielanie sebum, eliminuje też przebarwienia pozapalne. 

EFEKTY: rozjaśnione przebarwienia, oczyszczona skóra, ograniczone wydzielanie sebum, złagodzone objawy trądziku pospolitego i rózowatego, nawilżenie

Przeciwwskazania: uczulenie na kwas azelainowy i salicylowy

Zabieg powinien być wykonywany w seriach od 2 do 4 zabiegów, raz na 2 tygodnie. Najlepsze efekty daje terapia łaczona z innymi zabiegami. 

Cena zabiegu: od 180zl / około 60min


MASKA LED

SKUTECZNA TERAPIA ŚWIAŁEM

 

Rozwój technologii zaskakuje nas coraz bardziej. Najnowszym trendem jest… maska ledowa! Zwykłe maseczki czy też do niedawna bardzo popularne maski w płachcie to już przeżytek. Czas na prawdziwą rewolucję w pielęgnacji twarzy!

Na czym polega terapia światłem LED:

Urządzenie wykorzystuje technologię światła LED, czyli light-emitting diode - to dioda emitująca światło o różnej długości fali. Fale te docierają do wnętrza komórki i stymulują procesy zachodzące wewnątrz – właśnie dlatego maska ta jest tak innowacyjna!

 • Światło czerwone – jego zadaniem jest przyspieszenie odnowy komórkowej. Stymulowana skóra produkuje więcej kolagenu, co przyczynia się do polepszenia jej elastyczności i jędrności. Światło czerwone jest przeznaczone przede wszystkim dla skóry po peelingach, z trądzikiem różowatym oraz po zabiegach laseroterapii.

 • Światło zielone – zalecane jest przede wszystkim dla skóry, która wymaga silnego nawilżenia, np. po opalaniu. Charakteryzuje się działaniem łagodzącym i pomaga leczyć blizny pooperacyjne. Hamuje również produkcję melaniny i pomaga zredukować naczynka, które często są dla nas uciążliwe.

 • Światło niebieskie – reguluje pracę gruczołów i pomaga wyleczyć zmiany trądzikowe. Bardzo ważny jest fakt, że światło to hamuje rozwój bakterii, które są odpowiedzialne właśnie za trądzik. Ponadto ten rodzaj światła zmniejsza rozszerzone pory i zatrzymuje stany zapalne.

 • Światło fioletowe – powstaje w wyniku połączenia światła niebieskiego oraz czerwonego, które ma działanie nawilżające. Światło fioletowe pomocne jest w przypadku leczenia podrażnień, blizn pooperacyjnych oraz tych powstałych w wyniku zmian trądzikowych. Umieszczone w masce punkciki światła niebieskiego mają za zadanie ograniczenie i wyeliminowanie bakterii typu P. Acnes, które są odpowiedzialne za powstawanie wyprysków. Niebieskie światło LED zatrzymuje też stan zapalny, a przy tym jest bardzo delikatne dla skóry. Z kolei punkciki czerwonego światła przyspieszają regenerację naskórka, stymulując komórki do produkcji kolagenu, wspomagają krążenie krwi i elastyczność skóry. Dzięki temu maska redukuje wypryski u źródła i wygładza zmiany potrądzikowe.

 • Światło żółte – dzięki niemu pobudzisz swoje komórki do tworzenia kolagenu, który ujędrni twoją skórę. To właśnie dlatego ten rodzaj światła polecany jest dla osób, które odczuwają starzenie się skóry.

 • Światło białe – jest niezwykle korzystne, gdyż działa podobnie do światła lasera – wnika w skórę znacznie głębiej od pozostałych. Dzięki temu skóra staje się bardziej sprężysta, zmarszczki zostają wyeliminowane, a my wyglądamy młodziej!

 • Światło pomarańczowe – przyspiesza metabolizm oraz stymuluje energię komórek skóry, poprawiając jednocześnie jej wygląd.

EFEKTY: gładsza skóra twarzy, mniej widoczne wypryski, ograniczona ilość zaskórników, mniejsza ilość ropnych zmian skóry, zniwelowanie przebarwień, ograniczenie błyszczenia skóry.

Czy maska LED jest bezpieczna?

Obecnie bardzo dużo mówi się o niebezpieczeństwie światła UV i nawet mieszkańcom rejonów o mniejszym nasłonecznieniu zaleca się używanie kremów z filtrem. Dlaczego zatem celowo nastawiać się na działanie światła? Maska ledowa jest bezpieczna i nie ma wiele wspólnego z solarium. Nie myśl, że dzięki niej się opalisz. Jest odpowiednia dla wszystkich typów cery oraz dla osób skłonnych do uczuleń. Na maskę powinny uważać jedynie osoby ze świeżą opalenizną.

Cena zabiegu: 65zł / 30min